Skocz do zawartości

Silver Award : Dogfight (duzy download)


Rekomendowane odpowiedzi

Moja praca na konkurs CGTalk Spectacular. Zdazylem doslownie w ostatniej chwili wiec wybaczcie pewne niedorobki popelnione na szybko :]

 

Sorry ze taki rozmiar ale ten obrazek najlepiej wyglada duzy :D

 

Czarodziejka walczaca z atakujacą jej planete flotą inwazyjną. Przywolany przez nia deszcz meteorytów oczyszcza droge do lotniskowca FCC "Kiev" - on jest nastepny na liscie ;P

 

Mam nadzieje ze sie spodoba. Prawie zadnych referek. Bump map na ziemi ze zdjec satelitarnych, oczywiecie poddany intensywnej obrobce

 

dogfight_xl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

o panie=| a żeś dowalił.....no wszystko super!

 

robiłeś do tego jakieś szkice wstępne albo coś na kartkach? czy odrazu na pc od tak??

 

a jak robiłes jakieś szkice to je tez pokaż:)

 

to ja poproszę żebyś do następnego obrazka wykorzystał pająkowatego roboa(tego w oddali) z twojej poprzedniej pracki DROP ZONE;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo wszystkim za komenty :]

 

W 2D siede juz z 7 lat tyle ze... eeee... do kwietnia tego roku rysowalem tylko mange i nie wygladalo to zbyt dobrze :P

Bardziej "realistycznym" rysunkiem zajalem sie dopiero przed ostatnimi wakacjami a ze musialem magisterke napisac w miedzyczasie... Wiem ze jeszcze duuuuzo nauki przedemna ale staram sie jak moge

 

W sprawach technicznych:

Zrobione w PeeSie, tydzien z zyciorysu jak w morde strzelil :P

Szkice wstepne i caly WIP mozna znalesc w watku na CGTalk, aczkolwiek nie wiem czy moge tu linka wklejac :/

Oryginalny rozmiar obrazka to 4900pix kolo 130 warstw, plik psd zajmuje ponad 300Mb a plik wymiany photoshopa mial 6,5 Gb o_O

Uzywam tabletu Wacom Intuos3 A4 ktorego sobie niedawno kupilem

 

chyba tyle

 

Wrzucam jeszcze co ciekawsze zblizenia

closeups.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tutaj dużo rozprawiać całkiem niezły rysunek, aczkolwiek, ta paninka w podobnej pozie i ujęciu już jakby mi się gdzieś nakryła na siatkówkę.

 

ps.Właśnie wpadłem na CG i obejrzałem kilka prac z challenge... i doszedłem do wniosku, że żeby tam np: wygrać to jest czysta loteria. Jest tyle świetnych prac, że ciężko coś konkretnie wybrać. Jeden jest tylko plus, że jak człowiek naogląda się tych obrazków, to go dodatkowo motywuje-wniosek jest jeden trzeba brac sie poważnie do roboty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem szczerze ze nie mam absolutnie zadnych szans na cokolwiek - i nawet sie nie ludze ze mnie ktos zauwazy. Ale fajnie jest brac udzial w czyms tak wielkim. Juz samo obcowanie z tak utalentowanymi ludzmi sprawia ze chesz rysowac lepiej :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dzisiaj to zobaczylem na informie to mnie zatkalo:) zreszta nie tylko mnie cala grupa chciala zobaczyc;P chcialem napisac cos konkretnego no ale nie wiem:P brak mi slow poprostu.

wypasik na maxa. zdecydowanie najlepsza pracka ostatnimi czasami na forum. pozdro i tak trzymaj. no i powodzenia na cgtalku!!! mniammmm;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu... hmmm.. jak dla mnie.

jeżeli nie jest za późno to mógłbyś sie zastanowić nad wodą - jest plaska (ma to swoje zalety - czysta), ale dla mnie działa jak dziura... może delikatna faktura..(?)... jakieś odbicia, skoro jest taka spokojna, a może jakiś meteoryt udeżający w taflę..(?)..

 

pracka wymiata...

pozdrawiam i życzę sukcesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sly: Co do wody to tez sie zastanwialem czy nie dodac jakiejs fakturki... ale popatrzylem na zdjecia slonca robione z samolotow i tam w wiekszosci wypadkow jest jak lustro. Chociaz tu z nowu nie jestesmy tak wysoko.... w sumie to czas , a wlasciwie jego brak przed koncem konkursu zadecydowal :]

 

chociaz rzeczywiscie trzeba bylo dodac :/

 

@xjaca: Co do moich innych prac - tych dobrych nie ma za wiele bo bardziej realistycznie dopiero ostatnio rysuje. Szukaj po nicku na Digu lub EF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo chłopie Kawał dobrego DŹOBA :-))) Praca Roooooox jestem naprawdę pod wrażeniem, zarówno design , technika, kolorki, kompozycja sceny bardzo mi się podobają , jak to mówią często na CGTALKU: 5 stars from Me !!!!

Chętnię zobaczę cię w bitwie 2D jak już będzie następna ^_^

 

^_^ ta panienka jest niezła , taka trochę cybernetyczna trochę fantasy z ta różdżką , zrobiłeś wielki postęp w stosunku do wczesnych prac (pamiętam z digarta)

 

P.S. też muszę sobie sprawić Intuosa A4 ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie to jest obłęd, tosz to pjurrrrrrrr insejn!! Pracka pierwsza klasa - masz mój głos. W sposób jaki "te" promienie wystrzeliwane z ręki czarodziejki i obranie hull'a tego myśliwca mnie osłabił - w pozytywnym tego słowa znaczeniu :) Aż chce się zrobić z tego animke ;) Jak tylko opanuję particle i sprawię żeby komp mi się nie wieszał to kto wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postprocesing - to taka moja nazwa na obrabianie obrazka juz po splaszczeniu wszystkich warstw. Niektore elementy obrazka sciemniam, niektore rozjasniam dodaje blinki swiatla i takie tam - ogolnie dodaje efekty ktore maja dzialac na rozne warstwy na raz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem szczerze ze nie mam absolutnie zadnych szans na cokolwiek - i nawet sie nie ludze ze mnie ktos zauwazy. Ale fajnie jest brac udzial w czyms tak wielkim. Juz samo obcowanie z tak utalentowanymi ludzmi sprawia ze chesz rysowac lepiej :]

 

Temat pracy jest trochę banalny, ale wykonanie, no i szkice, no i rysunki - mniam mniam! Banalny dlatego, że po prostu "gwiezdne wojny" są wszechobecne. Natomiast co do wykonania i rozmachu, naprawdę, robi wrażenie! Nie sądze, żeby nie został dostrzeżony. Jeśli się mylę stawiam kolejkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tak wolo wiec w razie czego przepraszam i prosze po prostu wywalic ten post :]

 

Tu znajduje sie caly watek na CGTalk jak robilem ta prace. Od szkicow wstepnych przez koncepty (tak wiem przesadzielm z nimi ale tez uczylem sie na nich malowac pojazdy bo wczesnie nigdyj tego nie robilem :P) po finalne kolorowanie. Milego ogladania

 

http://forums.cgsociety.org/showthread.php?t=275387

 

@mayk: wez daj spokoj, az mi sie goraco robi jak pomysle ze Linda bedzie patrzec na moja prace :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dałem PS'a na Digarcie. Tak chyba najbardziej mogłem wyrazić swój podziw choć praca zasługuje na wyższe oceny:D Mój komp to b nawet nie dzwignął tego;P Tak wogóle to pierwsze skojarzenie to SWIII; Zemsta Sithów i walka nad Curusant:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności