Skocz do zawartości

Silver Award : Młot na czarownice


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

WOW...Coraz lepsze prace Ci wychodzą. Już osiągnąłesz poziom Master. :P Możesz wypocząc. :) Cieszę się, że spod ręki naszego kolegi wychodzą świetne okładki do książek.

Jedynie co bym się przyczepił to te czarne zaszycia na kurtce. Bo ostatni plan jest szczególowy, i tez pierwszy też powinien. To jest moje zdanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ekstra :) Mnie tylko troszke usta, wargi dokładniej pisząc, jakoś nie pasują... Ale praca ogólnie piękna ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajefajne to jest.. poprostu pozazdroszcze umiejętnosci.

 

ale mimo to wytkne ci to i owo :P

 

1. Narysowałeś jej kawałek rzęsy, a w tej pozycji głowy wyglada mi to tak, jakby źrenica sie schowała pod powieke (a powinno dać do zrozumienia, że oko jest spalone :P ).

 

2. Zęby powinny byc schowane odrobine głebiej.

 

3. Zlikwidowałbym teksture skóry na czole, a dodałbym kilka bruzd. Czarownica nie wygląda na super młodą (na starą tez nie), dlatego można by dać na czoło troche bruzd. I co do wieku to właśnie usta wyglądają jak od starej baby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim:]

Przy tych twarzach urzywam referek, ale do poszczegolnych elementow - zeby zobaczyc np jak wlosy sie do skory przyklejaja - albo jak sa wyschniete na koncach. Podobnie to ogniste tlo - podpatrzylem kilka fotek pozarow. Czasem do ulozenia podstawowych proporcji uzywam Posera - ale to strasznie podle i przeklamujace narzedzie wiec mu nie wierze za bardzo. Poza tym standardowe ciapu ciapu. W sumie jakies 16-18h glownie ze wzgledu na 3 razy calkowicie przerabiane wlosy - ciezko mi bylo sie odnalesc w takich mokro suchych warunkach jakie na stosie panuja

 

A podobienistwo do pani Weaver cieszy choc zupelnie niezamierzone ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

Mordimer Madderdin był by dumny widząc taką okładkę :D

Pyt.: Rzeźnika z Nazaretu i Łowców Dusz także robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To marszczenie brwi ma swój klimat... Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że obrazek jest zbyt mało... przerażający... [gdyby nieco zmienić to otwarte oko :>] To powinno pozostawiać po sobie coś w pamięci obserwatora [:

 

Ogólnie - bardzo przyjemna pracka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności