Skocz do zawartości

tjażełyj mnogobaszcziennyj tank t 35


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 339
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

rewelacja, znowu zdążyłem się załapać z komentarzem dopiero na 6 stronie a jestem na forum praktycznie cały czas, jak to jest Kliment ty robisz te czołgi jakoś potajemnie, ze kiedy ja widze to juz 5-6 stron komentarzy.

 

Jest rewelacyjnie i tyle moge powiedziec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota. Jak zwykle zresztą...

Ilość detalu sugeruje dewiacje – w pozytywnym tego słowa znaczeniu :)

Szkoda tylko trochę tych osłon – osłaniających esencję modelu.

Dopiero ten podoficer w przyciasnych portkach daje poczucie wielkości maszyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze Kliment, ja nie wiedziałem, że Ty z taka pasja potrafisz robic modele. Świetnie to wszystko wygląda, aż nie mogę doczekać się finisza!

W ogóle rozbraja mnie to, że trzaskasz detal i później zakrywasz z satysfakcją świadomości, że to tam jest :p ceni się, ceni!

 

BTW. Scena mi się widzi tak, że ten czołg miażdży jakieś auto. Np. Forda. No dobra, znowu mnie poniosło :D

 

U mnie na OSP to tylko mecze ogladaja i w karty graja :(

Edytowane przez SWRSC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze Świerszczem. Scenka z miażdżonym autem byłaby super. I wszystko na wstecznym w chmarach spalin! Miałoby moc. Chociaż tak naprawdę jakbyś postawił go na płytkach i pomalował na różowo tez byłby git ;)

 

A tak poważnie to modelik jest miodzio, no i te spawy! ja odpadam!

 

Pozdrawiam Wojtku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja lubię takich ludzi z taką pasją ! Tak bez komentarzy przyglądałem się temu progresowi i naprawdę WIELKI POKŁON oraz szacun !

Mam nadzieję, że ten soldat będzie poprawiony wydaje mi się, że jest trochę niewymiarowy zbyt duży tyłek tak samo te zagięcia na wysokości kolan jakieś dziwne oraz na rękach. Ta kapotka "kangurek" powinna byś chyba troszkę dłuższa i popraw te dziurę na plecach - dookoła jest zbyt mało zagięć by powstała.

Jak możesz to wrzuć rendery samego Niemca.

 

Pozdrawiam i życzę dobrej pracy Panie Woroszyłow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

DonJakub-sołdata robiłem dość dawno temu i teraz mi sie przydał do pokazania skali..ale kto wie, moze faktycznie go poprawie i użyje w finale.

świerszczu z samochodem fajny pomysł..ale przy tej skali czołgu ford byłby za mały, musze poszukać jakiegoś dłuższego autka... co by tu... może peugeota 407?! :D

A w ogóle to ja jestem państwowy strażak a nie gminny ;P

A powaznie już, to widze go jako stojący wrak na poboczu jakiejś ruskiej drogi , dzięki temu bede mógł zdjąć cześc osłon bocznych by pokazać troche detalu zawieszenia

Edytowane przez kliment woroszyłow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się dziś zastanawiałem jak daleko zdołasz się posunąć Wojtku w dążeniu do detalu :) I wymyśliłem! Modeling na poziomie molekularnym! Też nie widać ale na pewno tam jest ;)

Poza tym fajną scenę wymyśliłeś.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widać, że wieża jest obrócona bokiem lub prawie do tyłu. Musi być wyłaz w podłodze. Chociaż przecież tam nie liczono się z za bardzo z życiem, a jeden kierowca w tą czy tamtą, co za różnica. 48 kierowców to żadna ilość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurz tez bedziesz modelowal?;) Ja wierze ze to nie Kliment modeluje, ale cala jego OSP....bo skad u jedego pracujacego czlowieka tyle czasu na takie modele...mnie "zgasiles" ;)

Pff zdziwilbys sie jaki on zapracowany....xD Siedzi tam i zarzadza tlumem ;]

 

Klimek gdzie moje koncepcyjne rendery ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość foliescu

Co do włazów, to w t35 bodajże czterech członków załogi miało problemy z opuszczeniem pojazdu.. bo włazy w 2 wieżyczkach zawadzały o tą z działem 75 mm.. ot taki większy braterski grób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miasta to ten tank omijał z daleka zwykle( wyjatek parada na placu czerwonym w Moskwie ;) ), przejrzałem masę archiwalnych zdjęć z tym monstrum i ogromna z nich pokazuje opuszczone lub zniszczone pojazdy gdzieś w szczerym polu lub jakiejś podrzędnej drodze w rosji...nie nawalczył sie ten czołg. Niemal wszystkie krasna armia utraciła w pierwszych tygodniach "wojny ojczyźnianej". I taki mam plan na niego, ale dlaczego by nie postawić go wśród zabudowań, można zrobić kilka wersji w końcu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności