Skocz do zawartości

Disney przejmuje Lucasfilm!


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Można powiedzieć, że to jeszcze ciepła informacja - Disney umacnia się i przejmuje Lucasfilm za ponad 4 miliardy dolarów! Do tej pory Lucasfilm należał do George'a Lucasa. Disney nie ukrywa, że tutaj bardzo dużą rolę odebrała marka "Star Wars".

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2646

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No niezła kasa, można by za to kupić cztery instagramy...

A na poważnie, to chyba tylko licencje na filmy+molocha z setkami leniwych ludzi (pije do tego ze tam grafik miał 2-3miesiące na namalowanie jednego tła do starwarsów), bo na gadzetach i licencjach to on chyba tyle rocznie zarabia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na poważnie, to chyba tylko licencje na filmy+molocha z setkami leniwych ludzi (pije do tego ze tam grafik miał 2-3miesiące na namalowanie jednego tła do starwarsów)

 

jest wideo w sieci jak ktoś może i Lucas opowiadał jak związki zawodowe operatorów kazały mu zatrudniać swoich.

Jednak nowinki jego wynalazków gasiły skutecznie socjalistów od filmów w Usa. Sądziłem że "LucasFilm" dawno wchłonął sztandarowy ILM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie to ma znaczenie dla naszej słowiańskiej animacji naśladującej Dieneya... której w zasadzie też prawie nie ma... ale to może dobrze bo jak by była to by ją wykupił... i znowu trzeba by było zaczynać od początku....:)))

 

jak to nie ma, a produkcje przedmówcy? ) była też klawa seria Kajko i Kokosz, szkoda tylko że nie pociągnęli dalej i jeszcze mocniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagigins nie rozumiem twojej wzgardy Carterem jak dla mnie to był świetny może nie wybitny ale taki który może obejrzeć cała rodzina i każdy znajdzie coś fajnego dla siebie :) co do reszty komentarzy to mam wrażenie że zamieniacie się w bandę starych bab które tylko narzekają na wszystko i nie potrafią się już niczym cieszyć ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagigins nie rozumiem twojej wzgardy Carterem jak dla mnie to był świetny może nie wybitny ale taki który może obejrzeć cała rodzina i każdy znajdzie coś fajnego dla siebie :) co do reszty komentarzy to mam wrażenie że zamieniacie się w bandę starych bab które tylko narzekają na wszystko i nie potrafią się już niczym cieszyć ;/

 

A ja mam wrażenie, że nie masz w ogóle dystansu do siebie i tego co ludzie piszą na forum. Z czego się cieszyć mamy - że jakaś firma przejmuje drugą? Dzieje się to setki razy dziennie na świecie i żyje się dalej. Ktoś sobie rzuci żartobliwy komentarz z tym związany i ... żyje się dalej. Jak dla mnie to na razie jedyną bandę starych bab zaczynasz sam nieświadomie (?) tworzyć nie potrafiąc olać po prostu niektórych rzeczy które ludzie wypisują. Daj im żyć i pozwól chrzanić na forum od czasu do czasu, mimo że się z tym kompletnie nie zgadzasz. Nie będziesz irytował ludzi i będziesz wtedy zarówno sam mniej zestresowany.

 

Aaaaaameeeeen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beny - troche nie rozumiem Twojej reakcji. Napisałeś żeby "żyć dalej", a sam się przyczepiłeś do wypowiedzi WacomX. Masz częściowo rację, ale WacomX też wyraził zdanie. Tak to ruzmiem... To mają chrzanić tylko wszyscy ci z takim samym zdaniem?

 

Zgodzę się natomiast do tego, że chyba WacomX też źle odczytał posty innych. Bo nie chodzi czy coś się komuś podobało czy nie. Marudzimy czy nie - tak jak napisał beny - nie ma powodów do zadowolenia jeśli dwie tak duże firmy się łączą. Szkoda, brakuje konkurencji. Tylko czasy są takie, że nie wiem czy są szanse w ogóle, aby ktoś nowy dołączył do tych dużych.

 

Ale ciekawi mnie czy po przejęciu faktycznie będzą Disney Star Wars czy jednak pozostawią nazwę handlową Lucasfilm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beny - troche nie rozumiem Twojej reakcji. Napisałeś żeby "żyć dalej", a sam się przyczepiłeś do wypowiedzi WacomX. Masz częściowo rację, ale WacomX też wyraził zdanie. Tak to ruzmiem... To mają chrzanić tylko wszyscy ci z takim samym zdaniem? ...

 

:D coś w tym jest :) Mi raczej chodziło o to, że wyzywa się kogoś od "bandy starych bab", a samemu się tak zachowuje. Faktycznie mógłbym to olać, ale wtedy wacomx nie wiedziałby, że swoimi postami sam sprawia wrażenie lidera takiego stowarzyszenia. Ja się ani nie obruszam Jego wypowiedzią, ani też nie narzucam swojego zdania. Chodziło mi raczej o "make peace, not war" ... no chyba że ochroniarz niekulturalnie wyrzuca cię z lokalu, bo za długo pijesz piwa, to wtedy należy takiemu przywalić ... ale nie za wypowiedzi żartobliwe na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem przerażony. moim zdaniem Star Wars broni się samo, szczególnie te stare części i nie ma potrzeby robić nowych epizodów ani teraz ani za 100 lat. gier niech sobie robią ile chcą, ale kolejne filmy? jak przeczytałem newsna, od razu tez przyszedł mi do głowy Carter. jak zrobią coś takiego z SW, to ja wysiadam. wyjdzie na to, że historię Star Wars będzie trzeba określać w przyszłości jako BD (before Disney) i AD (Anno... Disney :P). Choć mam cichą nadzieję, że jednak będzie na czym oko zawiesić... bardzo cichą nadzieję.

 

a swoją drogą, to przypuszczam, że kasa wydana na zakup szybko się zwróci. na kolejną część SW do kina pójdzie chyba cały świat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę. Fajnie będzie znowu czekać na kolejną trylogię spod znaku GW, pójść z synami do kina i razem z nimi to przeżyć. Dla mnie - bezcenne.

A jakie G.W. z tego wyjdą zobaczymy. Może wezmą się za trylogię Zahn'a, bo ta chyba oficjalnie została uznana jako kontynuacja, a sama historia obroni się sama. Z resztą G.W. to coś więcej niż tylko filmy.

Trzymam kciuki za DisneyFilm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beny mylisz że źle mnie zrozumiałeś chodziło mi o to że ilekroć wchodzę na newsa z jakimś filmem to 99% komentarzy jest krytycznych i miejscami przypomina to wyścig kto bardziej zmiesza twórców z błotem. A dlaczego napisałem stare baby ? :D do mojej babci przychodziły zawsze koleżanki i narzekały na wszystko choć w zasadzie nie było na co :P ale to narzekanie najwyraźniej sprawiało im przyjemność zawsze mnie to dziwiło :D bo tak wiele miały szczęścia wokół siebie o którym mogły by pogadać a wolały gadać o tym co smutne ;/. Kto się poczuł urażony starą babą to niech już nie będzie :) przepraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że obawy są trochę na wyrost. Przy przejęciu Marvela też wszyscy panikowali, a w sumie wyszło to całości na dobre: Disney przekazał swoje pieniądze i swoje talenty nad kontrolę czegoś co wcześniej było robione dość chaotycznie.

Star Warsy bardzo pasują do profilu filmowego Disneya, a oprócz tego to żyła złota...doskonała inwestycja.

O VII części...a nawet całej trylogii (trzecia trylogia) słyszałem lata temu...Całe lata wstecz, chyba około roku 97 plota niosła, że Lucas chciał od początku zrobić trzy trylogie (środek, początek i "dalsze losy"). Zamiast tego Lucas zrobił się zbyt leniwy i zajął się odcinaniem kuponów od tego co już jest (w tym przerobiono ostatnio Mroczne widmo na 3D).

 

Może nie będzie tak źle.

Bardziej niż o kolejną trylogię martwiłbym się o los serialu telewizyjnego, którego produkcja miała ruszyć. Wiecie jak to się kończy jak chce się tworzyć serial TV osadzony w fantastycznej scenerii (wymagającej nakładów $), a robi się to po taniości, bo w przeciwnym razie staje się to nieopłacalne. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze naturalna kontynnuacja serii bedzie przeskoczenie o 20 lat do przodu po powrocie Jedi i ukazanie np. Jak dzieci Lei i Hana Solo ukazane w ksiazkach i komiksach tworza nowa generacje Jedi w galaktyce. W koncu gwiezdne wojny to w podstawowym zalozeniu historia rodziny. Pewnie sie myle... ale sam bym to tak pociagnal wlasnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieci Lei i Hana Solo ukazane w ksiazkach i komiksach tworza nowa generacje Jedi w galaktyce.

 

A w ich role wcieli się Justin Biber i Hanna Montana czy jak im tam...

Kurcze cały czas myślałem, że to żart z tym przejęciem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności