Skocz do zawartości

skad wasze avatarki i nicki


everyman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 242
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

chcialem cos zmienic i zmienilem na jakis (blizej nie okreslony) czas swojego avatarka... sam nie wiem czemu ;-D... chyba dlatego ze raz na jakis czas potrzebna jest jakas odmiana ;-p...

_________________________________

zmienilem z tego pajaczka

spider.JPG

na swojego fotosa (w negatywie)

EN.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... hmm, no wiec pg to do inicjalow, a co do avatara...

 

kiedys taki dlugowlosy kolo mnie dorwal i powiedzial zebym zmienil na ten co mam teraz, nie wiem czemu kazal, ale zorbilem bo kles jest starsznie charyzmatyczny i rowny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ksywa jest juz prawie taka stara jak ja sam :P. Kiedys jak bylem maly chodzilem po podworku i krzyczalem leru leru leru i zaczeli mnie nazywac Leru :D. Pozniej jak szukalem ksywki to mialem Fox i Zev :P ale w sumie uznalem ze Leru pasuje najlepiej wiec przy niej zosyalem :D.

 

A avatar taki bo uwielbiam Smitha i Hugo Weavinga :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaggeM :D:D:D

 

Mag - Mag...Magik...Magia...Magiczny...:)

 

geM - pierwsze trzy litery mojego nazwisska...gem to takze klejnot po english :)

 

Moj avatar zawsze biore ze swoich prac.. to akurat jedna z moich wczesniejszych postaci :)

 

Tak na marginesie to dziwie sie ze niektorzy daja sobie takie badziewne xywki... chociaz Mateusz albo cos w tym stylu nie da xywka nazwac :) to jest totalnie bezsensu [lol2] Podobnie z avatarami powinno sie miec swoje :D a nie kopiowane z jakis filmow czy cos :D eeee suchary jakies [lol2] Moim zdaniem liczy sie oryginalnosc i tyle :) ale nikomu tego nie zabraniam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwaz ze kazdy avatar jest oryginalny bo nie ma takiego 2 na forum. A to jest tylko mozna powiedziec jakis przesmak osoby wiec jesli wyglada dobrze to czemu niby tego nie wykorzystac :). Pozatym nie wszyscy maja jakies prace ktorymi sie chca szczycic i umieszczac na awatarach :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie to dziwie sie ze niektorzy wybieraja sobie takie badziewne avatary, kazdy powinien miec cos fajnego :D a nie jakies tam swoje prace czy cos :D eeee suchary jakies :) moi m zdaniem liczy sie oryginalnosc i tyle :) ale nikomu tego nie zabraniam :)

 

ps. o gustach i guscikach sie nie rozmawia, kazdy ma inne preferencje i nic tego nie zmieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkk to moje inicjały a 3a to koncówka z skrót z 3 arena (quake 3 arena), ale Q wyrzuciłem, bo wtedy wszyscy by wiedzieli że to skrót od gierki

a co do avataru... moze niedługo go zmienie. po prostu niedawno porzyczyłem płytke slayera i bardzo mi sie spodobała :)

choć i tak rage against the machine rządzi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nick: Sir - gdyby w polsce istniały przedwojenne stany... to bym był szlachcicem :] A poza tym dobrze wygląda.

Valeq - trochę zangielszczona ksywa wywodząca się jeszcze z czasów wczesnej szkoły podstawowej (od nazwiska trochę).

avatar: kawałek jednego z moich rysunków, całość -> na mojej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nick -> wpisałem dla jaj, nie chciało mi się godzinami myśleć nad nickiem, a chciałem się szybko zarejestrować na forum :) To było moje pierwsze forum na jakim byłem kiedykolwiek zarejestrowany, więc nie wiedziałem czego się mam spodziewać ;) No ale chciałem postować więc na szybko wymyśliłem "ziomuś" -> pomysł był taki, że śmiesznie będzie to brzmiało jak ludzie się będą do mnie zwracać: "to jest kiepska praca ziomuś..." ;) Coś w ten deseń jakbym sobie zrobił ksywkę "bracie" albo "gościu" ;)

 

A avatar:

Shut_The_Fuck_Up.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O avatarze już wcześniej pisałem a jeśli chodzi o nick...to długa historia. Po pierwsze to powinien on brzmieć CzAki ale ktoś mi już zajoł taką ksywe to musiałem "i" zmienić na "1". A skąd sie to wzieło to nie wiem ale nosze ją już jak drugie imie od okło 5-6 lat (nawet nauczyciele w szkole czasem tak na mnie mówili:P). To chyba z tego Filmu "laleczka Chucky", albo od nazwiska (ale jakim cudem to od nazwiska...to ja nie wiem, bo nazwisko to ja mam troche takie inne niż nick)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności