Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tak się składa, że zużycie wody pitnej tutaj nie ma kompletnie najmniejszego wpływu na jej zasoby po drugiej stronie kuli ziemskiej.

 

A jako ciekawostka:

http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=tokio&daddr=san+francisco&hl=pl&geocode=&mra=ls&date=08-10-09&time=23:46&ttype=dep&noexp=0&noal=0&sort=time&tline=&sll=35.648939,139.743958&sspn=0.11271,0.222816&ie=UTF8&z=4

sprawdźcie sugerowany sposób pokonania oceanu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAA, nie zauważyłem. To jest mój tysięczny post :D:D

 

 

I jeszcze kawał :D:D

 

Chłop miał 200 kur i ani jednego koguta. Poszedł do sąsiada, kupił tak ze trzy na początek. A sąsiad na to:

- Ale po co trzy? Słuchaj stary - ja ci sprzedam Miecia. Miecio to jest taki kogut, ze ci te wszystkie 200 kur spoko obsłuży. OK, po trzeciej wódce dobili targu, chłop wrócił z Mieciem do gospodarstwa, wypuścił go z klatki i mówi:

- Słuchaj Mieciu - to jest teraz twoje gospodarstwo, 200 kur na ciebie czeka, wyluzuj się, jesteś tu jedynym kogutem, nie ma co się spieszyć, tylko mi się nie zmarnuj - kupę kasy za Ciebie dałem.

Ledwo skończył mówić, SRU! Mieciu wpadł do kurnika. Przeleciał wszystkie kury kilka razy, tylko pierze leciało. SRU! Poleciał do budynku obok gdzie były kaczki - to samo. Chłop krzyczy, próbuje go hamować. Ale gdzie tam! SRU! Poszedł Miecio za stadem gęsi i zniknął w oddali. Rano chłop wstaje, patrzy - leży Mieciu na podwórku, kompletna padlina. Nad nim krążą sepy. Podbiega i krzyczy:

- A widzisz Mieciu, mówiłem Ci, daj spokój, tyle kasy w błoto... A Mieciu otwiera jedno oko i syczy przez zaciśnięty dziób:

- Cissssi, spier***aj, bo mi sepy płoszysz...

Edytowane przez Ex3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało zabawne ale może interesujące:

 

Wiecie ile kosztuje obowiązkowy przegląd auta?

100zł

 

A wiecie ile kosztuje choć dobrowolny to fakt, przegląd roweru?

500zł

 

ogólny - 150zł

serwis przedniego amortyzatora - 130

tylniego - 150

odpowietrzanie i zalanie hamulcy - 70zł

 

W serwisie wybuchłem ze śmiechu i wyszedłem...

Serwisuje sobie sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nvidia, Dunablaster - posty usunięte (post uznany jako spam)

Matchias - post usunięty - gwiazdkowany wulgaryzm

 

po raz miliardowy proszę o postowanie sensownych rzeczy a nie spamów stylu: o jakie fajne, hahahaha

 

wulgaryzmy są tępione, naprawdę tak ciężko napisać cokolwiek bez durnego słówka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności