Skocz do zawartości

Pojazd 3D: kostka na gąsiennicach


sanki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wrzucam mojego obecnego wipa, pojazd kostke, obecnie jeszcze nie mam dla niej jakiejs sprecyzowanej nazwy. Prawdopodobnie wyjdzie z tego smieciarka czy cos w tym stylu :) po zakonczeniu modelowania samego pojazdu mam zamiar wykonac jeszcze dwa roboty, ktore beda nim sterowaly.

 

Piersze upublicznione rendery :) 3dsmax 6, vray free.

 

test7frnt.jpg

test7bck.jpg

test7lftbck.jpg

test7up.jpg

 

Oczekuje krytyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no ciekawy pomysl ..a o przewruceniu niema mowy poniewaz po stronie gasienic jest silnik ...np hahah tak ja mysle ..ale orginal...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace ida powoli bo max mi skopal jednoczesnie 8 plikow (wszystkie backupy :( i musialem sie cofnac nieco, ale juz jest dobrze.

tutaj kolejny updejt, rury ktore beda wciagac smieci do pojemnika :)

Chwilowo odstawiam pojazd na bok i bede robil roboty, potem zobacze czy cos jeszcze zmieniac, czy nie.

Komentarze b. mile widziane

 

test11frnt.jpg

test11bck.jpg

test11lftbck.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kontynuuje, po dosyc dlugiej przerwie, znalazlem troche czasu. Robie robota, pudelko z tylu ma takie wymiary jak pojazd dla porownania. Przedramie, i nogi to atrapy, glowa dostanie wiecej detalu jeszcze. prosze o komentarze i pozdro :-)

testrobo1.jpg

testrobo2.jpg

testrobo3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoł ale pralkośmieciarkobojlerocoś fajna robota ten robot też fajny na dole taki mały, skoro taka klatka piersiowa goła to daj mu kilka włosów torsowych to będzie sie czuł jak mężczyzna przy tym pralkośmieciarkobojlero, świetny model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra sporo czasu minelo ale projektu nie zarzucilem ;p jezeli cos zalega u mnie na dysku to mozecie byc pewni ze kiedys to skoncze.

tak to wygladalo do tej pory:

truck-full.jpg

updejciki daje zeby nie bylo robie robota, mam nadzieje ze do konca tygodnia bedzie gotowy, na razie po prawej macie naszkicowany zarys jak to mniej wiecej ma wygladac, sugestie mile widziane.

 

robociki-full.jpg

robocik docelowo ma byc dosyc niewysoki w porownaniu do pojazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vorek: nie gralem, glowka jest wzorowana na teleobiektywach :-)

javor: na razie minimalistyczne tlo, ale w planach jest scenka i moze drobna animacja, ale z tym tempem pracy sie nie napalaj za bardzo hehe :D

 

do reszty. pomysle nad tym kolkiem z przodu, ale na razie trzyma sie sila woli ;p z zalozenia jest tak jak qba mowi, srodek ciezkosci jest z tylu i posrodku, przod jest lekki. zreszta na razie kostka sie nie zajmuje.

 

i updejt

test1-full.jpg

test1right-full.jpg

test1front-full.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostka na gąsienicach jest pierwsza klasa hahahaha przejechał bym sie na czymś takim, jedynie co to może błotniczek zrób na 2 zgięcia przytwierdzony do blachy jakimiś czołgowymi uchwytami, do robocika jeszcze nie jestem przekonany ale czekam na końcowy efekt bo narazie ciężko mi ocenić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robbo.jpg

 

no i kolejny update. Znajdzcie 10 różnic z poprzednim ;p

Mam nadzieje ze w przerwie swiatecznej i po sesji znajde czas zeby skonczyc te modele i zabrac sie za teksturki. Bo w kolejce czeka jeszcze cala masa niedokonczonych projektow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności