Skocz do zawartości

Modele 3d : Afterfall.pl projekt


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 804
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tu nie chodzi o to by powiedziec ze ludzie od afterfalla to amatorzyc slabiaki itd. Ja tam wam kibicuje i podziwiam ze robicie cos takiego. Chodzi jednak o to ze jak juz sie odezwac to bardziej na temat a nie napisac ze ktos tam slawny u was byl cos sie nauczyliscie i tyle. Mi to nic nie mowi innym pewnie tez. Wiec czemu jak juz zaczales temat to nie mozesz powiedziec cos wiecej? Chyba ze laske robicie ze to jest tylko dla wtajemniczonych a zwykly szary czlowiek ma sie podniecac ze u was gwiazda byla i to takie super bo nikt nie wie kto to byl co sie dzialo itd. To tak jakby powiedziec ze wyszlo now demo afterfalla jest bajeranckie oczywisicie nie damy dema, nie pokazemy screenow ba nawet nie powiemy co demo zawiera ale wierzcie na slowo jest super.

 

Ogolnie peace and love bo klotni nie chce ale zrozumcie przynajmniej co mam na mysli albo zrobcie kontratak jesli bedzie wam tak wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że nie rendery tylko screeny bo przynajmniej widać już czego mniej więcej można się spodziewać. Co do lokacji to jakaś nowa jest bo strasznie sterylnie i czysto, chyba, że tak właśnie ma być. Możeby jakieś gaśnice, skrzynę z wężem [oczywiście strażackim], jakieś gabloty, mapę z wyjściem awaryjnym, tablice, palmę w donicy, koszyk z gazetami, zawory te sprawy dodać gdzieś na ścianach i inne takie jak automat z pepsi i snickersami w końcu to główne pozywienie grafików ;]

 

Ale ogólnie bardzo fajnie, że wrzucacie coś na pastwę takich zwyczajnych zjadaczy gier jak my, dzięks i powodzonka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewela!

poza słabą imo mapka tego paska betonu na suficie reszta piekna!

geometria ładnie połamana i sporo detalu na teksturach...a co za tym idzie ładny efekt wizualny.

Dojdzie ciekawy gameplay i bedzie miodzio !

pzdr i trzymam kciuki za sukces co najmniej "wiczerowy" !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne:) ale...jakoś...gryzie mnie w oczy...ten czerwień, purpura?...na scianach i dodatki..nie wiem...jak na moj gust fajniej wygladaja pomieszczenia (szczegolnie jakies laboratoria, szpitale, hale itp) w barwach chlodnych - najlepiej niebieski...szaro niebieski...chlodny brąz + zieleń + zółty.....zieleń chłodna+cyjan+żółty gdzieniegdzie...dobra rozpisałam sie:D...ale to tak na mój gust;)...ogolnie spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

skirny zarówno tu jak i na blogu , turbo mega ence, mnie sie podobają oczmi wyborazni widze jak krew chlapie na te czysciutkie kafle, normlanie miód dla moich oczu po seriach zniszczen itp ktore ostanio w kółko widywałem w grach hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile zarabia Junior Grafik?Dajcie widełki bo jestem ciekaw ile taki junior moze wycisnąć:) Jaki jest u was koszt zycia, mieszkanie itp. Ja bym sie skusiłbyc moze, ale wpierw skonczyc studia musze:\.

PS. wyslalem do was folio ostatnio, ale nawet nie wiem czy doszlo, bo 0 odpowiedzi!:\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden inwestor chcial zrobic Afterfall online przez www, ale cale szczescie nie wyszlo :) tzn temat jest spoko, ale nie lubie jak ktos chce 'zafrajerzyc' (kurde nie wiem jak to napisac...)

 

Bardziej myślałem kolos o jakimś dopełnieniu tego co robicie + dodatkowe źr. kasy ;P Co do zafrajerowania to pisz zamataczyć bo tu już jest w słowniku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia panowie! Calosc prezentuje sie niezgorzej. A propos postaci co kiedys Klicek pokazal - troche juz nudnawe sa zombi w grach, szczerze mowiac (nawet fajnie wykonane). Zombie w masce, zombie-doktor, zombie-zombie, zmutowany zombie, zombie dziecko, zombie pies, zombie wrobel z dzdzownica-zombie w dziobku... Hmmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności