Skocz do zawartości

Scena 3d: Bahai Temple


Eden-3d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, oddaję do oceny scenę, nad którą pracowałem w wolnych chwilach bardzo długo, i szczerze powiem ,że nie mam już absolutnie sił żeby cokolwiek więcej przy tym robić,chcę podziękować wszystkim którzy mnie wspierali w wipie.

 

szczególne podziękowania dla Juniora za cenne rady:)

 

pozdro

 

bahaitemplefinal1100.jpg

bahaitemplefinal.jpg

bahaitemplebasen1100.jpg

bahaitemplebasen.jpg

bahaitemplefinalzoom1.jpg

bahaitemplefinalzoom2.jpg

55109252.jpg

37685455.jpg

90723505.jpg

39777323.jpg

28272559.jpg

sce3.jpg

Edytowane przez Eden-3d
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jesteśmy na "tak" przechodzi Pan do następnego etapu. (czyt. Złota Galeria) ;) Nie no, w ostatnim pokazany detal powala... Gratki i 5*.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zobaczeniu pierwszego obrazka zastanawiałem się czy te wszystkie płaskorzeźby to nie jest przypadkiem tekstura, ale jak się wczytały kolejne, dotarło do mnie, że to jest wymodelowane. Trochę współczuję ale przede wszystkim gratuluję. Efekt końcowy po prostu imponujący. Chętnie zobaczyłbym jeszcze wersję nocną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałoby się powiedzieć: szok, masakra ... tyle tylko, że to grubo za mało ...

Od pierwszej chwili, kiedy zobaczyłem tą świątynię po prostu brak mi słów na opisanie tego modelu - tu dołożyłeś jeszcze wyśmienite rendery. Majstersztyk.

Gdybym bardzo mocno chciał się do czegoś przyczepić to tylko do fontanny a właściwie samej strugi wody w fontannie na dwóch pierwszych renderach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem sobie wszystkie Twoje tematy, które zawierają jakieś rendery i muszę bezpardonowo przyznać, że to najlepsza robota jak do tej pory. Martwi mnie natomiast jedna rzecz. To, co zaprezentowałeś to bardzo duży wystrzał. Naprawdę kaliber pracy pokaźny, a pociągnąłeś za spust po długim wahaniu. Oby nie skończyło się na tym, że sodówa uderzy do głowy, będziesz robił kolejne prace szybko i bez pomyślunku czy zastanowienia. Nie znam się na architekturze i environmencie, ale jeśli ten projekt nie trafi conajmniej na fronta, to przestanę wchodzić na max3d.pl - jak słowo daję :>

 

Rate: bezapelacyjnie 5 gwiazdek *****

 

PS:

Faworyt: render 3(4). Znakomite, ciepłe światło zachodu, klimat i potęga budowli.

Edytowane przez Podstavsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az milo popatrzec... jak dla mnie bomba :D Moze tylko woda w fontannie wyglada troche jak "wystrzelona niebieska sraczka " no ale ogolnie to chyba nikt na to nie zwroci uwagi bo detal na kopole przytłacza wszystko... w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nohoo nareszcie :D

 

W pierwszym renderze w dalszym ciagu mnie nieco roślinność drażni (głowy nie dam ale to może być wina shaderów - są takie sztywne strasznie, mało organiczne) i słup wody też jest z nieco innej bajki (woda wydaje się być gęsta), ale za to ten render o zmroku to mistrzostwo świata, na prawdę wypas jakich mało widziałem. Nie wspominając o oczywistościach takich jak detal samej świątyni, gdzie się masakrycznie nadłubałeś i nagłówkowałeś.

 

Pieńćgfiastkuf się należy rzecz jasna :D

Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mozna byc rownie duzym masochista co Ty ;) i od biedy przyczepic sie do nie zgodnosci nie ktorych elementow , detalu z orginalem ,ale to zostawmy jajoglowym. Pracka jest naprawde swietna szczegolnie przypadly mi do gustu rendery o zachodzie slonca. Gratulacje !! 5*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić... MASAKRA! Ciekawe czy kiedyś osiągnę chociaż 1/10 takich umiejętności, które Ty posiadasz ;)

 

Pokazując wczoraj te rendery znajomym, nikt na początku nie chciał uwierzyć, że to 3d ;) Niewierni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, bardzo dziękuję ,za tak spory odzew. bardzo się cieszę, że się podoba. dzięki za pochwały i krytykę. są błędy i dobrze sobie z tego zdaję sprawę. Przy tym projekcie sporo się nauczyłem i mogę iść dalej, ale nie będzie to niestety żadna świątynia, mam dosyć świątyń na parę lat:)

 

jeszcze raz dzięki za komentarze i wsparcie duchowe:)

 

komp: Intel Core™2 Quad 2,33 Ghz ,,8GB RAM ,,Geforce 9600GT 1024MB

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebista pracka :-) piec gwiazdek jak nic...

 

jedno ale... :P nie przejrzalem tych kilku stron - moze ktos o tym napisal... czy jesli ta woda przelewa sie z wodospadu, to tam gdzie wpada do drugiego "basenu" tego mniejszego nie powinna być bardziej spieniona/pofaudowana? :_)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności