Skocz do zawartości

Teczka 2D: masz)rum (]


masz)rum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki dzięki, całość mapy z takim detalem jak widać na zbliżeniu, niekiedy wiekszym, nie pokazywałem żadnych bardziej charakterystycznych miejsc, raczej takie zwykłe fragmenty terenu, ale jest też sporo akcentów, gdzie nie gdzie jakis wulkan czy krater po meteorycie, albo jakieś posagi, wielkie drzewo elfów i inne bajery które można zobaczyc w grze. Budynki w zasadzie nie mają wiecej detalu, to jest ich docelowy rozmiar, niestety nie do wszystkich mam wieksze wersje.

ola-f: właściwie bez patentu, przy łączeniach troche klona, miekkie brushe, przykryte trawą i ubrane w kilka elementów do zamaskowania przejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ;

Tortur: tek ducha FF musiałem przemycić podświadomie ale skoro to dobrze...

Rotcore: A i cycki może będą niedługo ;]

Joel: to w sumie prawidłowo, on prowadzi tutorial.

hamek1990: z tego co mam to to Concept_kopalnie4.jpg

 

i jakis stary koncept miasta elfów

stareelfy.jpg

i tak za duzo sie z nim babrałem, nie czyta sie tych okien w 64px ;P

 

RaVirr: uff jakos lekko ponad 3 miechy + kilka zmian i doróbek, cieżko dokładnie powiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie taki zły ten ziomek, dobrze wyszedł. Afro i dwie panie fantastyczne bez dwóch zdań (chociaż wydaje się, że druga Pani ma coś za długie przedramiona), a na ostatnim obrazku, w lewym dolnym rogu widzę młodego Putina (jeszcze miał włosy), co nie zmienia faktu, że wyszło super - świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekki up...

Sory bo już raz to wrzuciłem, ale jakoś dwie godziny po zapostowaniu skończyła mi sie warzność domeny i wszystkie linki poszły się... wiec wrzucam jeszcze raz ;P

zły ziomek

 

powerarmorguy_900.jpg

 

lans podniebna fura

 

no.42_900.jpg

 

fanart Anime "Afrosamurai", jeśli ktoś lubi niezłą siekanine przy akompaniamęcie dobrej muzy i głosu Samuela L. Jacksona to polecam ;]

 

afro900.jpg

 

jedna pani...

tot800.jpg

 

i druga

tot2234.jpg

 

...a na koniec takie ćwiczonka głów, z fotek, mniej wiecej 30 min na jedną.

 

mordy.jpg

 

Pozdrawiam i sory za zamieszanie

Edytowane przez masz)rum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemacie!

Kiedyś robiłem trochę elementów do generatora avatarów, różne usta, nosy, oczy itp. z których można sobie złożyć takie oto buźki. Jeśli ktos chce sie pobawić http://avat.ar.com

 

glowki1000.jpg

 

jakiś taki szkic w hołdzie Rolandowi z Gilead...

 

Roland_800.jpg

 

...i praca na nowego DACABa

 

Arena4.jpg

Edytowane przez masz)rum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagi, wiem ze cos nie styka ale nie jestem pewien co dokładnie, myśle ze wszystko po trochu ;P jak ktos wie to help!

No a co do tego spojrzenia za kadr to cos w tym stylu miałem na myśli, koleś miał patrzeć na widownie albo komisje oceniającą wzrokiem pytającym "Teraz jesteście zadowoleni? podoba wam się widowisko czy moze mam wyciąć jeszcze kilku chłopa? ...tyle że widowni mi się już nie chciało robic ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś taki szkic w hołdzie Rolandowi z Gilead...

 

No patrz, po tylu latach wreszcie doczekałem dnia, gdzie mogę "przybić piątkę" z kimś komu również Mroczna Wieża wryła się w pamięć :)

 

A co do rysunków - rewelacyjne - ostatni aż kipi fajnymi barwami, do tego dobra kompozycja i zabójczy efekt gotowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misha81: wryła się mocno, chociaż wolałbym chyba nie czytać ostatniego tomu, Steven mnie troche zdenerwował ;P

Uriel: dzieki, chyba faktycznie jest lepiej, chociaz teraz widać że koleś klęczący jest mocno za mały. Jak z reguły staram sie kostruować postać tak tutaj pojechałem od razu z podmalówką i z tąd chyba takie komplikacje, jeszcze troche czasu do końca bitwy wiec może poprawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za gwiazdki!

A odemnie coś takiego...

 

kilka szkiców we flashu, musze przyznac że Smoothing brusha bardzo pomaga mi przy szkicowaniu lineartów

auta.jpg

 

niestety wiem że proporcje leżą ;P

karaktery1.jpg

 

karaktery2.jpg

Edytowane przez masz)rum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilustracja na bitwe: o poprawki Uriela mniej więcej pokazały w czym problem był... choć ja dalej widzę, że zarzynany koleś ma deformacje... chyba jego glownym problemem jest płaskość pleców, nóg i lewej ręki... ułożenie nóg też jest mocno zastanawiające... stopa tyż... przydałyby się refki do niego i będzie cacy... dasz rade, pozdro :P

 

PS: Zapomniałbym... szkicory w pytkę, motor i autko na dole git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

Wrzucam trochę grafiki którą projektowałem i przygotowywałem do gry Pirates Saga która wyszła jakiś czas temu na facebooka i kilka innych portali http://apps.facebook.com/piratessaga/?ref=ts

Wiekszość grafy to wektory rysowane w Illustratorze i składane we Flashu z dodatkiem kilku bitmap i modeli 3d.

 

Pierwszy to koncept w Szopie, a dwa kolejne to screeny z hulającej wersji

Caribean.jpg

 

 

Karaiby3.jpg

screen10.jpg

Bez nazwy 1.jpg

 

Niektóre z budynków występujących na lokacjach

Budynki_zestawienie3.jpg

 

Koncept stylistyki ikonek

Icons3.jpg

 

Wizerunki gracza do wyboru. Miały być edytowalne, podzielone na partie - głowa, tłów, nogi i ręce, z tąd taka sama poza każdej postaci, no ale pomysł nie przeszedł ;P

Tu akurat rastrowo

Captain800.jpg

 

zestaw2.jpg

 

Tu kolega Marek http://jasonogg.deviantart.com/ machnął linearty w illustratorze, ja tylko kładłem kolor

 

Padre2.jpg

 

Questgivers3c.jpg

 

Crew4.jpg

 

...i na koniec trzy ilustracje

 

ilu1_72dpi.jpg

 

ilu2_72dpi.jpg

 

ilu3_72dpi.jpg

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez masz)rum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ffffaaajnie... :D

Pracowity jesteś Maniek... ilustratora widzę dobrze obczajasz

Podobają mi się mordy bardzo od kolegi Marka zdaje się... charakterne i fajnie widać w nich bryłe... ostatnie ilustracje najmniej mi przypadły do gustu całościowo... brakuje mi Twoich charakterystycznych prac z fajną perspektywą wykonaniem i pomysłem... może coś tam dłubiesz prócz pracy i grania w pleya? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotcore: ostatnio to nawet na playa mam niewiele czasu ;P

Apropo mordek to swój charakter zawdzieczają Markowi, bryła to juz moja zasługa.

regnar: haha, dokładnie ;] Niech zgadne, szkice do budynków to od ciebie?

All:thx

Edytowane przez masz)rum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności