Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

ja gram w gta4 na ps3 (na xboxie360 jest niedopracowana i sie wiesza) jest git nic sie nie wiesza, olynnie dziala, czasem jak pada i sa wybuchy to zwalnia ale nieznacznie i dziwne by bylo mowienie ze nie ma z tego jakiejs przyjemnosci czy cos bo troszke smieszne to dla mnie :] gram od kiedy wyszla i jest wszystko ok. Co do mafi 2 to tez czekam bardziej na nia bo wiadomo klimat i wogole ale gta 4 tez jest wypas :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kusagi, Hcpiter - hmm - no może to zależy od egzemplarza konsoli, może kumpel miał pecha jednak ;) No ale u niego symptomy sa takie jak mówie, konsolka jest nowa - kupiona 2 tygle temu, kopia gry orginalna. Tak czy siak ja poczekam z kupnem jak wyjdzie patch - a kumpel pewnie giere zwroci do sklepu jeżeli nic mu nie naprawią w ciagu tygodnia :(

 

Hrydek - nic nowego, gier na PC już prawie sie nie robi... Wyjątkiem właśnie takie 'Crysis', 'Unreal' (choć ten równocześnie na PS3, to jednak na PC lepsza), czy 'Wiedźmin'. Wszystkie te tytuły wiele kasy nie zarobiły, średnie gierki z konsol pobiły je w ilościach kopii. Większość gier hitów PCta to teraz konwersje z konsol, robione żeby sprzedać jeszcze kilkaset tyś egzemplarzy...

 

powoduje to że

- Rozwój grafiki znacznie sie spowolnił (bo gierki muszą śmigać na kilkuletnich już układach z konsolek).

- Robi sie gry mniej ambitne, prostsze, takie do obsługi z pada... Taki Fallout III pewnie bedzie miał z roleplaya tyle co Bioshock... takie czasy...

- Firmy robiące ambitne gry na PC traca udziały w rynku na rzecz firm robiących proste giery na konsole, albo wogule upadają (Iron Lore, Titan Quest).

 

Piraci i szybki net zarżneły rynek na PC, przecietna gierka na moim łaczu 24 Mb ściaga sie przy średnich transferach z Torrentów jakieś 3 - 4 godzinki, to wygodniejsze niż wypad do sklepu ;)

 

CDProjek tak wierzyło w rynek PC że nie wypuściło wersji wiedzia na konsole, a teraz widze że średnie Two Worlds, wypuszczone równolegle na XBoxa, pobiła ich w sprzedarzy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to co robić. Gier na PC nie robić. :D

 

Ludzi nie zmusisz w żaden sposób do kupowania legali, kiedy ssanie z neta jest tak łatwe. Jedyne możliwe rozwiązanie to zmiana sposobu dystrybucji gier, to właśnie robi DICE z nowym Battlefieldem. No cóż, oznacza to śmierć gier single player na blaszaki - albo wrzucanie sinlga tylko jako dodatek do multi, ale po kiego grzyba robić coś za co nikt nie zapłaci.

Tak samo jak z muzyką zastosowanie neta wymusza zmiane sposobu dystrybucji, tak samo tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle te gry siakieś takie nietakie.

To przez takie a'la-Klicki co grafiki narobią, a na gameplay już budżetu i wyobraźni producentom nie starcza bo wszystko tłamsi grafika.

Ajajaj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam od dawna gierki sa nie takie ;):) wlasnie dlatego moim zdaniem powinien byc powrot do przeszlosci, na komodore gierki mialy czerowne nieba, ziemie rozowa i dalo sie w gierke grac kupe czasu, od zawsze mi sie wydawalo ze grafika powinna byc na samym szarym koncu, a pomysl na pierwszym miejscu. Wydaje mi sie jednak ze po prostu jeszcze nie potrafimy robic gier przez te nowe technologie ;) bo terminy tworzenia gierek sie nie zmienily, a roboty jest duzo wiecej dlatego wszyscy sie skupiaja na ladnym wygladzie traktujac po macoszemu inne czynniki ;) dlatego nie wydaje mi sie zeby to byla kwestia kasy, raczej spedzonego czasu, no i jak jakis grafik w firmie dobrze zarabia to imo ma dodatkowa motywacje hehe.

 

Co do sprzedazy gierek, to hmm rzadko kupowalem gierki na pc, odkad mam psp kupuje gierki regularnie, bo jestem za leniwy zeby zbrikowac konsole hehehe

 

Tak czy inaczej piractwa nie da sie zlikwidowac i juz ;) gneralnie wychodze z zalozenia ze kupuje gierke, ktora zyskala u mnie szacuneczek, diablaki, quaki, halflajfy i inne takie to pozycja obowiazkowa w moim domku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

co do gta 4 to odpuszczam sobie, nie lubie jak ktos mnie robi w balona, czerowne ringi X-a albo jajca na ps3, za takie pieniądze powinno sie otrzymwac sprzet i gry które nie mają prawa robic takich numerów w innnym przypadku to loteria

 

a ogólnie co do gier to ja juz dawno mówilem ze to juz szambo tylko zamaskowane dobrze, czyli pikna grafika a tego co najwazniejsze w grze nie ma, od crysisa wole far cry , od ut3 ut2004 itd itp, wspolczesne gry zjadają własny ogon

 

Ziomuś a na jakiej planecie teraz przebywasz? bo tu tak od swieta cie widać, no łącza widać sie niezłego dorobieś, pogratulować : ), nadal farma?

 

Klicek popieram w całej rozciągłosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o gta SA to moim zdaniem jest to najlepsza wersja, ktora jako jedyna dorownala klimatowi jedynce ;) oczywiscie tak sobie tylko glosno mysle ;) GTa4 ktore zacina sie na konsoli hehehe gratulacje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

no kurde chociaż raz sie nie zgadzamy XD , najlepsza bylo gta 3 i gta vc, super klimat te gierce wyrwaly mi kawał czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybysmy sie zawsze zgadzali nie bylo by fajnych rozmow ;) tak czy inaczej smutne jest to ze gierki przestana wychodzic na PC, a szkoda, bo zawsze bylem zwolennikiem tytlow na pc , konsola konsola, ale w niektore rzeczy po prostu nie da sie zagrac na konsoli bez myszki itp. Wyobrazacie sobie csa na konsole? ehh szkoda gadac prysnal by caly skill ktory wymusza gierka i gracze ;) pozatym granie na klawiaturze dla mnie jest bezcenne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, no ja tak szczerze to juz sie od klawiatury odzwyczailem, fajnie jest sie bryknac na kanape, odpalic konsolke i posmigac na TV, takie bardziej lajtowe jest granie na konsolkach... Wiec to nie wszystko zle. Zle jest natomiast piractwo - chcielismy miec gierki za darmo na PC, to teraz nei bedziemy ich mieli wcale ;)

 

Rynek rozwija sie tak ze najbardziej oplaca sie robic gierki nieskaplikowane, przeznaczone dla szerokich rzesz graczy (konsolka Wii niedlugo pobije sprzedaza PS3 i XBOX360 razem wziete, Nintendo DS ma kilkukrotnie wieksza sprzedaz niz bardziej zaawansowany technologicznie PSP) niz wielkie produkcje AAA przeznaczone dla wyrafinowanych graczy... Bastionem hardcorowych graczy zawsze byly pecetki, no ale niestety sytuacja teraz jest jaka jest...

 

Mario - ano sobie pod Manchesterem siedze... Teraz czesciej mnie bedzie widac, bo sobie wreszcie neta zalatwilem w chacie ;) Kurier mi modemu przez miesiac nie mogl dostarczyc ale to detal ;) W kazdym razie tutaj lacze 24 Mb to zaden wypas, kosztuje mnie tyle co w polsce 2Mb... a ponizej 8 Mb to ciezko wogule cos tutaj znalesc lol. A, no i to 24 to przepustowosc maksymalna, nie gwarantowana... Ale na downloadach osciagam spokojnie 1mb/s - zalezy od zrodla of coz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną konsolą, jaką miałem, było pierwsze PS. Pograłem może ze dwa miesiące i popchnąłem dalej. Nie chodziło już o samo sterowanie, bo do tego jakoś dało się przyzwyczaić, a o samą schematykę gier. Praktycznie wszystkie były takie same, strzałka w lewo, strzałka w prawo, trójkąt kółko i wyłączam, bo ile można. Teraz trochę się to zmieniło, pojawia się sporo fajnych gier, ale ja jakoś nie potrafię się przełamać.

Gram głównie w multi FPSy, i nie wyobrażam sobie tego bez szybkiego chatu, co raczej wymaga klawiaturki. Co prawda ponoć da się ją podłączyć do PS3, no ale nie o to tu chodzi.

http://kotaku.com/344153/how-to-install-ut3-mods-keyboard-mouse-support-on-your-ps3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wam sie na iksie zacina.

Ja rzadnych lodowych popow nie mam ani dropow frameratu.

Raz tylko mi dropnelo jak mnie 5 radiowozow scigalo i sie wpieprzylem w jakas fure i explodowaly z 3 inne foru lacznie z moja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale sratytaty- to ze era gier na pc sie konczy, jest tak samo ooczzywiste jak za czasow Amigi i Commodore... A przez co? Za konsolami przemawia szybszy proces tworzenia gry, popularnosc na niektorych rynkach, prostota obslugi itp. Natomiast przeciw komputerom? Wystarczy jedno- piractwo- dzisiaj gdzies przeczytalem za 40mln kopii UT3 probowalo polaczyc sie z serwerami... pirackich kopii... wiec na czym ma zarabiac producent? W koncu gry za darmo nie da rady zrobic, a czasem takze trzeba cos zjesc ;p

Sam jestem zwolennikiem PC, jesstem za sterowaniem myszka+ klawiattura, ale ttakze staram sie myslec postepowo... I do popularyzacji konsol radze sie przyzwyczac :) Praktycznie wszystkie terazniejsze hity wychodza najpierw na konsole, pozniej zostaje jedynie konwersja na PC, by dosprzedac jeszcze kilka dodatkowych pudelek... Juz slysze te glosy oburzenia ze podchodze do branzy komercyjnie, ale Bizness is Brutal jak ktos kiedys powiedzial :) A przyszlosc PC? Simsy i MMO, w kazda gre wrecz nienawidze grac ;)

Wiec pozostaje mi tylko kupic konsole...

Takie moje zdanie. Mozecie sie z nim lub nie, ale oprocz Starcrafta II nie ma zadnej konkretnej gry ktora wychodzi only PC

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to nie jest tak, że deweloperzy gier po prostu idą na łatwiznę? Zrobienie gry na konsolę jest łatwiejsze (krótsze, tańsze...), bo wiesz, że masz zawsze tę samą konfigurację. Tymczasem PC'ty, to kwadrylion konfiguracji.

Piractwo schodzi w tym momencie chyba na drugi plan.

Grałem w kilka gier na xboxa (starego, nowego) i w PS3 w Formułę 1, i jakoś mnie to wszystko nie poruszyło. No po F1 byłem zażenowany, bo to exclusive od Sony. Exclusivy to tragedia, a w przypadku F1 podwójna, bo taka gra wydana na PC ma niesamowicie wielkie wsparcie moderów, a tak muszą chwytać się jakiś rFactorów i innych takich lub modować gry wydane na początku tysiąclecia.

Ale jest jakiś plus. Konsolowcy to często króliki doświadczalne. Gdy grę po paru miesiącach wydają na PC'ta, to jest już dopieszczona i wychuchana. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj panowie, o co całe halo? o piractwo? piractwo było od czasow Commodore i bedize zawsze! nie beda robili gier na PC? Piraci beda ripowali gry na konsole, internet jest wszedzie i wszystkowchłonie, nawet wypasy na konsole...wiec tu chyba nie o to chodzi! Ludzie anwet kartdridźe do gameboja spiracili, wiec dla człowieka to nie filozofia bedize....poprostu, kolejne mieso armatnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam swoje dwa slowa, bo szalu dostaje jak ktos mi mowi, ze przez piractwo upada rynek gier na pc:) Panowie, rzadziej panie, wejdzcie sobie na byle ktora strone z torentami, wyszukajcie najbardziej popularne torenty z grami, i zobaczycie ze przy duzej czesci topowosciaganych gier widnieje napis pal czy jakies inne ntsc czy cos podobnego. Chyba sie nie myle mowiac ze sa to gry na konsole?

Warto tez zobaczyc np to - http://www.gram.pl/news_6gzjHe0_Wyciek_GTA_IV_do_sieci_przyczajony_Microsoft_zbanowani_gracze.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda piractwo zawsze było i to prawda że piratuje sie też na konsolkach... Tyle że tam wymaga to flashowania sprzetu, a nie każdy lubi oddawać swoją maszynke jakiemuś podejrzanemu typowi, bez gwarancji że operacja nie uszkodzi konsoli ;) A dzięki torentom i wymianie plików na szybkich łączach piractwo osiągneło niespotykaną wcześniej skale...

 

Wystarczy spojrzeć na sprzedaż hitowych tytułów: Call of Duty na konsolki sprzedała sie w 10x wiecej egzemplarzach niż na PC... Ludzie wola pady do strzelanek ftp? Nie sądze... Zreszta, poczytajcir tutaj: http://www.quartertothree.com/game-talk/showthread.php?t=42663 (Kolo z Iron Lore mówi dokładnie co i jak przyczyniło sie do upadku firmy)

 

A taki Crysis - kiepska gierka? Nikt w to nie grał? No a sprzedaż była taka że Crytek rezygnuje z twożenia gier wyłacznie pod PC: http://www.gamesindustry.biz/articles/crytek-no-more-pc-exclusive-titles

 

Może sie wydawać że to nie tragedia - bedzie wersja na PC i konsole, tyle że porównajcie graficznie takiego Crysysia z niedawno wydanym Turokiem 3 na 360 - krótko mówiąc porównania nie ma. PCty zostawiły konsole w tyle jeżeli chodzi o grafe jakis rok temu. A teraz jeżeli będzie sie tworzyć gierki na konsole i PC to graficznie bedzie sie równało do słabszego ogniwa - czyli do konsol... Na PC doda sie pare efektów i szaderów żeby zając czymś 2X 8800 GT w SLI, Core 2 Duo i 4 Gb ramu i będzie chodziło jak na konosli która ma 512 ramu ;)

 

Battlefield Heroes bardzo fajny, tyle że jest to (co znaczace) giera dystrybuowana za darmo i ma zarabiać w inny sposób - taki eksperyment, szukanie jakby tu jeszcze na blaszaku robić giery hehe Strzelanki online tylko na PC mają sens ;) Halo 3 sie nie umywa do PCtowych porodukcji... Ale niestety Hallo 3 skosiło mega kase, Pctowe hity - ostatnio nie bardzo :(

 

Nie robie z siebie swietego, niejedna gre spiratowalem i pewnie jeszcze nie raz spiratuje, żeby obczaić grafe i takie tam pierdu - pierdu ;) Ale let's face it - piractwo niszczy rynek gier na PC i to jest fakt.

 

Por@sz -> dobrze wiedzieć że Ci nie chrupie... CHyba zaryzykuje i jednak kupie gierke, choć po tym co widziałem u kumpla troche sie zraziłem. Szkoda ze demka nie ma, przetestowałbym najpierw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wszyscy marudzili, że piratują, bo gry są drogie. Nowości chodziły po 130zł, teraz w dniu premiery śmigają na poziomie ok 80 złotych. Co więcej, wychodzą serie typu extra klasyka itp, Battlefield 2 wraz z expansion packiem można już mieś za 3 dyszki, mimo to wciąż wielu kręci nosem. Ostatni raz spiratowałem grę ładnych parę lat temu, dosyć już miałem zostawiania kompa włączonego na noc, potem krakowania i wkurzania się, że mimo to coś nie działa albo wywala się co chwilę. Teraz testuję demo, jak mi się spodoba, to biorę oryginał. Nie wiem jak sprawa piractwa wyglądała w przypadku Battlefielda 2, ale zdaje się, że bez utworzenia specjalnego konta w EA i zalogowania do master servera nie było możliwości gry online. Czyli jak się chce, to można ograniczyć, lub chociaż utrudnić piractwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wszyscy marudzili, że piratują, bo gry są drogie. Nowości chodziły po 130zł, teraz w dniu premiery śmigają na poziomie ok 80 złotych. Co więcej, wychodzą serie typu extra klasyka itp, Battlefield 2 wraz z expansion packiem można już mieś za 3 dyszki, mimo to wciąż wielu kręci nosem. Ostatni raz spiratowałem grę ładnych parę lat temu, dosyć już miałem zostawiania kompa włączonego na noc, potem krakowania i wkurzania się, że mimo to coś nie działa albo wywala się co chwilę. Teraz testuję demo, jak mi się spodoba, to biorę oryginał. Nie wiem jak sprawa piractwa wyglądała w przypadku Battlefielda 2, ale zdaje się, że bez utworzenia specjalnego konta w EA i zalogowania do master servera nie było możliwości gry online. Czyli jak się chce, to można ograniczyć, lub chociaż utrudnić piractwo.

Spojrz na to z tej strony, ze nowosci raczej nie dostaniesz za trzy dyszki... jakos jeszcze nigdzie nie widzialem Crysisa czy UT3 w to sellerze... i na tojeszcze przyjdzie troche poczekac :) A ludzi z twoim stosunkiem do piractwa, jest bardzo malo, ja takze staram sie kupowac oryginaly, ale na niektore produkcje po prostu mnie nie stac, wiec piratuje... A jest jeszcze jedna zaleta konsol- kupujesz konsole i masz sprzet na pare ladnych lat. A pc? Mozesz kupic teraz najnowsiejszego, ale za pol roku juz w nowa produkcje w higm detalach nie zagrasz, to jest bardzo duze prawdopodobienstwo :) Aha, i do wszystkich gier raczej nie ma dem ;)

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

ja jakos nie widze siebie grajacego na konsoli z padem w fps a to akurat moj ulubiony gatunek, konsolki owszem nadają się ale do innego typu gier, a co do tego ze era gier na pc na finiszu , no nie ma sie co dziwic jak na produkcje gier wydaje sie kilkadziesiat zielonych melonów a pozniej jest sprzedanych 100tys kopii a byle jaka gra konsolwa ma wiekszą sprzedaz, nikt nie jest gupi i przedzej czy pozniej idze po rozum do głowy, z gier sie zrobil biznes jak holywod, pozatym jestem zdania ze wiekszosc nowych gier po zdjęci tej codownej grafy filtrów itd stalaby sie zwykłmi sredniakami jesli chodzi o to co najwazniejsze w grze a przynajmniej to co bylo jeszcze ze 4 lata temu lub moze wiecej, od dobrych 2 -3 lat nie mialem juz okazji powiedziec " o h.. ale czad" co kiedys zdazlo mi sie to tak 2-3 razy w roku,

gry kiedys bazowaly bardziej na wyobrazni gracza i to bylo w nich dobre, teraz wyszytko jest podane na talerzu i dosłowne nie ma juz miejsca na wyobraznie za to jest na komenterze typu grafika tak se czyli gra do dupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gry kiedys bazowaly bardziej na wyobrazni gracza i to bylo w nich dobre, teraz wyszytko jest podane na talerzu i dosłowne nie ma juz miejsca na wyobraznie za to jest na komenterze typu grafika tak se czyli gra do dupy

Ech... no ale tak samo rozwijalo sie kino, ogolnie rzecz biorac mysle, ze gry powoli je zastepuja... spojrzcie przykladowo na sprzedaz Halo 3- zarobila ona w koncu wiecej niz niejeden Hollywoodzki film, a to jednak cos oznacza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak będzie bardziej na temat :)

 

Mamy nowe info odnośnie najdroższego fps w historii (Killzone 2) gamplay (pre-alpha code) ---> klik

Mną pozamiatało po podłodze XD

 

No fajnie to wszystko wyglada, ale gdzie tu skill? koles obslugujacy i pokazujacy gre, ma takiego skilla jak dziecko autystyczne podziwijajace podloge :) dlatego w fps musi byc skill i to wlasnie skilla osobowego;) mowiac szczerze (nie znajac kolesi grajacych na konsolach i ich skilla w fps) to zniszczylbym ich pewnie glockiem ;) zanim zdazyli by padem podsniesc celownik w moja strone. Dlatego takie gry na konsole to jest paranoja i uwstecznianie czlowieka, nie wiem jak to dziala, ale jezeli np. jest jakies wspomaganie aimu to sa to gry czysto dla lamek :) jaka jest przyjemnosc z takiej gry gdzie wszystko robi za Ciebie konsola ? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa podobno myszki na PS3 np. Ciekaw jestem tylko czy wolno ich uzywac online? Bo kierujacy padem nie ma minimalnej szansy w starciu z myszka ;)

 

Co do cen gier - to jest taki troche paranoiczny argument ;) Bo z jednej strony niby piractwo bierze sie z cen gierek, a z drugiej strony gierkiu na konsole sa 2 razy drozsze a piractwo tam mniejsze ;) Tez mam mala kolekcyjke orginalow na PC i lubie miec orginalne pudelka, no ale nie oszukujmy sie - sciagniecie pirata jest czestszo szybsze i latwiejsze niz sciagniecie dema (ktorego producent czesto nie wypuszcza)... Wiec pokusa jest duza hehe ;)

Martwi mnie tylko moralne usprawiedliwianie ludzi z Piratebay i podobnych, ktorzy ciagna z tego procederu zyski, a nawet gloryfikowanie grup produkujacych Cracki - ludzie, ci goscie autentycznie niszcza PC jako maszynke do grania, otworzcie oczy... Nie robia tego altruistycznie, maja swoja kase, zerujac na produkcie nie przez nich stworzonym :/

 

Mysle ze dyskusja jest jak najbardziej na temat, to teraz jeden z waznijeszych problemow game devu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie wtrace, ze swojego doswiadczenia wiem jak ja mialem problem zeby wydac na gre 50-230zl bo byly wiele wazniejsze sprawy a grac sie chcialo, wiec przyznac sie trzeba ze nieraz sciagalem cos do grania ale tylko na pc`ta, ale od kiedy mam troszke wiecej funduszu to nie zastanawiajac sie i nie tracac czasu na sciaganie ide i kupuje gre jaka chce, wieksza wygoda i wogole tymbardziej na ps3, xboxa360 czy wii bo nawet nie wiem gdzie mozna takie sciagnac i nie chce mi sie, a poza tym mam taki system ze jak przejde gre to dopiero kupuje nowa :]

pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki system ze jak przejde gre to dopiero kupuje nowa :]

pozdro !

 

Kłopot polega na tym, że ostatnimi czasy duża część gier, a szczególnie tych hitów jest do przejścia w jeden dzien, patrz crysis albo cod 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie powiedzial ze bedzie latwo ;) ale lepiej isc zasada- nie stac cie na dwie kup jedna i w nia graj bo przewaznie jest tak ze jak ktos sciaga gry to 4 za jednym razem i wogole w nie nie gra.Wiadomo latwo mowic trudniej zrobic ale trzeba zobaczyc to ze ludzie ktorzy tworza gre wkladaja wszystko i mecza sie zeby byla dobra, poza tym na forum jest sporo grafikow ktorzy robia GA wiec nie ma o czym mowic :]

pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę się niegrzecznie - ja tam jeszcze wierze w gry na pcta, będą dobre tytuły, będzie dobrze ;) Na chwilę obecną jednak konsole dają pctowi niezłe kopniaki w bebechy, nie da się ukryć. Nie bardzo rozumiem tego biadolenia odnosnie cen gier, przecież na chwile obecną dobre tytuły nie wydawane są co kilka dni, można spokojnie sobie odłożyć by np raz w miesiącu kupic świetną produkcje.

 

Imo granie na padach daje rade, można się spokojnie przywyczaić i czerpać przyjemność z samej rozgrywki, przecież to gameplay i "fun" jest najważniejszy...(chyba:P)

 

KLICEK -> a kto powiedział/napisał że w gameplayu trzeba pokazywać skilla? :P

 

Kuba -> Nie ładnie kraść :P, a Gdyby ktoś Tobie pacjentów podkradał? :P

 

Fargate "Mamy lepsze :P" -> macie dzisiaj pierwszego patcha do gta4 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG :) a na 100 % i tak to obejda, ciekawi mnie po co sa takie wymysly i czemu maja sluzyc ? :)

 

uprzykrzania zyciu ludzi ktorzy kupuja orginaly...

Naprawde tego nie lapie, skoro juz kupiles orginal, to po cholere trzeba sie z nim tyle meczyc?

Wg mnie taki World of Warcraft ma to ladnie rozwiazane, jak zainstalujesz gre to mozesz sobie wziasc i skopiowac na inny komputer bez instalowania. Oczywiscie to dziala dzieki temu ze bez oplacenia konta nic z ta gra nie zrobisz. Ale jest o wiele bardziej user friendly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą weryfikacją konta to chyba żadna nowość, pisałem wcześniej o Battlefield 2 , gdzie przy każdym logowaniu = uruchomieniu gry, konto użytkownika jest sprawdzane pod kątem zgodności klucza. Nie wiem, czy udało się to obejść, zdaje się że działało dobrze i się sprawdziło.

Co do grania w fpsy i tpsy na padzie zgadzam się z KLICKIEM. Tożto nieludzkie diabelekda4.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do przyszłości gier na pc to ja myślę, że produkt na półkach zastąpi darmowa ściągalna wersja, która łączy się z netem i wstawia w grę albo na początku jakieś reklamy itd. Jak z telewizją :) I pewnie powiecie ze to głupie bo i tak ludzie tak spiracą że nie będzie reklam, ale pytanie czy będzie im się chciało? Skoro mają darmowy produkt to przeżyją np 30 sekund rekalmy w intro + jakieś mniejsze reklamy w grze (mam tu na myśli np oteksturowany w reklamę billboard, albo ścianę budynku :P). Dostęp do neta ma większość użytkowników PC, także myślę że to nie problem. Pytanie tylko co z tym fantem zrobić jak nie ma neta ? :P Mogły by się ściągać jakieś packi z reklamami przy każdej aktualizacji softu hehe :P

 

Ten Mirror's Edge wygląda obiecująco. Tak parkour'em zapachniało :P

 

EDIT PS :D

 

Nie wiem na jakiej zasadzie działa Battlefield Heroes, ale skoro wszystko za darmo to musza jakoś żyć z tego hehe. Nie zagłębiałęm się w to ale jeśli nie rekalmy to na czym mieli by zarabiać ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikacje w BF2 da sie obejść tylko stawiając swój, piracki serwer. Było tego troche, ale dość szybko je zamykali. No i straszny bajzel na tych serwach był. Granie online z przypisanym ID użytkownika do numeru seryjnego jest po prostu nie do obejścia.

 

W nowym Battlefiled heroes poza reklamami mają sprzedawać dodatkowe rzeczy dla graczy. Lepsza spluwa, dłuższe bieganie, itp. Cwane, bo jak gierka kogoś wkręci, to nie wyda $2 na lepszą pukawke? Na pewno. No i o to chodzi. System mikrotranzakcji to sie zwie.

 

http://www.gamesindustry.biz/articles/ea-to-release-free-ad-supported-battlefield-title

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek: On w to grał pierwszy raz w życiu :)

 

tak ja tez kiedys gralem pierwszy raz w zyciu w q4, po 6 latach gry w csa ;) ale zostawmy to, tak czy inaczej granie na padzie w FPS to troszke uwstecznianie sie skolowo, tak samo jak ostanio widzialem reklame samochodu ktory sam parkuje "koperte" hehe matrix welcam tu ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności