Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jestem na 100% przekonany że robią to w unity3d, pierwsze co zwróciło moją uwage to latarka która jest gotowym presetem w unity

 

W NEO+ czytam sobie wywiad z developerami. Na pytanie o devkity odpowiedzieli, że tak jak mówisz, robią to w Unity, a "Finałowa kompilacja kodu odbywa się w Stanach Zjednoczonych" :P

 

A Hard Reset i Flying Fotress całe szczęście zupełnie inna liga. Reseta chętnie zakupię, na TW2 akurat zabraknie czasu. Niemniej, kolejny solidny fantasy RPG - po Wieśku, (przypuszczam) Skyrimie i (też przypuszczam) Dark Souls ;]

Edytowane przez muody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPRising 44.... trochu mi sie zal tych panow zrobilo jak tam stali na tych targach.. jak mowili o tej ulicy to tez, ale dopiero teraz jak zobaczylem ten filmik z polygami to serio mi sie niedobrze zrobilo.... alez to jest slabe a ta fizyka na beczce napewno wyrwali z 2banki od jakiegos giganta przemyslu mleczarskiego jak nic... masakra totalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat powstania mnie jakos nie rusza, ale po tym co piszecie rzucilem okiem na te filmy.

Tez sie przykro robi. Oprocz tego co napisaliscie to kompletnie nie rozumiem niektorych decyzji o ktorych mowiono w wywiadzie.

Zamieszczą encyklopedie o powstaniu na polski rynek, ale na zachodni juz nie - bo tam wystarczy wikipedia?? wtf

Co tez strasznie uderza, to to ze robia gre o powstaniu, ale boją sie poruszyc jakiegokolwiek kontrowersyjnego tematu. Z powstania zostanie chyba tylko tyle ze akcja dzieje sie w warszawie i strzelamy do niemcow, oh joy.

A chyba najbardziej mnie zatkal tekst ze dopiero po zlozeniu builda zauwazyli ze spacerowanie przez 10min po ulicy w grze jest nudne... czy game designer nigdy wczesniej nie robil zadnej gry?

 

chyba pozostaje zyczyc szczescia, bo naprawde jest im potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smutne to bo sam spotkałem się z ludźmi którzy chętnie by wyłożyli kasę na taki projekt związany z Polską historią. Sporo się natłumaczyłem, że to nie takie proste i strasznie łatwo zatopić niezły okręt. mam nadzieje, ze flame dotrze do inwestorów i się wycofają z tej garażowej produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczescia to nalezy zyczyc chlopakom z flying wild hog, zeby sie gra sprzedala i zarobila kase a nie tej parodii z powstaniem.

 

Hah, o tym samym pomyslalem :)

 

Ja domyslnie zawsze zycze powodzenia kazdemu przedsięwzięciu w polskim gamedevie ale tutaj na prawde bedzie trzeba wiele szczescia. Albo terminy sie rozciagna w znaczny sposob, bo gameplayowe wnioski do ktorych team dochodzi teraz (spacer 10 minut itp) pachna mocno amatorką. Mnie sie to troche kojarzy z sytuacja Afterfall'a, mlody amatorski team, zastrzyk kasy od kogos nie znajacego sie na GD ale chcacego wejsc w ten rynek...zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że samo DMD nie za mocno interesuje się swoją grą to też my też nie musimy się nią interesować. Tytuł się pojawi tak czy inaczej, napiszą o nim w kilku dużych niebranżowych gazetach i po tygodniu wszyscy zapomną o sprawie. Czuje w kościach że to studio pokroju nibris czy tam blober.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gameloft słynie z klonowania ale to naturalne biorąc pod uwagę potancjalne zyski z jednego tytułu. Scena z pomostem wyglada jak zrobiona pod BF, ogolnie widac, ze jest to przyklejone do nowych MW i BF3 ale gameloft to maszynka do kasy i decyzja jak najbardziej prawidłowa. Sam moze zaczne myśleć o przyklejaniu się do cudzych Hype'ów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że wiesiek to gra, która będzie się dłuuuugo sprzedawała. trochę taki mają target gracza - bardziej wymagającego ale tez bardziej cierpliwego. Który nie musi się rzucać na świeżutką grę od razu. Myślę, że 2 mln sztuk może paść za pół roku. moze trochę dłużej. [piszę tylko o piecu]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko naprawdę ładnie i pięknie, ale przydałby się jakiś nowy gameplay z nowych etapów. W grę nadal chętnie zagram, ale nie za początkową sugerowaną cenę. No, ale ja zaliczam się do tych oszczędnych graczy - czekających do promocji -75% na Steamie.

 

Rozpierducha - to coś na co liczę w tej grze. Tak żeby cyborga dało się przyszpilić do sufitu i sprzedać mu kopa w jajca.

 

A tak ogólnie - respekt panowie z WFH za promocję i rozgłos. Nie wiem jak to zrobiliście, ale dość o Was głośno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazywanie całej gry przed premierą nie jest dobrym pomysłem ;)

 

Głośno jest bo całkiem dobra gra nam wyszła i przynajmniej dziennikarzom sie podoba. Sami deczko w szoku jesteśmy. Niedługo pójdzie w ludzi i zobaczymy. Sieci P2P sie zagotują :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieci P2P sie zagotują :|

 

Na to nie ma rady. Piraty Anomaly były dostępne jeszcze przed premierą (pewnie po recenzentach). Jak wyszukiwałeś informacji o grze, to pierwsze co się pojawiało, to jakieś downloady. Pewnie lewe w większości, ale zawsze ;).

 

Trzymam kciuki, bo wygląda mi na świetną produkcję.

 

- Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skonczylem ogladac 40 minutowy gejplej z hardreseta...musze przyznac ze odwaliliscie kawal niezlej roboty! Fajnie ze jest ktos w polsce kto ma swieze podejscie do tematu i nie boji sie robic tylko na PC! Oby gra zarobila na siebie, i zarobila na driga czesc, bo mnie kupiliscie i ja napewno was "wspomoge" :)

PS. Hrydek, Levus - moze zrobicie jakiegos mejking ofa tylko dla max3d.pl? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że im te klucze wyciekły to tylko ich wina niestety... Tak czy siak pewnie poblokują te klucze na steamie ale czy skorzystanie z takiej "okazji" to piractwo? Cóż, za błędy się płaci a Codemasters zapewne doskonale sobie z tego zdaje sprawę.

 

EDIT: Tutaj jest to troszkę dokładniej opisane http://kotaku.com/5837468/whoops-3-million-copies-of-dirt-3-just-went-missing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że im te klucze wyciekły to tylko ich wina niestety... Tak czy siak pewnie poblokują te klucze na steamie ale czy skorzystanie z takiej "okazji" to piractwo? Cóż, za błędy się płaci a Codemasters zapewne doskonale sobie z tego zdaje sprawę.

 

EDIT: Tutaj jest to troszkę dokładniej opisane http://kotaku.com/5837468/whoops-3-million-copies-of-dirt-3-just-went-missing

 

To, że im te klucze wyciekły to ich wina. Ale linkowanie tych kluczy niczym się nie różni od linkowania torrentów, czy rapidów pełnych gier albo softu 3d. Przecież to też im 'wyciekło'.

 

Tak, skorzystanie z takiej okazji to piractwo. Zapłaciłeś za tę grę? Dostałeś ją od wydawcy? Nie, wykorzystujesz przeciek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że im te klucze wyciekły to ich wina. Ale linkowanie tych kluczy niczym się nie różni od linkowania torrentów, czy rapidów pełnych gier albo softu 3d. Przecież to też im 'wyciekło'.

 

Tak, skorzystanie z takiej okazji to piractwo. Zapłaciłeś za tę grę? Dostałeś ją od wydawcy? Nie, wykorzystujesz przeciek.

Tak, masz rację. Usunę link jednak dalej jest to dla mnie niepojęte jakim cudem wyciekło 3 miliony kluczy... 1 egzemplarz gry rozumiem, bo recenzent mógł ją wpuścić w sieć, bo w tłoczni się ktoś pokusił bo coś tam ale 3 miliony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności