Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

coś zeświatłami skopałem, fotony źle ustwaiłem pewnie... nie wiem czemu wychodzi mało realistycznie, pracuje nad tym :( jak skończy to wrzucę z innymi ustawieniami.

edit:

ustwaiam światła i fotony od nowa, rama okna mi się cholera przepala, ale jest chyba lepiej niż poprzednio. render time 23 min więc jakość kicha.

 

nickh1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia jest taka, że nie mogę poradzić sobie z kaustyką w Vrayu... ale posiedze jeszcze trochę nad tym. Zrobiłem modelik kubka i katuje go w różnych scenach od 2 dni. Oto jeden z renderów... wiem, że blee i ogólnie... dlatego ląduje tutaj.

 

12styczevo8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reactor, vray i ppt
przeciez pisałem ze reactor ;), musze powiedzieć, ze albo reactor jest niedokłądny, albo nie potrafie sie nim obsługiwać, bo wiele kulek musiałem usuwać recznie itd, itp ...

 

ppt to progressive patch tracing. strasznie długo liczy, ale daje efekty miłe dla oka. w końcu ktoś mi powie czy jakaś niedoswiadczona osoba moze sie nabrać, ze to zdjecie :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu ktoś mi powie czy jakaś niedoswiadczona osoba moze sie nabrać, ze to zdjecie

Jakaś na pewno. Ale na cud bym nie liczył.

 

Co do reactora to racja. jest b. niedokładny. Żeby wyszły małe przerwy między kulkami i jednocześnie siebie nie przenikały musisz mieć odpowiednio większą skalę sceny. No i rozumiem że gizmo miałeś na spherical.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitek ten blur daje wrażenie jakby te kostki się trzęsły w powietrzu, a nie leciały w danym kierunku, co chyba było Twoim zamiarem ;)

Ale ogólnie pierwsza wersja spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności