Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Loki, pressenter, pionix, Filip - miło, że wam się podoba

SWRSC - to był taki teścik prosto z maxa. Przy finalnych tak jak i ty korzystam ze wszystkich dobrodziejstw jakie dają Elementsy. Co do twojej animki to ładne światełko. Niebo to HDRI? Jak chcesz jego animację zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś z tego wyciągnąć ?

Mk_17a_by_Doominus.jpg

Dłubie sie przy tym pół dnia i nic nie chce wyjść :/ Mam głupi problem z materiałem korpusu silnika ma być szary matowy lekki reflex i zadrapania błyszczące.

Poszperałem na necie za tutkami do XSI ale część nic mi nie daje a reszta to starocie których już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie plastikowe to audi :)

Coś więcej? Właściwie jak tak teraz patrzę to też takie wrażenie odnoszę, może w innym otoczeniu możliwe że ten lakier wyglądał by bardziej normalnie:D.

Edytowane przez Filip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loki - kiepsko wyszły te teksturki. Przydały by ci się jakieś w większej rozdziałce do takich zbliżeń, jakieś lekkie odbicie na blacie biurka i klepkach podłogi. Światło nie najlepsze jak dla mnie przez co wygląda biurko jakby nie miało styku z podłożem. Białe wyposażenie sprawia wrażenie niedokończonej sceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loki - texturka zajmuje dużo miejsca w kadrze więc powinna być dopracowna, a nie wzięta prosto ze stronki z texturkami, naprawdę warto by było poświecić troche czasu na zrobienie takiej w PS, dodało by to duzo więcej realizmu, reszta jak tores napisał, biel i lewitujace biurko kłują w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mi się podoba od ostatniego krawężnika dalej. Wszystko wcześniej jakoś dziwnie powyginane jest jakbyś dał modyfikator noise. Proponuję żebyś nie zastanawiał się czy się tym zająć w wolnych chwilach tylko to zrób ;) zamiast łupać w Quake'a :P

Edytowane przez pionix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWRSC - fajne, ale noise to nienalepszy spsob do robienia "zniszczonych" obiektow :D, lancuch bym jednak poprawil, jak i poprawil kostke brukowa - jest jak karaluch przetrwala wszystko w nienarusalnej formie :D - zorb dispa wywal pare ksotek, wstaw w meijsca piach zmiemie, cos tam, ulice tez bym inacezj zrobil ;) ja chcesz to ci pomoge:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre Tweety ! :D:D:D biedna samotna.

 

Jeszcze dzisiaj wizualizacja...hmmm dosłownie widoku za oknem. Wnętrze to tylko dodatek i do tego wzorowany na refce klienta.

Render 4500px i przy okazji test ustawień: 1h 30min.

 

interioosmilermin.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik - wiesz, to jest deweloperka, tutaj nie ma znaczenia aranżacja tak dużego jak przy innych realizacjach. Wizki dla deweloperów to taśmowa masówka.

 

Pamiętam że już jakiś czas temu robiłeś to samo i też nie wzbudziło to żadnego zachwytu. Więc dla kogo to jest ? Developerzy robią to dla siebie i wkładają do biurka ? Jakieś walory musi to chyba mieć. Pytam bo się nie znam a jestem ciekaw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że już jakiś czas temu robiłeś to samo i też nie wzbudziło to żadnego zachwytu. Więc dla kogo to jest ? Developerzy robią to dla siebie i wkładają do biurka ? Jakieś walory musi to chyba mieć. Pytam bo się nie znam a jestem ciekaw ;)

 

Naprawde zdziwiłbyś się co klientom czasami sie podoba, a co nie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku tego dewelopera to zyla zlota. Lubia zmieniac koncepcje, np wymieniac kwiatki w ogrodkach na inne - i sa swiadomi ze bedzie to kosztowac.

 

W tym przypadku (interior) stwierdzili, ze male okna za malo pokazuja tego jeziora wiec kazali zmienic na do samej ziemi i przy okazji zmienic aranzacje wg tego co zrobila inna firma dla nich. Idealny przyklad na zlecanie wizualizacji bez przemyslenia "czego oczekujemy".

 

I tak jak chudy mówi - nie każdy zna sie na designie, aranżacjach etc. Dla nich tego typu wnętrza mogą mieć 10/10. To źle? Nie. Każdy ma swoje gusta. I powiem teraz klasycznie jak w innych watkach z takim tematem: - ja tu tylko sprzątam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności