Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Junior a skad masz te zrodła swiatla od iesow? Skad to swieci?;)Reszta spoko choic fioletowa jak fioletcholera:)

Pinero - jak zwykle wypas jesli chodzi o aranzacje i kolorystyke oraz klimat. Troszke mi jakos lampki nie pasuja - mam wrazenie ze ich za duzo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kropkach się najwięcej widzi. Po co renderować final żeby zobaczyć czy światło pasuje i materiały skoro można walnąć render w 3 min i powie ci to samo co taki 4-godzinny ;]

 

Damus - mało renderowałeś testowo ;]

 

ZB - Ładne słońce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinero - Blendzik, blendzik hehe dzieki za helpa:)

Marcin - dzieki i przylaczam sie do Twej opinii. Gro ocenia render a nie projekt tym bardziej nie widzac w jakim dziale dana praca sie znajduje. Wizka to nie wszystko. Ba! Nawet 1/4:) Nie mowie o sobie bo na razie bawie sie poki co sloneczkiem, kamerka i tym podobne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczek: fajny pomysł, jajka troche bardziej zółte i bedzie kozak :)

 

Pinero: Co to jest to na podłodze? Jakos dziwnie faluje :) Jakos nie moge określic jak wysoko nad wanienka sa te zyrandole i prosze powiedz z czego jest sufit :) Render jak zwykle full klimat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje ci jeszcze tam błysku lampy i daty w rogu. wtedy by było idealne zdjęcie z idioten camery za 499zł z TESCO :]

 

przesadziłeś z rozmyciami i abb. chrom, winietowania to ja tam nie widzę. chyba, że inaczej rozumiemy słowo "winietować" ;]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kome, przez chwile poczułem się jak w NRDówku. Bardzo spójne, momentami wyczute. Super własnie za prostote, "wdzięk" i bezpretensjonalnosc. Niektóre inne scenki mocna lewitują we wszelakich pomieszanych kontekstach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje słuchawki - Creative EP-635. Już kiedyś podjąłem próbę wymodelowania, ale skończyło sie fiaskiem. myślę, że teraz w końcu skończę :)

 

DOF zrobiony Photoshopwym LensBlur

Materiał "gumki" ma jeszcze za mały sampling.

 

152ced12a859f4ca.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zeet gitara.

 

taka szybka kuchenka. robie ja dla kogos. glownie zeby mogl sobie dobrac kolorystyke. fronty i boki szafek musza takie zostac, choc ta pomaranczowa textura jest masakryczna i pod wzgledem kolorystycznym i prezencji i kazdym innym;( inne materialy tez mam wlasciwie narzucone przez ta osobe dla ktorej to robie;(

pozdr.

 

1finaltg7.jpg

 

2finalbg2.jpg

 

i jeszcze taka swicka z ostatniej wizki ktorej i tak nie pokazalem na niej bo sredia jest;)

 

swiecepz1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moje zmagania z v rayem

1 moje pytanie:

Czy ma ktos dobre panele czy deski na podłoge.Chodzi mi o takie ciemne drewno.?jak ktoś ma to sie podzieli?

2 moje pytanie:Jak zrobic aby render był realistyczniejszy.Głownie źle mi ściany wychodzą;d.

Prosze o pomoc.

81161696dh2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadzio...hmmm no coż...kolorow ta osoba sie zdecydowanie nie boi;)

Z-Brush no mialo byc kontrastowo;)

 

 

No i kolejne wersje kolorystyczne. teoretycznie mialem nie ruszac tych pomaranczowych szafek, ale juz nie moglem na nie patrzec i nie do wszystkiego pasowaly.

w sumie to co mialem do zrobienia to juz zrobilem, a teraz jak bede mial chwile to zrobie sobie ja po swojemu, troche dopicuje;)

pozdr.

 

edit:gdzieniegdzie wyglada na zle zmapowane/rozciagniete, ale w rzeczywistości pomieszczenie jest male i zeby objac calosc to musialem tak rozciagnac widok.

 

4finallu6.jpg

 

5finalrr9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności