Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

wymagania pojda szybcienij niz sprzet soft etc

jako amator-obserwator wizualizacji uważam, że raczej wymagania idą w stronę umiejętności a nie sprzętu. Redvertex chyba nie mają w folio żadnego znanego klienta. Mistrzostwo to luxigon :) http://luxigon.com/images/a20.jpg. Wiadomo że rynek na słodkie 3d zawsze będzie jak jest na tanią estetykę, wyższa klasa a co za tym idzie oryginalność to raczej nie sprzęt i znajomość softu a bardziej nieprzeciętne umiejętności.

 

ps: arch515: masz już stronę? :)

Edytowane przez peter_muler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a tam Morphe, trzeba wsadzać kij w mrowisko, bo przez te elewacje w słońcu wszystkie monitory już nam wyjarało w pracownii :) A w detalu to jesteś akuat dobry więc jeśli chodzi o mrówki, to proponuję do awangardy dodać ujęcia mikroskopowe.

Świerszczu święte słowa, faktycznie stawki idą w górę, co wiąże się z tym, że więksi deweloperzy zamawiają coraz lepsze materiały. Coraz więcej jest np. animacji przy, których nie da się pójść na skróty ( chyba że dla nędznej jakości ), i które muszą w związku z tym kosztować. Rynek się więc kształtuje i to jest optymistyczne. Żarty, żartami ale uważam, że mamy wpływ na to jak się ten rynek nasz rozwija, piszę my, bo jest tu kilka osób z większych firm od wizek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, jescze nie jest tak zle od tych sloneczek, jeszce jest wiele wizek spotykanych na tym nziszympoziomie, starszym technicznie etc. Co jak co, ale developerow mniejszych jest duzo, duzo biur architektonicznych, ktorzy beda chcieli taniej,. jak sa tacy co chca taniej beda tacy co zrobia, i zawsze bedzie ten podzial. co wiecej nie kazdy chce niewiadomo jakie klimaty jako podstawowa reklame chocby z tego wzgledu, ze nie kazda architektora na to zasluguje :D:D. super klimaty pasuja mi do super architektory. pzoatym licza sie drobne samaczki, wkoncu arch tez zrobil w pelnym sloncu ;) ino ze dodal tornado jesienia :P (zarcik) :) - i to jestmniej wiecej to. ciekawe ujecia ciekawe podejscie. a zreszta mniejsza z tym :P powiem ci ze mi to wisi, wole zrobic wizke w zwylkym sloncu, nzi trafic napier. klienta ktory bedzie chcial cuda wianki wodotrysk i bedize wydziwal tak przy jakims glupim domku ze dostane spazmow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie.. że wyszła jakaś dyskusja racjonalna..Aczkolwiek temat na zlot i nie jedno bro.:)

Na zamkniecie dyskusji tornado 4you..Morphe. ;)

 

exterioer2web.jpg

 

peter_muler -Nie ma jeszcze..Rodzi się w Bulach, to jest najdłużej powstająca strona na świecie..:).Problem też tkwi we mnie samym...Prace mi się przejadają i widzę masę błędów, no, ale ma nadzieję ze odpalę ją koniec października..Co prawda prac komercyjnych (wizkowych) tam nie będzie, będą projekty wnętrzarskie i z czasem mała architektura ( mieszkaniówka – jedno rodzinne), nad którymi obecnie pracuje..

junior - sofa palce lizać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolal bym latajace liscie klonu :P, no niezle tornado fakt.. brakuje ino samochodow, krow, o stodoly :D, a wez wyrenderuj bez lisci latajacych, z rpzyjemnoscia zobaczyl bym co sie za nimi kryje. pozatym fajnie sie odbija swiatlo w szybach w tym duzym budynku - mniam. - to jakas hderka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pressenter To zapraszam nad morze..Wieje a świeci:) i dziękować..

 

Arev – animowanie 40 mb pliku drzewka … nie na moje warunki sprzętowe

:)

 

Morphe Nigdy HDR nie używam..A za Liścami garaż..Z autami..I betonowe słupy z podciągami :) nic pyzatym.

coepy_oef_det1.jpg

coepy_oef_det.jpg

 

 

w docelowym druku Bendą zauważalne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morphe - jasne, że nie ma sensu tuningować ponad przeciętność każdej wizki. To walka z wiatrakami, ale wytyczanie jakichś sensownych standardów za oczywiście odpowiednią cenę ma sens. Wszystko zależy też od tego ile wizek się w miesiącu robi. Jak do portfolio nie ma co wsadzić mimo zrealizowania 10 tematów to coś chyba nie tak :)

Loki - jak klient męczy i wymaga, a na końcu placi jak za zwykłą wizkę to już Twój problem :) Temat faktycznie na niejeden browar.

arch515 - no teraz to jest git!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie skoro tak szybko wrzuca nowe prace :D Pisał gdzieś kiedyś, że prace mu liczy w 3h :D Chyba to była ta praca :P http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=57903. Nie widzę tutaj nic o 3h więc pewnie napisał mi to na priv bo gdzieś kojarzę te 3h morphe :P

 

Morphe, ale 1 wrzesień jest jutro!!! Nie skracaj nam tego dnia ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie normalnei wypasy jezz ludzie miazga

jaka poro roku takei rendy :D

cukierkowe rendy byly (lato)

czas wichur (jesien) ale kliamtyczne za to

hmmm zima bedzie chyba wypasna

obszronione drzewa zamarzniete szyby i sniego (albo zadymka sniezna)

ps.

Tak jak pisze Arch 515 fakt w tym Sopocie super pogoda a nagle ja dmuchnie to brrr ale fajen miasto bardzo :]

Edytowane przez tweety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morphe jak zwykle dajesz czadu. Jesień super tylko te listki na trawie pojechałeś za ostro albo trawkę zrób też w tych klimatach. Drzewka mi pasują. Dorobił bym im tylko niżej młode gałązeczki lub jakieś pozostałości po starych już odciętych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nowe ujęcie lepsze (bo mniej tej trawy widać;) Rozumiem że ten motionblur to w PS jakimś pędzelkiem dorabiany? Ponawiam pytanie o cegłę - bump czy disp? Bo bardzo fajnie wyszła.

 

Tu wo glee trawy nie widać, tylko ziemię … tak dla odmiany, bo wszędzie widać trawniki ładne;)

Przepraszam umknęło mojej uwadze..Nie ma displ na cegle są tylko same mapy, nic skomplikowanego.

Poniżej link z materiałem i mapami 4-All ( max2009-v-raySP3a ), jeszcze raz sorki, Razer z zwłokę..

 

http://rapidshare.com/files/273751014/www.max3d.pl_cegla_v-raySP3a_mat_tex.rar.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morphe: 1. Pisze się przez "ch". xD 2. Dechy są bardzo wporzo, rozchodzi się tylko o mapowanie, tam na skos jest pod tym... tym... tym-jak-to-się-nazywa...

 

A ja jako ciekawostka (i tylko odrobina chwalipięctwa) rzucę zdjęcie kubka, jaki dostałem od kobiety "żebym siedząc po nocach miał w czym kawkę pić"...

 

stp65089.th.jpg

 

Czyż on nie jest słodki! xD

 

Edit@down:/ Zaraz tam spamuję, ja tylko podtrzymuję wątek, aby był "na topie". xD Sorry, mój mózg jeszcze jest na wakacjach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freedom

Pracuj na Bentleyem. Model widzę że kozak, szkoda żeby się zmarnował.

 

Marek G

Dizajn średni. Pokaż lepiej w dobrych ustawieniach, bo coś cieniutko z shadingiem. AO też trochę razi w oczy no i IESy trochę za ostre.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności