Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

TDM HC i S&D HC (choć niestety z tym lipnym friendly fire co sie samemu odnosi obrażenia)

A co do singla to ja nie wiem o co wam chodzi, przecież jest w pyte. Przejdźcie do końca bo on sie rozkręca stopniowo. Na mnie osobiście końcówka zrobiła wielgachne wrażenie.

 

EDIT: Reanimator??? Fakt że nie podoba mi sie ten system ale czekałem może max 10s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czekam od 30s do 2ch minut. Net mam 4mb, więc to raczej nie z mojej strony wina. Pozatym co jakiś czas wyskakuje host i znowu poczekalnia...

Singla pewnie przejdę jak będę miał więcej czasu na "delektowanie się". Na razie okrutne zarobienia nie pozwala na nic wiecej niż 2-3 paryjki w multi i ziup do roboty pobiegł... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do singla w MW2 to rzeczywiscie misje w MW bardziej mnie jaraly, szczegolnie czekalem na dobre akcje ze snajperka, jak to bylo w poprzedniej czesci:) Ale nie bylo zle, calosc psuly kampanie w stanach, jakies takie bez klimatu, sama rozpierducha i nie wiesz co sie w kolo dzieje. Niby gra napchana skryptami, a tam tego brakowalo, jakis takich fajnych wstawek budujacych kliamat. Ale tak jak Freedom wspomnial wczesniej, koncowka bardzo zacna jak i pare innych perelek. Dlatego imo warto chociaz dla tych paru smaczkow ukonczyc singla.

Co do multi to nie spodziewalem sie, ze az tak mnie wciagnie. Bardzo dobry pomysl ze zdobywaniem po kolei szczeblow i odblokowaniem broni oraz dodatkow do nich w trakcie gry. A dla mnie jako gracza amatora, brak dedykowanych serwerow nie przeszkadza. Wrecz przeciwnie. Wchodze, chce sobie troszke pograc to klikam i czekam do minuty az gdzie mnie przydziela - nic wiecej mnie nie obchodzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat obecne rozwiązanie średnio się podoba. MW2 nie grałem i nie kupię ale z tego co piszecie to wygląda to jak lobby w Lost Planet. Tam też jest lobby, czeka się aż ekipa się zbierze. Fakt, że grałem to już przy końcówce gry, więc osób było bardzo mało, ale te czekanie było dobijające. I te doświadczenie z LP sprawiło że skreśliłem MW2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze już wszyscy tutaj przeszli Uncharted 2, ale ja dopiero ostatnio miałem czas aby solidnie pograć w ta grę i muszę powiedzieć, ze się nią jaram pod każdym względem. Jeśli ktoś jeszcze się waha nad kupnem tej gry... to niech kupuje jak najszybciej :]

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wracam do staroci.

Od paru dni operation flashpoint część pierwsza z dodatkami. Trochę szkoda, bo gra nie wydaje się już tak trudna jak kiedyś myślałem, ale i tak ma swój urok na najwyższym poziomie (dwadzieścia minut z tyłkiem przy ziemi, żeby byle chłop z ak z 600 metrów mnie zabił, gdy wyjdę na skraj lasu ;-)

No i w wolnych chwilach Oblivion, męczę główny wątek fabularny ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszedlem mw2...mieszane uczucia mam troche...z jednej strony jestem zly ze takie krotkie, i ze pookrawali troche w porownianiu z MW1, ale z drugiej strony chce nominowac do oskara tego ktory wymyslil ten scenariusz i facetowi ktory robil muzyke!!!a sam pomysł z creditsami...miłe zaskoczenie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...oskara dalbym gosciom od marketingu bo dalem sie nabrac na fajne zapowiedzi i kupilem ten gniot ;) - singleplayer mierny- fabula do bani bo w pierwszej lepszej powiesci sensacyjnej jest lepsza- ale to ofkoz moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CALL OF DUTY MODERN WARFARE 2

 

Zainstalowałem, pograłem i stwierdzam, że MP a ściślej całe to lobby i losowe przyporządkowywanie do serwerów to przemega syf. Dlaczego? Bo:

 

  • Siedze i gapie się jak idiota w pusty ekran, bo przecież aktualnie wszystkie możliwe serwery na świecie są zajęte. Seraching host... cośtam cośtam... unable to connect to host... 5-6 razy z rzędu. Chyba na cały świat jest aż 50 serwerów hehe.
  • Resolving host, moving host w trakcie gry.. paranoja. Taki stosunek przerywany...
  • Chcę zagrać w CTF czy HQ. No to jedziemy: znajdź grę... szukanie pokoju... lobby... 50 sec oczekiwania podczas którego mogę sobie poruszać myszką po ekranie... spoko jestem w stanie przeboleć. Ale mapa to jakaś głupia zimówka z pociągami. Nie lubię tej mapy i już. No wo wyłaź z lobby, znajdź kolejny mecz CTF.. i całuj psa w ogon. Dalej z uporem maniaka wciska mnie do tej pieprzonej zimowej mapy. NIE CHCĘ i po raz 5 próbując zagrać w CTF i po raz 5 wrzuca mnie do mapki zimówki. Szlag mnie trafia.
  • Ach i na deser: lagi. Tak! Na tych cudownych, obsikanych i obcałowanych przez Activision serwerach, są lagi. I to nie takie, że raz się zatnie. Trzy mapki na dziś i trzy mapki z lagami jakby serwery stały w Mozambiku. Chociaż i tam pewnie mniej laguje.
  • Taka wisienka na torciku: TEAM BALANCE w trybach HQ nie istnieje. Zaczynamy 6/6, czterech gości wyłazi z serwera z mojej drużyny... i przez caluteńki mecz mamy 2/6. Sorry ale w takich składach to nie jest gra. Żeby można było chociaż zmienićteam, ludzie nie są głupi i przejdą do słabszego zespołu. Ale nie. W swej niezmierzonej mądrości panowie z Activision zablokowali tą opcję. Pogratulować.

 

Powiecie, "no trudno stary... trzeba jakoś przeboleć bo gra fajna..." no i dobra. Ale autentycznie na samą myśl o odpaleniu tego syfu jakim jest Steam, IWLan i ichne serwery rzygać mi się chce. Wracam do COD4 MW1, tam przynajmniej można sobie wybrać mapkę na jakiej chce się grać, lagi to rzecz do przełknięcia (w końcu zawsze mogę wejść na jakiś inny serw a że ma się kilkanaście w ulubionych to nie ma z tym problemu), można głosować za pominięciem mapy czy zmianą trybu z HQ na TDM i poprawnie działa team balance.

 

Co z tego, że grafika cudna, killstreak'i miażdżą a bronie leżą w łapce tak jak nigdy wcześniej... Multiplayer a ściślej sposób zarządzania serwerami ssie i to tak bardzo jak jeszcze nigdy.

 

Pozdrawiam

 

ps:

że nie wspomnę o całym tym Steam'ie: odpal kompa w domu (Steam zawsze uruchamia siędomyslnie w tle) i zostaw go. Idź gdzieś indziej i spróbuj się zalogować na swoje konto i pograć w grę... no fucking way: nie możesz połączyć się z siecią Steam i nawet nie wiesz do końca dlaczego, bo komunikat odsyła cięna stronę http://www.steamsupport.com, nie wyjaśniając istoty problemu.

 

Cały rytuał z update'ami gier... instalujesz gierkę z 2 dysków DVD i czekasz 6h (20mbit łącze) na ściągnięcie jakiegoś... czegoś... sam nie wiem czego, co waży kolejne kilka GB.

To co ja kupiłem? 2 czyste DVDki ze Steam'em ważącym 50MB i plikiem txtx:

if insert DVD then download game? Porażka a nie gra.

Edytowane przez tweety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po paru dniach grania w MW2

Ciagle nie przeszedlem singla, bo naprawde jest smiertelnie nudny i zwyczajnie mi sie nie chce.

Multi jest fajny, mapki bardzo dobre, ale brak dedicated servers i z tym zwiazanych mozliwosci to ogromny minus. Ogromny. Wywalanie sie hostow, rzucanie po serwerach, brak mozliwosci przejzenia paru serwerow, wybrania sobie mapki, wybrania czegokolwiek psuje zabawe. Pocieszajace, ze ludzie juz pracuja nad tym zeby to durne, nijak nie broniace sie ograniczenie zlikwidowac.

 

Samo granie przez steama mi akurat nie przeszkadza ( tweety - mi w przypadku problemow z przepieciem sie miedzy kompami wystarczy wywalic steama task managerem i zalogowac jeszcze raz, w najgorszym wypadku zalogowac sie przez strone steampowered ) - ale caly ten iw-net , nie potrafie go polubic. Jezeli tak wlasnie wyglada sieciowe granie na konsoli, to juz wiem czemu nie mam konsoli. Hehe.

 

salut

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yes yes yes ! Dobrze ze nie kupiłem MW2 tylko Dragon Age ! Bo jak na razie dla mnie DA jest jedna z najlepszych gier jakie ostatnimi czasy grałem. Szkoda ze mam mało czasu teraz na grę, ale w weekendy sobie odbijam. Klimat jak ze starego dobrego BG. Polecam !

Edytowane przez hcpiter
kopiłem- blad ort
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeap. Etap w Fade mistrz! :) Zaluje tylko troche, ze wbilem Morrigan na maxa w Shapeshiftera. Zupelnie tego nie uzywam, a moze w sumie powinienem zaczac.

 

Te osy nawet niezle wylaczaja kolesia z walki, a misiek i pajak potrafia przygwozdzic do ziemi moba i go podgryzac. Tez niezle w sumie;)

 

Szkoda, ze tak malo czasu na gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, no kaman! Ja dopiero skonczylem grac w Uncharted 2! Ten Dragon Age to na razie zenada jakas. Ok, nie gralem dlugo, wlasciwie bardzo krotko, ale co to ma byc? Chce jechac na wojne, ojciec mi nie pozwala a moja bohaterka nawet nogą nie tupnie? Tylko stoi i klapie ustami? Po kiego grzyba zreszta ta rozmowa, to zegnanie sie z bratem, kiedy i tak wiadomo kto jedzie, kto zostaje. Nie lepiej z tego bylo zrobic normalna cutscenke? Wiem ze nie ma szans na dynamike w rozmowach, bo wszystkie sa interaktywne, i nawet jesli wyboru realnie nie ma, to przynajmniej zludzenie jest. Wiem ze ta gra zapewnia ilestamset godzin grania, ale ja chce dynamiki, wciagniecia mnie w wir zdarzen. Najpierw trzesienie ziemi a potem ma byc jeszcze lepiej. Kurde, nie moge jeszcze znalezc cytatu Lennona o pierwszych 10 sekundach piosenki. Ale tak wlasnie powinno byc, to jest rozrywka. To jak z "krolowa poludnia" Artura Pereza-Reverte, nienawidze historii o kartelach narkotykowych i obchodzilem ta ksiazke przez kilka lat, az w koncu przeczytalem 1 strone i bylem totalnie kupiony.

A dragon age? Napalilem sie jak szczerbaty na suchara, a tu nuda. Troche za droga ta gra byla zeby jej od razu odpuscic, ale ile mam czekac az cos sie zacznie dziac? Godzina - dwie mam nadzieje wystarczą?

Dobra bo pojechalem tu ze swoim emo;). Najwyrazniej ze mnie każual a nie hardkor gejmer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki Luki - czekaj no czekaj, zostan tylko gray wardenem a przepadniesz dla swiata na amen;) ja przepadlem;) chociaz mi wstep maga bardzo sie podobal;)

 

a przy okazji - ostatnio skonczylem Risen'a - bardzo zacny, chociaz ostatni rozdzial, podsumowany walka z bossem niczym z oldskulowej platformowki jest jakis taki...ssacy;) ale poza tym wciagnal niemilosiernie. chociaz jak sie komus gothic nie podobal, to od tego niech sie z daleka trzyma:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki Luki w takim razie może powinieneś zacząć jako Dalijski elf, co prawda nie jest to trzęsienie, ale akcja na dzień dobry z pewnością. Sam gram ( przez Reanimatora i te jego och i achy ;) ) jak mam chwile i coraz bardziej mnie wciąga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w MW2 tylko w deatchmatch, bo nie udało mi się połączyć praktycznie w żadnym innym trybie. ani CTF, ani Dominacja, ani Wojna... lubię deatchmatche, ale bez przesady. Naprawdę zepsuli sprawny system. Tylko po to, żeby za 2-3 miesiące zarobić na DLC. Zdziwią sie panowie, jak nikt tego nie kupi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie, ludzie nie kupuja 'nowych' gier, wola kupic sequel/dlc zaufanej marki.

a to ze zaufana marka robi coraz gorsze (przy tym zarabiajac coraz wieksza kase) gry, to inna historia.

ale ostatnio tez da sie zauwazyc coraz wiecej wyjatkow (dzieki bogu).. Dragon Age? Borderlands? Batman AA? (podobno do kazdej z tych gier niebawem powstanie dlc xP )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gram na piecu.

i ogolnie to bardzo mi sie multi podoba. straszine fajnie biega sie i strzela :) szkoda ze moja ulubiona taktyka - uzi w jedna lape, w droga noz sie nie sprawdza, bo teraz wiecej kampienia i strzelania z dystansu jest. ale ogolnie to fajnie fajnie. moze to kwestia jakiegos patcha i wszystko zacznie dzialac lepiej, ale poki co to mam problemy z podlaczeniem sie do innej gry niz DM.

 

p.s. sory za brak polskich znakow ale dzisiaj nie siedze przy swoim kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watpie czy nie sprzedadza, tyle osob sie zarzekalo, ze nie kupi tej gry przez spaprane multi, a jak sie okazuje w pierwszy tydzien sprzedalo sie prawie 7 mln sztuk

 

Z czego na przykład w takim UK na PC sprzedało się 3% całości sprzedaży tego tytułu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skonczylem Dragon Age, musze jakos wytlumaczyc wspolpracownikowi opoznienia z projektem, bo siedzialem po 8h dziennie nad Dragon Age zamiast pracowac :)

 

Wg mnie swietna gra, teraz musze sie powstrzymywac przed przechodzeniem jeszcze raz i wyprobowywaniem innych wyborow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age wciąga i to bardzo, sam czekam do piątku by mieć czas pograć przez cały weekend. Ciekawi mnie jeszcze czy wszyscy w pudelku z gra mieli dwa dodatki typu quest z golemem i zbroje krwawego smoka, czy były jakieś inne losowe bonusy ? Albo czy ktoś już kupował dodatkowego questa i czy warto ?

Mirach-ile przechodziles DA ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem golema w pudelku, a drugi dodatek kupilem (wyszlo jakies 35zl) i BARDZO warto.

 

Dostalem dwa boskie skille dla mojego rogala (mam nadzieje, ze beda jeszcze 2 po jakims czasie, ale nie powiem dlaczego), a takze to co jest straszna bolaczka w "podstawce", skrzynie, na przechowywanie niepotrzebnych na codzien rzeczy. Czyli wolne miejsce w plecaku :) Do tego sam quest jest swietny i klimatyczny. Dla mnie wypas.

 

Aha, golem stal sie stalym czlonkiem mojej druzyny. Robi za tanka i jest w tym swietny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna znalezc do dwoch dodatkow w pudelku z trzech mozliwych. Tez mialem zbroje i golema. Reanimator, a w jakim DLC te skrzynie i umiejetnosci dla rogala byly. W tych co mam nie moge tego znalezc. Sama gra jest swietna, ale raczej nie dla ludzi lubiacych szybka akcje. To co mi sie podoba to stopien trudnosci; od pewnego czasu mialem w innych grach wrazenie ze easy to tryb dla blondynek, normal to very easy, i dopiero hard jest w miare normalny. w DA tego nie ma i gra stanowi pewne wyzwanie szczegolnie na poczatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowalem normalna edycje ze steama wiec narazie dodatkow brak, ale mysle zeby kupic, nie kosztuja jakis gor pieniedzy.

Wlasnie rzucilem okiem na savey, 40h zajelo mi przejscie. Watpie zeby w to bylo wliczone calkiem sporo loadow po przegranych walkach :D (to tak odnosnie tego ze normal jest ciezki :) ). Odrazu tez mowie ze nie wykonalem ani jednego side questa z ogloszen na tablicach itp. Za bardzo wciagnela mnie glowna historia zeby sie rozdrabiac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrazu tez mowie ze nie wykonalem ani jednego side questa z ogloszen na tablicach itp. Za bardzo wciagnela mnie glowna historia zeby sie rozdrabiac :)

 

To teraz zabieraj się za te questy bo są smakowe i dodają dodatkowej zabawy i klimatu do gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co multi w MW2 to ja mam takie wspomnienia z Q3

 

Na serwerach Q3 CPMA była frywolka jak za czasów jaskiniowców. Mogłeś wywalić każdego, nawet w czasie gry, zavotować inną mapę też w czasie rozgrywki. Wszystko było dostępne w każdej chwili. Pomimo że CPMA i multiplier na tym modzie to było zbiorowisko zjaranych i podpitych adminów sieci osiedlowych to panował tam spokój i równowaga.

 

Teraz górą ludzie odeszli do QL, mimo braku modu CPMA i z fizyką lekko zmodyfikowaną z Q3 jest burdel jak w chlewie. Wchodzisz na CTF, mapa na 6 playerów, 3 w czasie gry idzie zapalić na spectator'a i siedzi. Mecz dalej się rozgrywa 1vs2, nie można kickować w czasie gry, gra pomimo minimalnej frekwencji sama idzie do końca. 2 mających przewage debili gra z uśmiechem dla statów.

 

Po co? :) nie mam zielonego pojęcia bo Refów na serwerach brak żeby zrobili jakiś porządek. Admini i programiści nie mogą dojść do porozumienia od 14 już poprawek.

 

Ot cały Multiplier w tandetnych remake`ch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie podsumowanie z dzisiaj:

 

wtfdg.jpg

 

tak jeszcze w lobby przydzielił drużyny ten cały ich psi system.

 

I gdzie tutaj radość z grania skoro gra się z ludzikami na 50-70 lvl? Nie czepiał bym się gdyby nie fakt, że złupili nam tyłek ostro. Po prostu grali świetnie, dobra organizacja, fajne akcje. Moja drużyna to jakiś pain in the ass, snajper zwiedzał sobie ruiny, tarcza biegał po pokoikach i strzelał z pistoleciku do naszej flagi... ot cały wspaniały team balance.

 

temat wątku brzmi: W jakie gry gracie i jakie polecacie: CODMW2 - nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności