Skocz do zawartości

DWIII - Levus - Corn Fear


Levus

Rekomendowane odpowiedzi

No z3 ma kopa niewątpliwie, wystarczy zbc przejrzeć:D:D:D

 

Kuba, urwanie żuchwy dobry pomysł, wygrałeś rotweilera, nagroda już wysłana:D

Pewnie te wiszące na łańcuchu zrobię bez żuchwy a tym na kapelutku zostawię i zrobię im "bad eyes". Dzięki wielkie za sugestię!

A tu trochę bardziej w całości:

b6188db99dd240ebm.jpg32c6f56753941acbm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 210
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

tak sobie patrze na tego stworeczka, i jedyne co moge zapropoowac zeby mu wlorzyc do brzucha jakies zgnile jelita....nie duzo ale jednak...troche zycia by wprowadzilo!;) bo te kosci poprzeczne na plecach...hmm...wiem ze to nie czlowiek...ale!;) nie no, nie czepiam sie, proponuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o słomie myślałem od samego początku (patrz koncept) ale nie mogłem się zdecydować czy dawać czy nie.

Jeszcze żeby z rękawów wystawała.

I z butów oczywiście:D

 

Thx za komenty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dzięki panowie za aprobate! Bardzo mnie wspieracie:D

 

Morti -> Dzięki stary! Ale i tak kulkę dostaniesz, nie ma co się podlizywać;)

Sivek -> Zmykaj maziać na cgtalk to Ci napiszę podobnie;) Pozdro!

M@Ti -> 7 kwietnia o ile dobrze pamiętam, może przydłużą odrobinkę..eh..

 

Po godzinie rzeźbienia fałdek na płasczu i kołnierzu wysypał mi się zbrush:/

No to jeszcze raz. Poprzednie były lepsze.

 

Up:

618410a8e0e4cc07m.jpg 82d1c3c503edc9e4m.jpg

 

i taki eksperyment:

5175da162fa1df3dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

dobre dobre, widac ze sie napracowales przy tym, jest naprawde elgancko , ma klimat ładnie i trzymajaco sie kupy wykonane , nie pozostaje czekac na koljny krok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

strasznie mnie ciekawi jak to bedzie z normalem , po raz koljny sie powtórze strasznie mi sie podoba mimo ze nie siedze w takich klimatach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja dopisze sie do gratulacji bo model naprawde ma cos w sobie bardzo fajnego choc podobnie jak maroi nie przepadam z takimi klimatami ale to chyba tylko swiadczy o tym ze model jest jak najbardzie udany jesi przekonales nim osoby ktorym taka stylistyka i design sie nie dokonca odpowiada takze powodzenia z lowpoly i texturami ;-) gl&hf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki! Jeszcze nie ma co chwalić, ale otuchy dodajecie, nie ma co:D

Schorowałem się w tym tygodniu, więc się wylegiwałem większość czasu niestety..

 

Ale już nadganiam.

Wszystko około 9000 trisów, jeszcze niecałe 100 tri zostało na łańcuch do czaszek, duszki i kilka dodatkowych loopów, m in na bucie:/ Ledwo się zmieściłem w polycouncie..

 

Normal z maxia, occlusion też. Szwy na płaszczu z creazybumpa.

Lansscreen:d

651d60c71b883078.jpg

i shoty realtime:

2a7235be1231cc73m.jpg f5e8c9ad80eafc15m.jpg e02560a8f3d18b6am.jpg e59c91e795482455m.jpg

i uv:

a493c60d16d57a60.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa klasa, postać przemyślana i świetnie wykonana :), ja niestety trace zapał z dnia na dzień :P

 

Pozdro i powodzenia jak dalej bedziesz tak trzymał, to top 50 twoje, a jak nie to znaczy, że był jakiś przekręt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety trace zapał z dnia na dzień :P

 

E no nie gadaj, dobra okazja do skończenia modelu, jak przebrniesz do końca, nawet powoli, to na pewno będziesz usatysfakcjonowany!

 

F/X -> Thx, postaram się za długo nie zwlekać:p

 

Klicek -> Thx, zgadzam się z Tobą!:D Texturki będą extra-klasa (mam nadzieję):D

 

Porasz -> Thx! No kosa jeszcze nie głaskana po bakowaniu. Tarmosiłem się z tym trzonkiem, najpierw chciałem zrobić taki karbowany model trzonka, ale mi trisów pożarło za dużo. I pewnie jakieś szramki-sramki na ostrzu jeszcze dam na normalce. A może wogóle trzonek inaczej zrobię. Rozterka:/ Grr..

 

Kuba -> Thx!

 

I jeszcze o włosach zapomniałem, w nocy sobie wczoraj przypomniałem dopiero:/ Ale miejsce na uv jest, trisów powinno styknąć jeszcze.

 

big pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się przyznać, że na etapie tworzenia przez Ciebie konceptu, byłem do pracy nastawiony negatywnie. Nieszczególnie podobał mi się jako pomysł. Tyle, że później pojawiło się wykonanie modelu i cóż... Zarządziłeś. Forma do której to doprowadziłeś, niszczy.

 

Czołobitnie biję czołem.

Praca jest rewelacyjna.

 

[ale płaszcz bardziej podobał mi się w wersji 'testowej']

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko, respekt! Ciesze sie ze z oczodolami moglem pomoc, ostatnio masa pracy mnie wstrzymala i dlatego teraz odpisuje.

Mialem jeszcze pare pomyslow co do postaci ale widze ze juz z uv pojechales, to jedynie na texturkach jezeli moge zasugerowac:

Z tylu postac jest dla mnie malo straszna i dlatego na plecach dodalbym cos w tym kierunku na texturce, oczywiscie bez tych napisow ;)

The%20Crow%20Poster.jpg

I jezeli jest to Corn Fear to brakuje troche charakteru, a mozna nadac poprzez dodanie pomiedzy wlosami pare klosow siana, takie lekko wystajace z pod kapelusza w dol, ala strach na wroble ;)

 

Pozatym powodzenia w dalszej walce o pierwsze miejsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latarnik -> Dzięki! Mam nadzieję że płaszcz z texturkami lepiej wypadnie:p

Bro -> Dzięki Bro, obyś się mylił z tym psuciem:D Trzymaj trzymaj:D

Udytzkey -> Dzięki za feedback:D Na płaszczu już raczej żadnych schizów nie będę robił, ale nad słomą się zastanawiam od samego początku.

Wprawdzie trisy mi się już skończyły, ale chyba mnie przekonałeś, przynajmniej żeby zrobić słomę testowo i zobaczyć jak będzie wygląda. No ale czas goni a ja mam wolną wolne chwile na model tylko krótkimi wieczorkami, więc nie wiem jak będzie. Skończyć skończę:)

 

pozdro wielkie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie trisy mi się już skończyły, ale chyba mnie przekonałeś, przynajmniej żeby zrobić słomę testowo i zobaczyć jak będzie wygląda. No ale czas goni a ja mam wolną wolne chwile na model tylko krótkimi wieczorkami, więc nie wiem jak będzie. Skończyć skończę:)

 

Jezeli byles tej samej mysli to napewno sie sprawdzi, jesli masz malo tri to nie rob pojedynczo slomek ale zrob z plane-ow (tylko 6 tri.) jako trapez pod katem, albo troszke wiecej jako niepelny tube.

Na uv mozna zrobic miejsce powielajac te kosci i na koniec ladnie pomalowac te slomki;)

 

trapez.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli byles tej samej mysli to napewno sie sprawdzi, jesli masz malo tri to nie rob pojedynczo slomek ale zrob z plane-ow (tylko 6 tri.) jako trapez pod katem, albo troszke wiecej jako niepelny tube.

Na uv mozna zrobic miejsce powielajac te kosci i na koniec ladnie pomalowac te slomki;)

 

 

No tak tak, zgadza się.

Wogóle trochę ta uv-ka jest nieprzemyślana. Na polycouncie też dostałem na jej temat odpowiednie komentarze:)

Tak to jest jak się robi w popłochu. No nic, będzie weekend to pewnie przerobię, bo chciałbym też powiekszyć ostrze kosy bo mi odrobinę rozdzielczości na niej zbrakło jak zmalowałem tex (tak jak ktoś też na polycouncie napisał, że skala nieproporcjonalna).

Eh..niecałe 10dni zostało..

Dzięki wielkie za koment Udytzkey!

 

giorgione -> Dzięki za wiarę!:D

ledyr -> Dziękóówa ziom!

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde może się nie znam, ale coś mi sie wydaje, że parę rzeczy mógłbyś poprawić. Spodnie są fajne, jak na koncepcie, podobają mi się. Ciało też dobre. Natomiast kapelusz, płaszcz i prawy(jego) but kompletnie do mnie nie przemawiają. Kapelinder mógłby być ze zwykłego materiału, a płaszczyk skórzany. Uważaj przy malowaniu, lepiej pokombinować niż spieprzyć taki zacny modelik. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie podoba mi się tylko textura ciała, reszta... stać Cię na więcej. Kapelusz najmniej mi sie podoba ale wiem że będzie super, musi być. Wiem że już jest bardzo fajnie ale nie spoczywaj na laurach i wynieś ten model na wyższy poziom bo ma on duuuży potencjał. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności