Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

SSS w realtime? To byłoby niezłe:D
jezeli będzie z osobnej wypalonej mapy to az tak trudne nie będzie.

 

nie wiem czy to widzieliscie, ale realizm to juz nie tylko poligny wiec nalezy sie podziewac walki na shadery.

 

find makarov - nie wiem co to ale fajne:

Edytowane przez olaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem na mysli wypalenie głębokości bryły czyli czegos takiego co sie pojawia w Blenderze przed obliczaniem SSS na modelu. BTW z poprzedniej strony link do gizmodo mial screeny Epic'a w HD. Robią wrazenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz lokacje bardzo fajne. Natomiast wnętrza już trącą myszką. Niech postarają sie to jakoś niedługo wydać. Żeby za mocno sie w miedzy-czasie nie zestarzało.

 

iD na pewno mało grywalnej gierki nie wypuści, grafika może być przestarzala, byleby grało się tak przełomowo jak w D/Q1/Q3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trejlerek CoJ 3

 

 

Mi się podoba :D, świetna muzyka hehe i dalej wygląda na dziki zachód ;], czekam na gameplay.

 

Mam tylko nadzieje że będą łuki :P

 

No, no kolejny fajny trailer od Techlandu. Mam nadzieje, ze gra da rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem spokojny :) to samo co w jedynce i dwójce, bardzo drewniane strzelanie, strzelaniny z niedoświadczonymi bandytami, a nie wyszkoloną armią "niedoświadczonych bandytów" (patrz CoD xD), a wszystko okraszone, fabułą, zróżnicowaną nie nudną rozgrywką i dużymi pustymi przestrzeniami, łamanymi od czasu do czasu budyneczkami ;) no i oblane soczyście klimatycznym sosem.

 

Jedyne czego mi brak to od czasu do czasu skradanki jak w jedynce, może się trafi obaczym jak wyjdzie ;]

 

@Kuba

 

Nie ocenia się książki po okładce. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@n-pigeon

Niby masz rację, ale każdy wie, co go najbardziej kręci. Ja najczęściej kupuję książki (jak i gry) "po okładce" (realiach, autorze) i rzadko się mylę ;) Raz na jakiś czas coś niedocenianego okaże się nad wyraz dobre, ale to margines błędu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche zalecialo hipokryzja :)

 

COj3 bedzie mega super extra, najlepsza gra wszechczasow!

 

:P no cóż z pewnością jestem człowiekiem pełnym sprzeczności :)

 

tyle że w tym przypadku, jestem pewny, że będę dobrze się bawił przy tej grze :) mam background po poprzednich cześciach

trudno nie zauważyć że jest to co było w poprzedniczkach, jedynie grafika inna ^^, tylko ciekawi mnie co dojdzie, a czego jeszcze nie doświadczyłem

 

@_Seth_

 

O ten "błąd statystyczny" się właśnie rozchodzi :)

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śledzę tego wątku, ale wiem, że coś tu było. Nie mogę się w nim odnaleźć, ale to fakt. To dobry zwyczaj, aby przy większych "kasowaniach" pisać, że coś zniknęło. Postaram się, aby taki zwyczaj był wprowadzony.

 

Edit: ale trzeba przyznać, że offtopy akurat w tym wątku są chyba nieodzownym jego elementem. Ta branża Game Artowa jakaś taka niespokojna :)

Edytowane przez Adek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator usunął posty:

plutko - Troche OT, ale czy mozna miec prosbe do moderatorow jak juz kasuja posty, zeby chociaz jakas notke od siebie zostawiali, ze to i tamto zostalo usuniete. Bo czuje sie momentami jak bohater roku 1984, gdzie rzeczy znikaly niepostrzezenie i slad po nich nie zostawal. I co gorsza zaczynam wierzyc, ze mam jakies urojenia, bo cos bylo napisane, a teraz nie ma... - powod? jak sam user zauwazyl..OffTopic

plasti - o widze ze lecimy ostro z usuwaniem, mozna zdemoderowac moderatora? - powod? OffTopic

 

Bruneq - mozna, napisz do adka o usuniecie wszystkich moderatorow...nie tylko ja usuam posty, ale tylko ja sie z tego tlumacze... - OffTopic

 

 

 

Bruneq- po co? mam po kazdym usunietym poscie przepraszac ze to zrobilem i tlumaczyc sie za co powodujac taki sam OT jaki wywalilem? to co bylo juz nie wroci...rozwiazaniem w takiej sytuacji jest dzial "kosz"ktory jeszcze tu nie powstal...a prosilem kilka razy - powod Off Topic

 

 

plutko - Napisalem po co, napisze jeszcze raz: zeby uniknac dezorientacji sledzacych watek.

A takze w trosce o zdrowy styl edytorski.

 

Nie chodzi mi o przepraszanie czy tlumaczenie sie z decyzji, ale zwykle, wklejone z szablonu:

"Z powodu zlamania regulaminu Moderator usunal nastepujace posty" - OT

 

Reanimator - Bruneq, piszesz takim tonem, jakbys nie byl jedna z osob, ktore ten ostatni smietnik stworzyly :> - powod, Offtopic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odróżnieniu od ludzi od wizek, czy samochodziarzy, my jesteśmy tacy niepoukładani ;)

 

Za dużo gier... za dużo gier :)

 

A tak serio i żeby nie robić OT to zawsze się zastanawiałem, w momencie jak wychodzi oficjalnie tytuł nad którym też pracowaliście czy gracie i jesteście w stanie grać w taką grę z przyjemnością (bo pewnie wiecie o niej wszystko)?

 

Sorry, ale jakoś tak to zawsze za mną chodziło drugie pytanie, czy graficy (razem z programistami) ukrywają gdzieś w grach swoje np. ukryte podpisy, jakieś takie ukryte "easter eggsy", np. podejdź o muru, zrób powiększenie, zobaczysz napis "Bruneq". Chociaż to pewnie byłoby ryzykowne :)

 

(pytania związane z grami, niby w temacie, ale w razie czego już sobie idę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, adku, chyba nie warto grac w swoje gry bo cala fabule poznajesz w fazie produkcji, a jeszcze mozesz zobaczyc jakies swoje bledy mniejszcze lub wieksze :P

 

easter egg...to chyba zalezy od firmy, ale zdazaja sie...czasem sa oczywiste dla zamknietego grona..ale sie zdazaja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo gier... za dużo gier :)

 

A tak serio i żeby nie robić OT to zawsze się zastanawiałem, w momencie jak wychodzi oficjalnie tytuł nad którym też pracowaliście czy gracie i jesteście w stanie grać w taką grę z przyjemnością (bo pewnie wiecie o niej wszystko)?

Grałem w jedną z moich gier. Przez godzinę. Bo mi kazali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od gry i miłości własnej twórców;) w wiesku 1 na przyklad jest kilka postaci z twarzami redow. W dwójce już tak nie będzie:)

 

A jeżeli chodzi o granie we własne gry - zależy od stanowiska. Ja znam fabułę - szczególnie twisty i zakończenia (geralta zabija ojciec) - wiec radość będę czerpał głownie z walki, dialogów i questow pobocznych, które znam raczej słabo. I to będzie pierwsza moja gra, w która zagram;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe. Czyli w kilku słowach - swoich gier nie polecacie :) No i dobre to z tymi twarzami!

 

Hahaha... z tą fabułą, to niezły spoiler (jeśli to prawda). Użyj rot13 do zaszyfrowania (taki się robiło w wątku z obejrzanymi filmami jak się fabułę zdradzało) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shalivan dlaczego akurat wina city ? Nikt nie wie o co w sumie poszlo a farma tez nie jest jakas firma ktora zablysnela niewiadomo czym i ze mozna jej ufac na slowo ze mieli dobry produkt.Moze jakby wyciekly jakies skriny ...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności