Skocz do zawartości

Czarny punkt czyli dzień z życia pierścienic. Finalna wersja filmu


ZbyszekLLL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mi przeszkadza tylko ten czarny cien w który tak szybko wadaja pierscienice jak lekko rzuca cień - jest mocno nienaturalny, ale sam filmik czad szczególnie jako pokaz pracy nad mimiką. Ile czasu produkowales go, bo to pewnie projekt po godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animacja świetna, będzie ciąg dalszy? Te pierścienice idealnie by się nadawały na bohaterów jakichś shortów. Będzie jakiś making of?

 

Super ale teraz mi wpadl pomysl ze mogles isc po calosc i zamiast samochodu zrobic Samolot Tu 154 :P:P:P:P:P:P Bylbys slawniejszy pewnie niz baginski ale chyba musial bys sie wyprowadzic z kraju

418181ae097e51sp.gif

Edytowane przez voyager
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAale się ubawiłem, ahahaha :D Mistrzostwo, lekkość niebywała,a śmiechu co nie miara :D Jednak bardzo mocno klimat zepsuły napisy końcowe, a dokładniej dźwięk dj'ki: za głośny i nie w klimacie, aż się wystraszyłem i słuchawki na szybko ściągałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest super, ale mi trochę brakuje jednej rzeczy. W chwilach gdy kolejne samochody przejeżdżaja i nic się nie dzieje, na twarzach pierścienic powinno się malować wyraźne rozczarowanie. Niby jakby trochę były rozczarowane, ale jak dla mnie powinno to być wyraźniej zaakcentowane. Widz od razu by się zastanawiał czemu je tak smuci fakt że samochód odjeżdża. Wtedy końcówka byłaby jeszcze śmieszniejsza. Bo na koniec "zacieszają" wręcz rewelacyjnie, ale gdyby to wcześniejsze rozczarowanie było tak samo wyraźne i ewidentne, potencjał tego pomysłu byłby w pełni wykorzystany. To oczywiście tylko moje odczucie i ocena kogoś kto niewiele wie o animacji. Tak przy okazji wyrazy szacunku za animację bakterii z reklamy domestosa. To moja ulubiona reklama :D No może tylko Nałęczowianka od Platige ją przebija, ale Ty te bakterie robiłeś sam z tego co wiem... chciałbym kiedyś osiągnąć taki poziom. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne.

Bardzo dobry przykład jak można zrobić shorta bez tysiąca ujęć, materiałów i modeli, bazując głównie na genialnej animacji.

Wzmocnienie rozczarowania po odprowadzeniu wzrokiem przejeżdżającego pojazdu faktycznie wyciągnęło by z tego filmiku więcej.

 

Pozdrawiam i życzę dużo czasu i chęci na robienie kolejnych :]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności