Skocz do zawartości

.: Teczka 2D: OmeN2501 :. v3.1


OmeN2501

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość dekiel

oj tam oj tam :) totalna miazga faktycznie jesli chodzi o ilustracjie i tutaj nie polecam wychodzic na ring z omenem ale jest przeciez wiele dziedzin w branzy 2d na kore omen nie wchodzi. jeszcze... :D zatem zapraszam ;)

no i gratuluje oczywiscie sukcesow chopie bo jest czego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Omen. Tym razem będzie bez rekomendacji. Koniec wsparcia. Straszysz młodszych, demotywujesz, zniechęcasz do pracy. Ludzie rzucają grafikę, bo nie chcą z Tobą rywalizować na rynku pracy.

Może powinieneś przeprosić? Nie wydaje Ci się?

 

Serdeczności

CzAki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nicponim: Macka Kuciare i Slawomira Maniak namietnie podziwiam dniami i nocami ;] Mam wielki sentyment do Syda Meada bo jego ilustracje zawsze maja duzo subtelnych podpowiedzi o zlozonosci swata przedstawionego. Masamune Shirow oczywiscie za wszystko co techniczne i cybernetyczne i maniakalne wrecz przywiazanie do tworzenia funkcjonalnych designow (i opisywania jak te designy dzialaja i dlaczego).

A co do lektur to oczywiscie caly Loomis no i Gnomon Workshop.

 

Samochod. Kupilem w zeszlym roku Civica i jestem bardzo zadowolony ;] Ale od lat ostrze sobie zabki na Mazde RX8 - zupelnie stracilem glowe dla tego samochodu ;]

 

No i teges... przepraszam ;]

Edytowane przez OmeN2501
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crysisa nie bede oceniac wiadomo ;)

babka fajna stylistyka, troche mi rimlight nie siedzi, wyglada troche komiksowo ale moze o

to chodzilo? kostium vs twarz hmm, widac roznice w jakosci renderingu, szczegolnie jesli chodzi o swiatlo i jakosc materialu.

scenka kosmiczna super. nie ma do czego sie przyczepic.

elfy slabe, nadal cie bede meczyl o to jak malujesz ludziki i ich twarze.

 

sorki za brak gramatyki, duzych liter etc, udziela mi sie nadal poswiateczne lenistwo :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elfy slabe, nadal cie bede meczyl o to jak malujesz ludziki i ich twarze.

chyba cie ostro pogielo, jesli chodzi o braki anatomiczne to najbardziej widac wlasnie w scence kosmicznej, elfy oprocz troche sztywnej pozy to nie ma do czego sie przyczepic, znakomity rendering, kolorki.. po prostu palce lizac... jezeli ten obrazek jest dla Ciebie "slaby" to jak postrzegasz swoje wlasne rysunki? jako tragiczne?!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma co, Omen zagiąłeś mnie nowymi klientami. Prace świetne. Panowie nie kłócić się. Każdy ma inny gust. Chyba za każdym razem jak Marek wstawi prace powstają nieporozumienia :P. Mi tez kosmos najmniej się podoba (jest trudny w odczycie przekazu). Elfy są takie jak trzeba i może gdyby to był "Włada Pierścieni" miały by problem z utrzymaniem klimatu, ale to Warhammer (no dobra powinno być mroczniej i wszędzie krew). No i pomimo, że zawsze czepiacie się twarzy i póz, to jest właśnie ten styl Omena, który mnie przyciąga. No cóż, każdy ma swojego bożka.

 

I jeszcze coś do Ciebie Omen: Miałeś mózg we właściwym miejscu, żeby tak po prostu zająć się robieniem ilustracji. Od 2007 roku wgapiam się w twoje prace i do tej pory nie mogę się nadziwić, jakim cudem osiągnąłeś tak dużo od czasu wiedźmina. Pozdrawiam.

 

P.S: Jeszcze pytanko. Pracowałeś/ujesz dla "Fabryki Słów", jesteś z Lublina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znow sie zaczelo :)) tr3buh- wyluzuj stary, Capitanowi chodzilo zapewne o to ze u Omena twarze i anatomia to taka "pietka" achillesowa. I to sie zgadza, i wydaje mi sie ze Omen tez o tym wie i na pewno wkrotce sie z tym upora. Nie powinienes burzyc sie do kogos kto szczerze wytyka czyjes bledy... Zastopujmy i zastanowmy sie na chwile. Do czego sluzy forum?

A. Do lizania tylka

B. Do wytykania bledow, aby ktos stal sie jeszcze lepszy

Odpowiedz jest wg mnie prosta i taka droga mozemy dojsc do porozumienia.

Nikt nie jest nieomylny, i nawet jak jest w czyms swietny moze popelniac jakies bledy.

Ahoj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok Omen. Dostałeś rekomkę, ale aby mi to był ostatni raz, że się tak tu zwalasz ze swoimi pracami bez słowa okaleczając psychę innych.

No i zgodzę się z Kapitanem, że trochę laseczka błyszcząca różem z mordy wygląda trochę dziwnie na tle tego lukrowego kostiumu.

No, a tak na marginesie to plotę zasłyszałem z wiarygodnych źródeł, że ponoć będziesz malunki trzaskał do drugiego "Starcia Tytanów", albo "Godzilli". Jak to będzie, hmmm?

 

Pozdro

CzAki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Czak a tak sobie myslalem ze kurna z ciebie to mocny charakter, nie poddajesz sie presji i trzymasz sie mocno na swoim kregoslupie moralnym. A tu okazuje sie ze zmieniasz zdanie jak choragiewka :P

Niestey o projektach przy ktorych pracuje nic nie moge napisac i malo prawdopodobne jest zebym kiedykolwiek cos z nich pokazal... W sumie nie wiem czemu ale malo filmowych koceptow wychodzi na swiatlo dzienne..

 

Status: Nie jestem z Lublina ale tu osiadlem ;]

 

A nad anatomia pracuje, jeszcze mi troche zejdzie bo ciezko pozdbyc sie starych nawykow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi OmeN, Ty coś ćwiczysz? Siłka? Albo chociażby jakieś małe aeroby codzienne po pół godziny? Bo przecież przy takim nawale roboty to można po roku czasu zamienić się w garbatego kwazimodo:) Ciekawi mnie to (nawet u innych grafików - u Was chłopaki:) jak jest z tym fantem, bo przecież zawód ilustratora, concepciarza albo nawet webdesignera to w ch.. siedzenia, siedzenia i siedzenia. Ja np. bez treningu to bym się chyba posr.. :)

 

A co do Twoich prac, to znowu urwało mi łeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh obiecałem sobie, że już nigdy nie napisze słowa w twojej teczce, zanim nie osiągne takiego skilla jak ty, no, ale musiałem.

 

Omen

 

jesteś moim bogiem digiartu. Dzięki za motywacje do pracy!

 

PS

Oczywiście razem z Cpt.Obviousem v.v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale crysis był od 0?

 

czy miałeś render, bo mi się wydaje ze chyba był Render?

 

A teraz w ogóle ktoś coś robi zupełnie od zera ? ;)

btw - na moje to tam jest dostawione i podmalowane znacznie więcej. I nie tylko tam, nie tylko u Omena... Ale kto by się przejmował, skoro wydawcy są zadowoleni, a harcerki na forach piszczą i mdleją z uwielbienia tak czy owak...

 

Róbmy swoje, każdy jak uważa, że mu będzie najwygodniej...

Edytowane przez many-as-one
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omen, mam pytanie techniczne, bo jakim autem jeździsz mnie mało interesuje ;)

Ale bardzo mnie interesuje na jakim monitorze pracujesz? ew. czy pracujesz na cintiq?

 

Twarze zawsze miałeś specyficzne, od razu było wiadomo, że to Ty. Mayka np. też idzie po gębach poznać ;) Mi się wydaje, że to się z biegiem czasu wyrabia (anatomia) ale styl zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Czak a tak sobie myslalem ze kurna z ciebie to mocny charakter, nie poddajesz sie presji i trzymasz sie mocno na swoim kregoslupie moralnym. A tu okazuje sie ze zmieniasz zdanie jak choragiewka :P

Niestey o projektach przy ktorych pracuje nic nie moge napisac i malo prawdopodobne jest zebym kiedykolwiek cos z nich pokazal... W sumie nie wiem czemu ale malo filmowych koceptow wychodzi na swiatlo dzienne..

 

No i zostałem skasowany przez Omena :]

Po tym ostatnim poście dostałem dużo pogróżek "jak śmiem" i "Co ja wyprawiam".

Na początku byłem nieugięty, ale ostatecznie uległem po tym jak dostałem anonim z groźbą, że odłączą mi dostęp do Disney Channel. Sam rozumiesz.

 

A materiały filmowe pewnie nie wyciekają tak bardzo bo czarodzieje z Hollywoodo nie chcą ujawniać swoich sztuczek. Najważniejszy jest materiał wyjściowy jakim jest film- ma wyjść i zarabiać. Ilość materiału, która powstaje po drodze jest...nie mającym znaczenia materiałem dla producentów do szuflady. Przecież zawsze może pojawić się sequel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frank600 Oj stary temat rzeka. Na poczatku freelancerki jak malowalem dniami i nocami to sie zapuscilem jak tucznik na ubój. Ale przed slubem wzialem sie troche za siebie zrzucielm 20 kilosow i jest juz troche lepiej choc jeszcze z dyszka mi zawadza. Generalnie w sezonie biegam a poza sezonem na silke chodze. Pod solidnej sesji naprawde sie lepiej pracuje i nie wyobrazam sobie freelancerki bez jakies formy wysilku fizycznego.

 

ThoR_: Postac budynki w tle i samochodzik byly renderami, aczkolwiek byly to czyste syntetyczne modele z gry wiec sporo przy nich pracy bylo. Szkice do kazdej ilustracji powstaja od zera, to jak te koncepcje sa realizowane to naprawde drugorzedna sprawa ktora sie rozstrzasa tylko na forach graficznych ;] W Imagine FX #63 jest caly artykul o tym jak ten obrazek powstawal. Pozostale prace sa w 90% malowane recznie

 

chudek: Kurcze myslalem ze info jakim samochodem jezdze bedzie w newsach na glownej a tu taki bummer :P Parcuje na Dellu U2410 i jego starszej wersji 2408wfp. Smialo moge je polecic. Czarny jest troche jasny ale nie ma dziwnych problemow z bandingiem czy zjadaniem detalu w zaciemnionych obszarach, plus maja calkiem przyzwoite katy widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie gratulations za nowego klienta:) i życze kolejnych wielkich z wytwórni snów!!:)

a teraz ekscytacja pracami:

Złoooooo!!!złoo!!!! hehehe:D dużo dobrej farby znów widać:)

 

-Crysis bije po sutach mocarnie szczegółem!! Człowieku masz cierpliwość do dłubania w detalach:) nr 1 według mnie update:) glut na glebie też porządny hehe szacun:)

 

-Kolorowa Pani bardzo fajna, podlatuje Ameryką:P coś w stylu http://alexgarner.com/

tak bynajmniej odebrałem:) chociaz chyba światełka na łapencjach trochę odsuwaja wzrok od samej postaci:P (mądrze się a siusiu majtek dp ze mnie hehe)

 

-Sons of Ellyrion trochę mi nie pasi, ale nie wiem czemu, narazie obserwuje przypatruje się. coś grzyzie, ale przy statku i postaciach reszta czyli kosmos=kosmos!!!!:D

 

- no i elfy x2:D zestawie fajne, lubie takie pracę bo kolorek można podpatrzeć:D barwy ciepłe i zimne jak nimi operować:D danke za takie prace:) facjaty tylko trochę dziwne;/ bazuje na Twoich wcześniejszych pracach dlatego sądze że mogły one lepiej wyglądać:P i chyba tyle z mojej czepliwości:P światłocień i cała reszta miazga:)

 

Wielki pozytyw w dziś w poniedziałek mogąc oglądać takie prace!!!:D

Aż się chęci do rysowania nabiera odrazu:D

PS. Omen spsuj jakaś prace wreszcie:P bo nuda ciągle wszystko zajebongo:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostek: Z tej serii sa tylko dwie moje ktore juz w twczce pokazywalem. Chyba ze dwie Maniaksa reszta to nie wiem. Wiekszosc konceptow bede mogl chyba po premierze dopiero pokazac, jezeli w ogole bo zawieraja lekkie spojlery ;]

 

I dzieki za mile slowa ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności