Skocz do zawartości

Sculpty: testy, proby, speedy, porady itp


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Morte

Marqson-Bardzo przyjemne te twarzyczki:)

Indian- te oczy to tak specjalnie za male i a blisko siebie.

 

Sculpcik taki szybki, kolo 45 minut, polysphere. powinienem byl poszukac jakis referencji,ale lenistwo...:P

speedk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Morte – świetny sculpt, dawno żadna Twoja głowa tak bardzo mi się nie podobała (imo krytyka mankamentów zbędna – nie ma co ojca uczyć dzieci robić :P)

 

p.s typowo Mortowe uszy, żuchwa i brwi :P

 

 

 

 

leszek_lenia – no właśnie o to chodziło, tak jak myślałem, w 2d już od razu potrafisz załapać, że oczy za duże czy nos za szeroki (choć na szkicu gdzieniegdzie krzywo, że aż w oczy kłuje :P). Co do oczu dodam jeszcze, że dobrym pomysłem jest sculpotwać na spherach (transpose Twoim przyjacielem jest) oraz, że warto by było traktować bryłę bardziej płaszczyznowo (brush flatten – po smooth będzie mniej babolowatości na modelu [żuchwa]). Imo teraz już Tobie tylko potrzeba dupogodzin – polecam wybrać z 10 głów (z 3 widokami front, side i pers) i je po prostu wymodelować jak najwierniejsze z oryginałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

babka1.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Mała prośba: Nie podzieliłby się ktoś alphą z fakturą warg? Nie jestem pewien jak to powinno wyglądać a już raz zbrukałem fajny model próbując. W ogóle może ktoś zna jakiś zestaw alph do sculptowania ludzi?

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

Bardzo mily profil, en face juz mniej ciekawy. Tak czy owak, ciekawy styl, dlubaj dalej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. To jeszcze wip (szczególnie tył) ale chciałbym wam pokazać mojego trzeciego w życiu sculpta a pierwszego robionego na poważnie ;) Wzorowałem (nie odwzorowywałem) się na obrazku od wujka googla ;) Jutro mam nadzieję to skończyć :)

 

allek_ereqsa.jpg allek2_ereqsq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morte masz fach w łapie

 

................

86109840.jpg

 

 

 

...........................

a przy okazji zapytam czy jest jakiś sposób na wywrócone normalne, czy trzeba w programie-matce przewrócić normale i od nowa wyeksportować do ZB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności