Skocz do zawartości

Mity i Legendy : JIMI HENDRIX - legenda gitary


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

rewelka klicus :* procz tego co juz napisano, pobaw sie pozniej kolorami swiatel. na takich koncertach przewaznie bylo pare swiatel o roznych oczojebnych kolorach co tworzylo 'ten' klimat :)

 

to taka mala uwaga ode mnie, generalnie model broni sie sam i juz jest super dla mnie, nie spitol sprawy z postprodukcja !

 

powodzenia!

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 300
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki chlopaki :)

 

Jonasz - na materialy itp przyjdzie czas narazie kadr ustawienia itp zebym mogl zaczac renderowac do lajerow ;] nie mam zamiaru renderowac wszystkiego po 40 min x 1000 ;)

 

Pionierku - napewno potestuje :D

 

Badyl - przeciez przerzucilem gitarke o 90 stopni strunki musza byc dobre :)

 

Spokojny - Dzieki ;]

 

szukanie kadru vol3 chyba przy tym zostane albo wroce do pierwszego co myslicie ? :

 

jimi25.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a spróbuj jak będzie jak go pokażesz lekko od dołu, albo od góry, albo z większym kątem rozwarcia kamery (no w każdym razie nie dawaj go tak grzecznie od frontu)

 

i mam nadzieję że ten volume light tak nie zostanie, zamgliłeś go całego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie :D odwrociles gitare, ale struny zostawiles jak byly, a to znaczy ze trudno by mu sie gralo troche :P najciensza ma byc na dole a najgrubsza na gorze. no i pamietaj jak bedziesz gitarke konczyl o tym uchwycie :P

\

ja Ci nie dam spokoju jesli to nie bedzie perfekcyjne :D

pozdr!

 

a co do ujecia to tak jak pisala Ania, moze kamere z poziomu butow :P z rybim okiem. tak jaby go ktos spod sceny sfotografowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badyl mi sie wyadawalo ze Jimi kiedys tam cos mowil ze odwrocil tylko gitare i zachowal standardowe ustawienia strun :)

 

Nie wiem nie bede kombinowal z ustawieniami kadru od dolu niechce go powiekszac ani od gory uchwycic dokladnie jego twarzy , mam tam swoje takie mini zalozenie do ktore chce trafic ;) glownie mi chodzi o to zeby nie bylo wiadomo odrazu o co w pracce chodzi ehh ciezka sprawa :)

 

Zeet - dzieki :)

 

Piksar - Dzieki :)

 

Ania - volumerek raczej zostanie :) ma byc taki lekki oldskulik zobaczymy jak to wyjdzie najwyzej na koncu sie wywali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie weższy kadr jest lepszy. Dorzuciłbym światłu wolumetrycznemu duużo dymu, specular bloom i skontrastował skórę muzyka z otoczeniem (żeby skóra nie była taka ... zimna, niebieska), raczej obstawiałbym coś ciepłego.

 

Ogólnie klasa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru misq :* wszystko na lajerach bede robil wiec nad wszystkim bede mial pelna kontrole jezeli chodzi o tonowanie i tak dalej miszanie noisow itp itp narazie mam troche roboty pobocznej ...

 

Eldar dzieki tak piorko bedzie kiedys ;)

 

Remedy dzieki poprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliment dzieki :*

 

Kannu dzieki :*

 

Intervain rozumiem spoko dzieki pisalem wczesniej ze to poprawie bo cos sie skiszkowalo ;]

 

Z-brush ahaha :D

 

Mario Dzieki :**

 

nowy updejcik jeszcze sprobuje z zoltym swiatlem , no i zaczynam konczyc ubranko bo mam juz chyba kadr i caly uklad co myslicie ?

 

jimi27.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada fajnie, hmm niewiem czy to jest do konca dobry pomysl z tym ze ta gitara jest tam tak ucieta pod koniec... moze sprobuj ustawic kadr tak zeby nie byla obcieta... wtedy pracka bedzie miala taki dodatkowy smaczek, wydaje mi sie ze uciales poprostu to przez co w dosc charakterystyczny sposob widac ze gitara jest odwrocona a on gra lewa reka..., moze jescze pokombinuj z kadrem tak zeby nie mial obcietych nog... niewiem co ma byc po prawej tam gdzie jest to czarne..., staraj sie unikac czarnego ale to juz pewnie wiesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazwiecie mnie ignorantem, ale nigdy jimiego nie widzialem :/ pewnie sie nie znam i takie tam, ale to afro mu nie pasuje. nie wiem jak jimi sie z nim prezentowal, ale TO afro nie pasuje do postaci. nie wiem, moze troche za duze? wygladal fajniej bez wlosow :D ogolnie jednak praca ma zajebisty klimat i wogle swietna jest

 

[EDIT]

wez mu zarost zrob taki bardziej, nie wiem, kudlaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, włosy fajnie wyglądają. Cóż, nie śledziłem specjalnie wątku i nie wiem, czy może była już mowa o wyrazie twarzy, ale ja bym to bardziej widział jako szeroko rozdziawione usta w geście wielkiego podekscytowania albo nawet krzyku - ale to już od Ciebie zależy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc klicus :) ogólnie bardzo mi sie podoba ale od ciebie można wymagac wiecej, tak więc ...

 

1. spodnie, spodnie ... wyglądają okropnie, paskudnie, obleśnie :) błagam zrób cos z tymi fałdkami bo wyglądają jakbys sie uczyl na nich robienia faldek :).

 

2. Włoski super ... ale dlaczego one sie zrobiły takie hmmm fioletowe? skoro jest błekitne swiatelko od leflektorów :)

 

3. Shaderki gitary są jakies takie nijakie ... dostrzegam w nich takie wewnętrzene hmmm. fuj? :]

 

skin shaderek boski :D

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki ;]

 

Max faldki takie zostaja bo takie mialy wlasnie byc:)

 

Maxwella nie mam nawet u siebie wiec niestety nie mam jak porobic renderow po 2gie chyba juz za pozno staram sie juz powoli to skladac do kupy setki testowych renderow in progres jak bede cos mial godnego uwagi to podrzuce

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm łał ostro dałeś - face jak dla mnie jest na 100% !! reszta mogła być lepsze, ale rozumiem, że jeszcze masz czas ;)

 

hmm, ale żeby się czepić to mogę przywalić sie do ogólnego wyrazu. :D:D jimi wygląda tu jakby w chórze protestanckim śpiewał, a nie grał po swojemu .. myślę, że w ciele więcej konwulsji by się przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności