Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

- Max Payne 3. Ja tam wierzę w R* - mimo tego że "buce" nadal nie chcą wydać Red Dead Redemtion na PC :) Klimat jest jak należy, poczekamy na jakieś filmiki z czystym gameplay'em to się okaże co ten nowy Max potrafi.

 

Coś mi tu nie pasuje z klimatem. Z jednej strony mamy głos z jedynki i oryginalną muzykę, super. Ale bohater wyglądający jak połączenie Sama Fishera i Kane'a z K&L plus stereotypowe otoczenie z Ameryki Południowej, przerobione już w niejednej grze w ciągu ostatniego roku czy dwóch... To mnie trochę zniechęca, klimaty noir i nowoczesne chłodne metropolie jakoś tę serię wyróżniały na tle innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tu nie pasuje z klimatem. Z jednej strony mamy głos z jedynki i oryginalną muzykę, super. Ale bohater wyglądający jak połączenie Sama Fishera i Kane'a z K&L plus stereotypowe otoczenie z Ameryki Południowej, przerobione już w niejednej grze w ciągu ostatniego roku czy dwóch... To mnie trochę zniechęca, klimaty noir i nowoczesne chłodne metropolie jakoś tę serię wyróżniały na tle innych.

Dokladnie

a najgorsze jest to ze kojarzy sie jeszcze z tym nieszczesnym Call of Juarez: the Cartel

Max moglby przeniesc sie do innego miasta, jest wiele ciekawszych miejsc niz San Paulo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2m na świecie u dystrybutorów detalicznych to sprzedane kopie i kasa dla Techlandu i ich dystrybutora, a zamówienie jest takie ogromne ponieważ z półek zeszło 1m w samej Ameryce Północnej i to w pierwszym tygodniu i niedługo będą uzupełniać półki. Czytać z zrozumieniem :)

Do tego DI jest bestsellerem w UK, pokonał wiele hitów.

 

Wynik już jest wyśmienity, a to dopiero start.

 

Wiesiu sprzedał ok 3m co również jest sukcesem, a to jest gra które będzie się sprzedawać przez jakiś czas w końcu to rasowy RPG.

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

zapytałem niedawno Techland i City In. w podobnym tonie i wiesz co... otrzymałem odpowiedz od Cryteka, natomiast wielcy Polacy milczą po dziś dzień. Także powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba warto będzie odkurzyć X360, póki co recenzje Gearsów 3 są dość optymistyczne:

 

http://www.destructoid.com/review-gears-of-war-3-211451.phtml

 

http://www.gametrailers.com/video/review-hd-gears-of-war/720716

 

Niestety, chyba się panom coś w tych recenzjach pomieszało, single w GoW 3 to jedna wielka chaotyczna kupa. Miało być zamknięcie wątków i zakończenie całej historii, a wyszła jedna wielka sieczka, sporo bezbarwnych obszarów, które wylatują z pamięci zaraz po przejściu i narracja 15-latka z ADHD. Duże rozczarowanie, żeby chociaż utrzymali poziom z dwójki, ale nawet to ich przerosło.

 

Za to multi wykonany bardzo solidnie i rozsądnie, wreszcie multum opcji do wyboru przy zakładaniu rozgrywki, prawie jak w tytułach pecetowych ;) Tym niemniej te wszystkie dziewiątki i dziesiątki są mocno na wyrost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten syndicate to czysty deus ino z lepsza grafa, niezla zrzyna
Masz sporo racji, ale można wybaczyć, zwłaszcza że pierwszy Syndicate był wydany w czasach kiedy Deus Ex nie był nawet w planach. W zasadzie to był jeden z pierwszych porządnych cyberpunkowych tytułów. Bullfrog miażdżył suty swoimi grami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności