Skocz do zawartości

Quo Vadis - zwiastun - polsko-indyjska adaptacja wkrótce w kinach


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Za dwa tygodnie w polskich kinach będzie mogli zobaczyć film Quo Vadis - film animowany - polsko-indyjska koprodukcja. Film jest oficjalną koprodukcją pod patronatem Ministerstwa Mediów Indii i polskiego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Premiera filmu w polskich kinach będzie miała miejsce już 25 października. 

To co rzuca się w oczy w zwiastunie - widać na pierwszy rzut oka, że nie jest to typowa animacja i mocno czuć, że został on wykonany za pomocą Unreal Engine. 

Żeby było jasne, ten fakt nie jest w żaden sposób ukrywany i na oficjalnej stronie możecie znaleźć informację:

image.png

Za realizacje odpowiada indyjskie studio Ssoftoons. 

Jak można przeczytać w jednym z artykułów w serwisie Onet.pl "Producentem i współreżyserem filmu jest Anira Wojan, która od wielu lat przygotowywała się do realizacji tego dzieła. Szukając partnerów gotowych podjąć się wyzwania stworzenia animowanej produkcji "Quo vadis", trafiła do renomowanego studia w Indiach."

Dystrybutor dodaje przy tym: — Liczymy na to, że mimo animacyjnej formuły filmu zechcą go oglądnąć w kinie dorośli miłośnicy "Quo vadis", zabierając ze sobą całe rodziny, by przekazać miłość do powieści Sienkiewicza młodszym pokoleniom.

Jeśli chodzi o polską wersję językową -  głosu bohaterom użyczają między innymi Małgorzata Kożuchowska (Eunice), Michał Milowicz (Petroniusz), Michał Koterski (Neron) i Jarosław Boberek (Chilon).

Film będzie pierwszą animowaną ekranizacją "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza.

 

 


Zobacz cały news

  • kekw 2
  • Sad 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, makak napisał:

Co to za...?

Cóż. Wczoraj na seansie przed Smokiem to zobaczyliśmy i tylko napiszę to tak. Córka obok mnie natychmiast spytała - "tato, czy to reklama starej gry?"

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku ze cos tak slabego moglo powstac... i to jako:

Polish-India-UK-France-Lithuania coproduction

Chyba najlepszy dowod na prawdziwosc przyslownia "gdzie kucharek szesc tam nie ma co jesc".

na imdb podaja ze budzet wyniosl jakies 2.5 miliona dolarow...

Nie no... Powinszowac wszystkim...

  • Like 1
  • bogactwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się robi przewały finansowe na rządowym szczeblu 🙂 

Ciekawe ile komisja do spraw kontaktu ze studiem zainkasowała. Czuje że więcej niż cały budżet animacji.

Co do tego TWORU to gry dzisiaj znacznie lepiej wyglądają. I dlaczego znowu maltretują Quo Vadis? Nie lepiej było by jakiś urywek z Ogniem i Mieczem na wysokim poziomie zilustrować? Albo coś mniej znanego ale równie ciekawego? 😞   

Edytowane przez Mortom
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, Nezumi said:

Polish-India-UK-France-Lithuania coproduction

32 minutes ago, Nezumi said:

budzet wyniosl jakies 2.5 miliona dolarow

No to decydenci, dyrektorzy, producenci i cała reszta z 5 krajów zgarnęła najwięcej a na samą produkcję zostało ok 50zł, wiec patrząc przez pryzmat takich realiów produkcyjnych to efekt jest oszałamiający i zwala z nóg jakością wykonanej tytanicznej pracy 🙂 

  • bogactwo 1
  • Haha 2
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mortom napisał:

I dlaczego znowu maltretują Quo Vadis? Nie lepiej było by jakiś urywek z Ogniem i Mieczem na wysokim poziomie zilustrować? Albo coś mniej znanego ale równie ciekawego?

Lepiej niech w ten sposób nie ilustrują niczego. Skojarzenie ze starągrą mam i ja.

A dokładniej z intrem do homm 3 😛

 

 

  • kekw 1
  • Haha 2
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Kalberos said:

Grało sie 😄 

No jak się tłukło te zaledwie kilak lat temu 🙂 Pamiętam, że misje bez produkcji jednostek cheasowałem kapłanem odsłaniać kawałek mapy i waląc meteorytem, wolno się ten czar regenerował ale można było tak niemal całą mapę bezpiecznie oczyścić 😛 Bardzo udana gra, polski redalert 🙂 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh..... kochane czasy kiedy bez internetu mordowało sie gry do spodu. Do dzisiaj mam przebłyski z Quaka 2 i znam chyba początkowe mapy lepiej niż najbliższe miasto😄 Albo jak mordowałem demo Marathona 2 z płytki CD Action - jeszcze tej fajnej czarnej 🙂 te dźwięki z pistoletu i tego okrągłego karabinu zabiorę ze sobą do grobu 😄 O Doomach, Kozakach, KKND, MDK i wielu wielu innych pisać nie będę bo lista była by długa 🙂

Internet wszystko popsuł! Serio. Nagle nastał głód nowości... komunikacji z innymi osobnikami swojego pokolenia i dostawałem PTSD z chatów na wp.pl xD 

  • Like 2
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minutes ago, Mortom said:

Internet wszystko popsuł! Serio. Nagle nastał głód nowości... komunikacji z innymi osobnikami swojego pokolenia i dostawałem PTSD z chatów na wp.pl xD 

Miałeś mało i cieszyłeś się z tego a teraz masz dostęp do niemal wszystkiego i nic nie jest wystarczająco dobre. Paradox wyboru Barrego Schwartza i przebodźcowanie przez bombardowanie wszystkim i cały czas tak ,że nawet nie można podczas snu spokojnie pomyśleć bo przerabiasz ten ogrom wszystkiego który zobaczyłeś za dnia

Edytowane przez Destroyer
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Destroyer napisał:

No jak się tłukło te zaledwie kilak lat temu 🙂 Pamiętam, że misje bez produkcji jednostek cheasowałem kapłanem odsłaniać kawałek mapy i waląc meteorytem, wolno się ten czar regenerował ale można było tak niemal całą mapę bezpiecznie oczyścić 😛 Bardzo udana gra, polski redalert 🙂 

oo ja też tam spędziłem wiele godzin. Podobało mi się bo mogłem się obwarować palisadą i guzik mi mogli zrobić. Tak zwykle zdobywałem tereny w polanach i przechodziłem mapy; 

Palisady i krowy to potęga. Sława! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności