Skocz do zawartości

Scena 3D: Wizualizacja – Domek wypoczynkowy


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Już dawno nic nie umieszczałem. Trzeba to nadrobić czyli kolejny interiors:)

Prezentuje wnętrze które sobie robiłem w wolnych chwilach. Moim założeniem było zrobić domek wypoczynkowy. Chciałem umieścić cały dom w jednym dużym pomieszczeniu czyli coś innego niż zwykle. W projekcie tym znajduje się salon, jadalnia, kuchnia, sypialnia na poddaszu oraz łazienka czyli wszystko co jest potrzebne do komfortowego mieszkania.

Soft Max, Vray, PS

Czekam na wasze komentarze

Pozdrawiam serdecznie

Mario

 

 

 

room00009uo.jpg

 

room00034lp.jpg

 

room00041aw.jpg

 

room00059sj.jpg

 

room00068ga.jpg

 

room00079sa.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co do projektu to nie moja faza hehe, ale wizka super! Można by się doczepiać jak zawsze, widać naprawdę zaplecze umiejętności,na prawdę super. Nie długo moje wypociny pokarze moje wypociny pokarze heheh

 

P.s., ale konsoli to ty chyba w domu nie masz, co te pady takie płaskie:) albo ja mam jakąś przed wojenną, sorry ale musiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

::patry

pierwsze ujecie zrobiłem w lutym czy jakoś tak byto to na jakiś konkurs. Potem miałem przerwę i od niedawna kończyłem w sumie to robiłem około 1 miesiąc w wolnym czasie.

 

 

::Ifonka

z tymi lekcjami to jakoś się dogadamy ale najpierw musisz skończyć modelować pozostałe domki hehhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wiesz buciki bardzo sympatyczne :).

techniczna strona, wiadomo uczyles sie od najlepszych :)

co do komentarzy to jak zwykle niezla jazda :).

ludziom to tutaj chyba tylko wystroj smietnika by sie spodobal bo jakos juz chyba nic innego do nich nie przemawia :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze ja pare slow od siebie dodam ....

 

Mario jesli chodzi o wnetrza , oswietlenie w vrayu to nie ma na ciebie mocnych i dlugo jeszcze nie bedzie !!! Jak dla mnie Pro robota jak zwykle.

 

Moze w paru miejscach przeswietlone materialki ale sorki to juz postem mozna zalatwic. albo shaderem specjalnym do ceramiki itc. ;-)

 

pozdrawiam serdecznie

 

doc_da_czaps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr Hyde

Mi się podoba i nawet mógłbym w takim mieszkać tylko, co się stało tym padom od PS3? Zeszło z nich powietrze? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modele, oświetlenie, render wypasione jak juz wszyscy powiedzieli 10/10 :]

a co od siebie to jakos nie dla mnie są takie interiory, nie przepadam za takimi, ale to tylko moje zdanie i nie ma zupełnie wpływu na twoją pracke, bo kazdy robi to co lubi :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co ja mam Ci napisac co?? :]

 

Widze ze szkielka mleczkowe calkiem fajnie wyszly, mam nadzieje ze nie renderowaly sie tyle czasu co ostatnio jak u Ciebie bylem :D

 

Ciesze sie ze wreszcie pokazales ta pracke ;) Warta byla aby ja pokazac.

 

Widze takze ze wieksza czesc progressivu sie pojawila, wiec pozdrawiam i reszte teamu.

 

3d sie Marios ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Pięknie jak zawsze. 10/10 - dychu na dychu, pomimo drobnych uchybień. Dwa pytanka. Czy w swoich scenach używasz skylight (i o jakiej wartości ewentualnie) czy tylko samych vray light?? Czy doświetlasz jakimiś światłami wewnętrznymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renderki wypas, tylko nie pasuje mi to wnętrze wanny, nie widać tam jej załamań powierzchni, głębi...

Ja wiem, że to takie światło, ale efekt jest mimo logice głupi; jakby wanna byla zakryta, bądź w ogóle nie miala wnętrza. Mógłbyś dla picu cos z tym zrobić, bo takie przepalenie nie jest za dobre... może gammę przesuń w tym miejscu?... albo nalej wodę i podświetl...

Będzie super pic na wodę... czy raczej pod wodę... :D

 

Edit: widzę, ze lubisz wstawiać murki we wnętrza (za co kazda kobieta by Cie sklęła na czym świat stoi, po czym kazałaby Ci to odkurzać co tydzień), wiec mam opatentowany pomysł, który sam mialem w kuchni kiedyś. Żałuję, że żadna fotka tego się nie zachowała, bo bym Ci pokazał: otóż świetnym rozwiązaniem jest wyłożenie sciany dużymi plytami łupku, dla wygody pociagniętych lakierem bezbarwnym, no i pomiedzy nimi jakieś biale wypełnienie: fuga, Cekol, whatever.

Zależnie od ulożenia, gęstości i kształtu płyt, ściana wygląda mniej lub bardziej krowiasto, ale efekt jest niesamowity.

Kiedy mój ojciec w czasach PRLu robił tą ścianę, budziła ona niesamowita furorę, gdyż wówczas zaopatrzenie rynku we wszelką ceramikę naścienną był jaki był, kto pamięta, ten wie.

To rozwiązanie z łupkiem było niezwykle nowatorskim pomysłem, zwłaszcza, że łupek jako material mógł przyjć do glowy tylko czlowiekowi, kto miał z nim do czynienia i wiedzial, skąd go brać. Mój ojciec był taternikiem, stąd łupek mu sie sam w oczy rzucił.

Innym rozwiązaniem, jakie w innym miejscu domu zastosowal kiedyś moj tatuś, i też bylo to novum, była boazeria zrobiona z desek i deseczek różnej dlugości i grubości, pokładanych w zawiły labirynt, który wygladał trochę jak drewniana powierzchnia pokryta modyfikatorem Greeble.

Aż dziw, ile to wytrzymało, gdy jako dziecko łazilem po tym z bratem jak po ściance wspinaczkowej...

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Wszystkim podziękować za komentarze. Cieszę się że się podoba. Następnym razem będę próbował robić wizke w innym stylu :) ale to się zobaczy jak już coś będzie konkretnego :)

 

::Mr Hyde

coś mi nie wyszło z tym padem Spieszyłem się bo chciałem zakończyć ten projekt.

 

::siwy ::marunioms

co do oświetlenia to jak zwykle jest słońce i kilka dodatkowych świateł

 

1 słońce - DirectLight

2x VRayLight – w oknach

1x VRayLight – w łazience

dodatkowo jeszcze kilka IESow na kamiennych ścianach

 

::beatles

to 3D heheheh

 

::Por@szek

master jak tam leci w Polsce?

 

::Pawelkos

dark i bright mulipler są ustawione na 1.6

 

::odnetniN

jak by wszystko podliczyć to około 1 miesiąc

 

::Georgas

irr2lk.th.jpg

 

::Shogun 3D

co ja na to poradzę że mi się podoba taka ściana i jak bym miał taka w domu to z pewnością bym sobie ją odkurzał Bo była by tego warta heheheehe

 

No to jeszcze raz dzięki z Wasze opinie

Pozdrawiam

Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dusoo

Hi MARIO, perfect work! May i ask u what u ment by that IES on those brick walls? It's kind of self-ilum? And would u be so kind and write down how u made that glass material for bathroom? thaaanks !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość voildona

mario gdzie wychowuja takich mistrzow?? musze wiedziec gdzie meza szukac :P

 

jak dla mnie perfekt ;]

 

moze tez mnie przyjmiesz na korki ? :>

 

p.s. a wanna nie za mocno swieci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

sorki że tak po miesiącu odnawiam wątek ale nie jest łatwo przejść obok tak pięknej pracki!!!!

 

no rewelacja!!!!!!! wszystko mi się tam podoba!!!! każde pomieszczenie jest dopracowane perfekcyjnie! super modele i renderki!

na prawde genialne!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności