Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wczoraj pobrałem patch 2.0 do Wieśka. Pograłem chwilę na arenie. Gdy katowałem jednego przeciwnika tłum zaczął nagle skandować: "Idź na całość! Idź na całość!". Wywołało to u mnie niesamowitego rogala na twarzy : )

Ludzie z CDP Red, jesteście naprawdę niesamowici!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battlefield Bad Company 2 [50 lvl]

Battlefield 3 [beta]

 

co do BF 3 , ogólnie bardzo fajna gra, zobaczymy jak wyjdzie pełna (nie mogę się doczekać :P ) bo aktualnie to chyba dali coś w stylu pre-alpha patrząc na ilość bug-ów itp, udostępnili dwie mapy, jednak ciężko jest chwilami grać przez bugi.

Kolejny minus - sporo "niedzielnych gracz"y :D - co powoduje, że kampią, nie wiedzą o co chodzi, bądź leżą w trawie ( funkcja czołgania się - to będzie największa wada tej gry ) i przez to mało ataku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam. Cały ten płacz o kampieniu jest śmieszny. Takie są możliwości tej gry dla każdego. Mi się podoba opcja czołgania. Ale fakt, że na początku najłatwiej jest snajpić.

Ale liczba bugów jest straszna. I to takich poważnych (przenikanie przez podłogi).

Ale ogólnie strzela się bardzo przyjemnie a to najważniejsze jest. Na bank kupuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba na BF3 też się skuszę.

Z tym "kampieniem" jest smiesznie - ubujesz z przyczajki > kamper, ubijesz w sprincie w skoku nożem > rusher.

 

no camp, no rush, no game :)

 

Mnie wq%$@#$ chiterzy.

Leżę sobie spokojnie w najciemniejszym miejscu mapy w MW2 z zimnokrwistością czekając na kolejną odznakę 10-0 i nagle dostaje serię przez mur. No idzie wstać i zaj#%@$ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beta jest zbugowana i mnie bardziej od przenikania przez podloze wkurza to, ze niektorzy zostaja pod ziemia i zbieraja fragi;) Czasem tez lezy trup i zabija przez pol mapy. Trzeba wtedy do niego wrocic i "dobic".

 

Nie mam watpliwosci, ze wszystkie te bledy znikna w pelnej wersji.

 

 

Ja gram duzo snajperem (na PS3;) i medykiem. Luneta IR jest mega wypasem. Klade sie na najwyzszym kamieniu po prawej od punktu B, wlaczam lunete i oznaczam czolgajacych sie w krzaczorach kolesi;) Swoja droga w pierwszej chwili uznalem to za mega overpower, prawie cheat;) Ale oni moga zrobic dokladnie to samo, ale nie robia ;) Jak atakuje to atakuje z IR;) W metrze niezbedne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obczajam właśnie Herosów VI. Kilka patentów jest nowych. Na przykład frakcja przystani stylizowana na cywilizację japońską (dajmio, honor, bushido) nie potrzebuje łajby żeby się szlajać po wodzie. Rekrutacja istot jest możliwa raz na tydzień, ale za to w jednym zamku można kupić łączny przyrost ze wszystkich zamków i siedlisk. Otrzymawszy awans można uczyć się dowolnej szkoły magii, umiejętności bojowej lub logistyczno gospodarczej, a że wybór jest nielichy to trzeba się nieraz trochę zastanowić nad swoja taktyką.

Grafika podobna do V, muzyka zresztą w znacznej części wręcz ta sama , np na mapie przygody, ale za to nie ma już tych wkurzających drzew i pod ziemia nie trzeba ruszać w każdą stronę kamerą, by zobaczyć własnego bohatera w korytarzu. Natomiast podczas kampanii trzeba naprawdę przeć do przodu, bo zwlekanie może się skończyć zbytnim umocnieniem się przeciwnika, tak, iż będzie nie do rozwalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też obecnie gram w HoM&M VI i jak na razie wrażenia mam jak najbardziej pozytywne. Nowa frakcja, o której wspomniał Shogun jest bardzo fajna, nowy rozwój umiejętności jest dla mnie również na plus. Tak więc jesli ktoś jest fanem serii, to niech koniecznie zagra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rage.

Mam mieszane uczucia, design jest świetny, ale się po jakimś czasie nudzi, lokalizacje są dość powtarzalne, a prowadzenie przez nie za rączkę zbyt widoczne (mamy nową lokalizacje, nowych przeciwników, w połowie pojawia się jeden trudniejszy, nauczyłeś się jak go pokonać, spoko - po kilku chwilach zaatakują dwa silniejsze).

Graficznie jest ładnie w oddali, a z bliska wieje n64.

Gameplay jest zrównoważony, ale na normalu ciut zbyt prosty.

Przeciwnicy zachwycają bogactwem ruchów, ale AI woła o pomstę do nieba (taki np. F.E.A.R 1 byl o niebo lepszy, tu przeciwnicy podbiegają pod lufę, nikt nie flankuje i atakuje od za przeproszeniem tyłu)

Historia wciąga, ale bez zaskoczeń. Ogólnie do każdego elementu można się przyczepić i za coś go pochwalić, ale to co najważniejsze - fun z grania jest niesamowity i to się liczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też Rage :)

I też mieszane uczucia, choć z kompletnie innej beczki. Mi się bardzo to podobało graficznie. Idąc dalej gra była niesamowicie wyważona, na moim komputerze działała bez zarzutu na 1600xcośtam, a mam przedpotopowa karte graficzną. Lokacje były prze niesamowite momentami, aż zatrzymywałem się w niektórych żeby sobie popatrzeć. Oczywiście wszystko dlatego, że całe światło prawdopodobnie jest zbakeowane na teksturze, co dało świetne rezultaty bo wygląda prześlicznie. Za to historią moim zdaniem można się podetrzeć, niema historii, niema budowania bohaterów, ale modele za to są świetne. Takie hop-siup uratuj świat, a w sumie nawet nie zrozumiałem co zrobilem na końcu bo mnie to w ogóle w sumie nie obchodziło. Niektóre lokacje mają niesamowity klimat, bałem się momentami co mi za rogiem wyskoczy. Niestety gra jest strasznie łatwa, na hardzie 3x mnie zabili... znaczy cośtam serce mi zatrzymali. W pewnym momencie robisz wybuchowe naboje do shotguna i już tylko na odległość zmieniasz broń, aż do końca. Fun gry jest dobry, rzadko mi się zdarzy żebym grał w jakąś więcej niż 2h, a tą przeszedłem i jestem zadowolony, niestety za szybko się skończyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem demko ze Steama jakiś czas temu. Spodziewałem się, że po zagraniu będę tylko czekał aż pełna wersja pojawi się na półkach, a w rzeczywistości kompletnie straciłem zainteresowanie tą częścią. Szkoda, bo czekałem od dawna. Ogólnie gra wydała mi się jakaś anemiczna, nawet jak na turówkę : (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem Batka 3, zainstalowalem slicznie, chodzi, pieknie....minuta pozniej Freeze kompa, calkowity, nic tylko reset pomaga:( stery najnowsze, windows z latkami...nie wiem, siedze cicho w kacie i szlocham, czekajac na patche...oby pomogly

 

uuu, to niewesolo.

Kciukowce za patche i kompa!

BTW moze pluton NaN zasilisz?;)(rany ale prywata:D)

http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655391301354594/

 

Pozdro,

uzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem demko ze Steama jakiś czas temu. Spodziewałem się, że po zagraniu będę tylko czekał aż pełna wersja pojawi się na półkach, a w rzeczywistości kompletnie straciłem zainteresowanie tą częścią. Szkoda, bo czekałem od dawna. Ogólnie gra wydała mi się jakaś anemiczna, nawet jak na turówkę : (

 

mam to samo z herosami nowymi. W sumie zmusilem sie zeby dosc do polowy drugiej misji w demie i na tym sie skonczylo. Fanem serii bylem od czasu zagrania w Kings Bounty na amidze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem Batka 3, zainstalowalem slicznie, chodzi, pieknie....minuta pozniej Freeze kompa, calkowity, nic tylko reset pomaga:( stery najnowsze, windows z latkami...nie wiem, siedze cicho w kacie i szlocham, czekajac na patche...oby pomogly

 

 

HA! problem rozwiazany....BIOS do karty graficznej!!!!! Wiec jak masz G-force gtx 560Ti to juz wiesz co zrobic zeby sie bf3 nie wywalal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tygodnia pogrywam w BF3 na PC..

 

kampania mi nie przypadła do gustu do tego stopnia, że przeszedłem 5 misji i dałem sobie spokój.. no, ale nie czuję się zawiedziony, bo i tak się na nią nie napalałem..

 

multi WYPAS!!! nie mogę się oderwać!! teraz latam sobie jetami i heli i czuję się jakbym grał w inną grę! brakuje mi kilku rozwiązań z Battlefield Play 4 Free (w to grałem wcześniej) np. nie możemy sobie sami ładować "doświadczenia" w co chcemy, plus nie ma jakiś okrzyków MEDIC! lub I NEED AMO! ;) i na niektórych mapach 64 osoby to stanowczo za dużo:) gra czasem mi się lubi zawiesić, najczęściej jak akurat nieźle wymiatam;) co jest wkurzające, no ale zdarza mi się to średnio raz na 3h, to nie jest tak źle... aha no i automatycznie mi ustawia wszystko na HIGH + jakieś tam rzeczy wyłączone (nie wiem czemu), no, ale ja sobie dałem wszystko na ULTRA, wszystko włączone na MAXA i gierka śmiga aż miło, nie wiem co to za autodetekcja;)

 

jeżeli ktoś się zastanawia to POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak wyglądało kilka ostatnich odsłon coda (ciągle to samo) miałem sie wstrzymać chwile z ewentualnym zakupem MW3. No i wytrzymałem do wieczora... O 23 pojechalem do Tesco całodobowego i kupiłem (btw. w tesco jest po 97zł tylko)

Singla przeszedłem przed zakupem (nie pytać jak:P) no i jest spoko, tak na poziomie mw2. Ale teraz pograłem trochę w multi i wygląda to bardzo dobrze. Różnica miedzy mw2 a mw3 jest mniej więcej podobno do różnicy miedzy windowsem vista i 7. Niby wygląda bardzo podobnie ale działa lepiej. Lepiej zoptymalizowane, na razie nie doświadczyłem lagów. Ogólnie sprawia wrażenie solidniej zrobionej (chociaż w singlu jeden hangar w którym sie biega jest żywcem wyciągnięty w mapy multi z coda4:D). Tak więc polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 17h grania w battelfielda 3 przyszedł czas na małe podsumowanie.

gra się przednio :) multi mnie wciągnęło i nie puszcza. Duże mapy są dla tych co lubią duże mapy. Ja wolnę ciaśniejsze i bez pojazdów. I takie też się znajduje bez większego problemu. Brak granatników podczepianych bardzo urozmaicił grę w porównaniu do BC 2. [oczywiście granatniki są tylko rzadziej]. Więcej strzelania mniej eksplozji.

Na początku trzeba się sfokusować na jednej klasie, max dwóch i jednym karabinie. Jak najszybciej odblokować podczerwień. Trochę jak granie na czitach, tyle że wszyscy to uprawiają i jest dostępne dla każdego po ubiciu 100 ludzi z danej broni.

batek3 obecnie rządzi :) i pewnie pozostanie tak na długo.

a.

i w przerwach na batka pogrywam w NBA 2K12... cód miód i orzeszki :) nie grałem w poprzednie odsłony tej gry. Zresztą koszykówką mało się interesuję, ale tą grę kupiłem i jestem mega zadowolony. Bardzo wymagająca, prawie symulacja, a zdrugiej strony wcale nie trzeba być mistrzem, zeby czerpać mega radochę z gry. bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 17h grania w battelfielda 3 przyszedł czas na małe podsumowanie.

gra się przednio :) multi mnie wciągnęło i nie puszcza. Duże mapy są dla tych co lubią duże mapy. Ja wolnę ciaśniejsze i bez pojazdów. I takie też się znajduje bez większego problemu. Brak granatników podczepianych bardzo urozmaicił grę w porównaniu do BC 2. [oczywiście granatniki są tylko rzadziej]. Więcej strzelania mniej eksplozji.

Na początku trzeba się sfokusować na jednej klasie, max dwóch i jednym karabinie. Jak najszybciej odblokować podczerwień. Trochę jak granie na czitach, tyle że wszyscy to uprawiają i jest dostępne dla każdego po ubiciu 100 ludzi z danej broni.

batek3 obecnie rządzi :) i pewnie pozostanie tak na długo.

a.

i w przerwach na batka pogrywam w NBA 2K12... cód miód i orzeszki :) nie grałem w poprzednie odsłony tej gry. Zresztą koszykówką mało się interesuję, ale tą grę kupiłem i jestem mega zadowolony. Bardzo wymagająca, prawie symulacja, a zdrugiej strony wcale nie trzeba być mistrzem, zeby czerpać mega radochę z gry. bardzo polecam.

 

 

 

Strasznie mnie i moich znajomych denerwuje zle wyważenie pojazdów. Gunner z heli moze ci rozwalic czolg jedna serią, a ty jako inżynier musisz wystrzelić ok 4 rakiet w ten sam czołg żeby go rozwalić:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności