Skocz do zawartości

Bitwa 2D: Detektyw Przyszłości - wyniki konkursu


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeszcze takie dopowiedzenie. Ciężko było w tej kategorii. Różnice pomiędzy pierwszymi miejscami (w szczególności 2-8) są naprawdę małe. Nie mówiąc o tym, że mieliśmy jedną dogrywkę o trzecie miejsce w której decyzją 7 głosów / 11 zwyciężył Thx.

 

Od zawsze stosujemy system punktowy, ale w tej edycji wyjątkowo - różnice były malutkie.

 

Levan: Dlaczego? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to była świetna zabawa, szkoda że poległem w połowie drogi

ciekawe kiedy będzie kolejny konkurs? pewnie za rok, trzeba będzie się przygotować ;]

 

gratulacje dla zwycięzców, jeżeli porównać głosowanie publiczności a głosowanie jury to jest sporo różnicy, ale różnica punktów faktycznie miażdżąco niewielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców,

 

a przy okazji chciałbym zapytać dlaczego brak 2 komentarzy pod moją pracą, bo są nazwiska MARCIN JAKUBOWSKI

MARCIN KLICKI, ale brak komentarzy, a bardzo jestem ciekawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam trochę pretensji do Nordena że nie pokazał w swoim wątku właściwie jak powstawało te cacko( albo przynajmniej żeby trochę opisał proces powstawania), to byłaby świetna wiedza dla prostego ludu uczącego się ;]

 

 

Gratulacje dla zwycięzców,

 

a przy okazji chciałbym zapytać dlaczego brak 2 komentarzy pod moją pracą, bo są nazwiska MARCIN JAKUBOWSKI

MARCIN KLICKI, ale brak komentarzy, a bardzo jestem ciekawy :)

 

Ty tutaj nie zagaduj tylko jazda zakładaj swoją teczkę, pisałeś o tym w swoim wątku i od tej pory cały czas czekam z niecierpliwością żeby obejrzeć twoje prace ;]

Edytowane przez tr3buh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tr3buh: no troche pokazał, ale może faktycznie ciut za mała. Może wygrana go zmobilizuje i teraz pokaże więcej

SbN: To mój błąd. Komentarze były wgrywane ręcznie. Nie wszyscy dodawali wszędzie komentarze. Dla ułatwienia domyślnie miałem szablon z pustymi komentarzami i wklejałem je. Tutaj po prostu te puste bloki zostały. Poprawię.

 

SbN - to co lubię przy Bitwach to nowe osoby, albo osoby, które do pory pory się ukrywały. Jestem ciekaw Twoich innych prac.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Jestem zaskoczony... Poniewaz z czescia jury zdazylem sie w latach poprzednich juz poznac bardzo dobrze i z niektorymi mam pewnego rodzaju ideowa kose, ktora narosla w czasie wspolnej pracy wiec startowalem dla funu nie liczac nawet na podium. Ideowa kose ma sie zazwyczaj gdy doswiadczeni graficy narzucaja sobie inny sposob widzenia na swiat, a coz by nie powiedziec kazdy z nas jest nieco indywidualista i to dziala w dwie strony. Anyway dziekuje i zapowiadam ze w nastepnej bitwie rowniez wezme udzial wiec ostrzcie sobie zeby wszyscy pozostali, bo zalezy mi na tym by miec mega silna konkurencje gdzie ciezko bedzie sie wybic ale za to bedzie sie mozna nauczyc wiele. Pozdrawiam wszystkich uczestnikow konkursu!

cheers

Jakub Grygier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super prace! gratulacje!

Moze wezcie THXa do jury kolejnego konkursu? Mimo ze szkoda byloby nie ogladac kolejnych prac z tego powodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

super konkurs, bedzie takich więcej?

Staram się jak moge, wiem ze moja praca ma błedy, nie jest extra , bedzie lepiej. Dziekuje za prawie wszystkie komenty, bo niektóre sa wyssane z palca.

Chciałbym odpisać jurorom :

Marcin Przybyłek - szkiełka w chełmie służa do upiekszenia, jest to ozdoba, mój detektyw to kobieta, więc ma przyszłosciową ozdobe w chełmie, jest zrobiona z tanich częsci ale rekompensuje sobie to ozdobą. Dziekuje za koment, jest trafny i cenie sobie go najbardziej ze wszystkich wypowiedzi o mojej pracy. Dziekuje.

Albert Szostkiewicz- "Ciężko jest zrozumieć przekaz pracy"- a Nordena łatwo ;) Uważam że mój przekaz jest interesujący. Design postaci jest normalny, a nie nieciekawy. "niekonsekwentne dobranie kolorów"- Czy namalowałeś w życiu choć jeden obraz? Bo mam wrażenie ze nie masz pojecia o czym mówisz, prosze wyjasnij mi Twój punkt widzenia na ten temat.Najbardziej wyssany z palucha koment .Także pozdrawiam.

Rafał Waniek- Ok ,dzieki za koment, po prostu niekonstruktywny opis obrazu .

Tomasz Bagiński- Rozumiem. Bedzie lepiej ;)

HUBERT J. DANIEL- braki warsztatowe, absolutnie sie zgadzam. Pracuje nad tym.

 

Gratuluje wszystkim uczestnikom, no i zwycięzcy, dobra robota :D

Pozdr

Bartek Rozumski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do gratulacji i dziękuję jurorom za celną krytykę:)

Mnie najbardziej podobały się pierwsze 3 pracki wyróżnione,

myślałem, że któraś zajmie miejsce na podium,

ale przy takim poziomie i zróżnicowaniu stylistycznym pewnie ciężko wybiera się te 3 najlepsze.

 

Norden:

gratuluję pomysłu na wstrzelenie się w temat :) mógłbyś więcej pokazać jak zrobiłeś tę prackę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!!dla sektora 2d i 3d:)Wszystkie prace spoczną u mnie na dysku( w celach edukacyjnych:)

Norden- świetna technika

Igi-cyfrowo-organiczna materia,super!

Thx-jako fan sf i eskapizmu cieszę się,że jesteś w trójce bo pracę masz przednia!

Moja praca to debiut w cg więc wszystkie rady,które dostałem są pomocne w przyszłych projektach

Dzięki wszystkim i redakcji Max3d!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno przemyślenie :). W sumie to dla mnie zaszczyt, że Pan Tomasz Bagiński pochylił się nad moją pracą, nawet jeżeli tylko po to, żeby stwierdzić, że wywołała jego niemoc :P. W każdym razie wartościowe rady można w tych komentarzach przeczytać i cholera, że też na to wcześniej nie wpadłem. Dzięki serdeczne wszystkim Jurorom za komentarze i Organizatorom, że tak fajnie zorganizowali. Oby więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców!

 

Dziękuje jury za komentarze i krytykę, także za brutalne sprowadzenie na ziemie.

 

@Marcin Przybyłek

Nie mogę obiecać że pracę skończe, w chwili obecnej pracuję nad kilkoma projektami, a praca konkursowa wymaga silnego przeprojektowania, dziękuje jednak za motywacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, ale rzeczywiście niektóre komentarze to lekka przesada: Tomek Bagiński rozczula się nad ołówkowym szkicem thx, a arlekina miażdży niemiłosiernie! czy jego praca to rzeczywiście takie dno warsztatowe? dla mnie wyglada całkiem fajnie, ale może się nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności