Skocz do zawartości

Nowe max3d


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na ten moment przywróciłem domyślne kolory starego forum. Postaramy się coś zaproponować nowego, ale to potrwa chwile.

 

W stylach jest do wyboru "max3d2008 beta" ale tak naprwade nie nadaje sie jeszcze do uzytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czemu robi sie jakis blad na forum w dziale 2d(nie wiem czy w innych tez), ze kiedy klikam na przejscie do ostatniego postu w temacie(nie ostatnia strone) to mnie przekierowuje tutaj ( czyli "Max3D.pl Forum > Dyskusje > Mam newsa ..." ) ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graficznie super, faktycznie mocna zmiana na lepsze bo już na starym layu pajęczyny było widać ;)

 

Ale merytorycznie to nie do końca. Akurat odpaliłem sobie newsa z Omenem, ale jak czytałem to troszkę mało poważnie jest udostępniać niepoprawiony text na 1 stronę. Chodzi mi tylko o redakcję stylistyczną i gramatyczną wywiadu. Widać, ze to wklejony text na żywca z wywiadu [proszę nie piszcie, że był robiony przez gg xD ]. Tylko to jakoś tak razi w oczy.

 

Reszta bez skazy i zmazy ;]

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje, zmiana na duzy plus; max3d.pl zyskal bardziej profesjonalny wyglad (jak zagraniczne serwisy). Podniecac mozna sie wieloma elementami, dlatego skupie sie na tym co mozna byloby poprawic. Jak ktos wspomnial, slabo widoczne sa odnosniki do Silver Gallery i Gold Gallery pod menu (jak rowniez "Forum: Ostatnie Posty" itd.). Mozna je odrobine rozjasnic. Reklamy google na samej gorze troche irytuja. Mocny bialy kolor tla pod newsami odwraca uwage od pozostalej czesci serwisu i troche razi po oczach. Na pierwszy rzut oka przy tej ciemnej tonacji strony mozna odebrac to jako jakies reklamy. Wydaje mi sie, iz mozna nieco przyciemnic ta biel. Tzn nadac jej bardzo lekki odcien jakiegos koloru, tak aby wciaz tworzyla duzy kontrast i oddzielala sie od reszty strony, ale nie az tak "rażąco". Pod artykulami na stronie glownej mozna utworzyc jeszcze jakies odnosniki, aby zapelnic calosc.

Tak czy siak, obecna szata znacznie lepiej mi podchodzi niz poprzednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ładnie pięknie i w oóle:) Jak zobaczyłem to jakoś od razu z CGSociety mi się skojarzyło. Wygąda tak... zachodnio hehe.

 

Tak, żeby się na siłę doczepić:D - trochę drażni okienko wyszukiwarki (przynajmniej na domyślnej skórce forum) wszystko ciemne, jedynie pomarańczowy kolor na górze a tu nagle mocno wybijający się biały element - a może by dać jakiś szary?

 

Edit: właściwie trochę się powtórzyłem, ale sory - PLS w tym samym momencie posta napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyście i stylowo. Nawigacja po stronie jest łatwiejsza, wszystko wydaje się być na wyciągniecie reki. Brawo dla osób tworzących nowy Design.

 

P.s.

Jeśli chodzi o kolorystykę strony to moje pierwsze skojarzenie to ?Zune Theme? dla Windows XP albo Firefoxa ;-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wstrzymać tego kontrastu na głównej stronie pomiędzy lewą i prawą stroną... Tło newsów powinno być szare, wszystko jest dość dobrze skontrastowane a to tak po oczach wali ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh,powiem szczerze że wolałbym starego poczciwego maxa :)był dla mnie bardziej przejrzysty,

będzie trzeba sie przyzwyczaić :d

jeśli chodzi o forum to u mnie to będzie Greasemonkey + removeContent('brand'); i removeContent('login_bar');

 

Scrypt już został wrzucony na http://userscripts.org jeśli ktoś chce skorzystać

Pozdr..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności