Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie, bez pada nie ma zabawy z dryblingiem, a w tym temacie gra oferuje bardzo dużo

vision3d może by się spotkać na necie, jeszcze nie próbowałem, bo jakoś ciągle czasu brakuje, ale chętnie zagram po sieci

KONAMI przez ostatnie lata przysnęło trochę bo siedziało na tronie , a teraz EA stworzyło nowy silnik i mamy zdrową konkurencję. Mi tam pasuje, nie obrażę się, jak co roku będę się przesiadał na lepszą kontynuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Forza 3 stale gości w moim czytniku :) Ostatnio również F1 2010, ale chyba jestem za cienki na te klimaty.

 

Oprócz tego jeszcze Super Street Fighter IV, pół weekendu mi zeszło ostatnio na graniu z kumplem, świetna sprawa. Ciekawie się obserwuje jak ktoś na początku po prostu wali w przyciski, co oczywiście nie daje większych rezultatów, a potem zaczyna się uczyć taktyki, blokowania, kombosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No SFIV mocno daje radę, a SSFIV z nowymi postaciami pewnie jeszcze poprawia zabawe. Niestety ja gram na PC i Super SFIV na niego nie ma.

Tak jak piszesz, fajnie obserwować jak od bezmyślnego naparzania w przyciski przechodzi się do wyczekiwania na konkretną mikrosekundę, aby zacząć ultra :]

a mam pytanko, czy w SSFIV oprócz nowych postaci i ultra dla starych jest coś jeszcze zmienione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, wszystkie postacie są odblokowane, w miarę grania odblokowują ci się kolorki strojów i krótkie teksty, którymi można wkurzać przeciwnika ;) (równoczesne wciśnięcie HP i HK). Do tego każda postać ma dwa ultra kombosy, wybierasz sobie jeden z nich przed walką. Oczywiście są też pewne zmiany parametrów samych postaci, z tego co wiem Sagat nie jest już tak silny, poprawiono kilka rzeczy u Bisona, Vegi, Guile'a i jeszcze kilku innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Mafie II - moja ocena w skali 1-10:

Grafika - 8

Grywalność - 7

Fabuła - 8

Generalnie nie przykuła mnie do monitora tak mocno, jednakże niektóre rozdziały były bardzo fajne.

Dziwi mnie jedna rzecz, jak grałem w demo to pisało na poczatku że jest ono nie pozwiązane z grą (full), a tu widzę poziom z dema wciśnięty do pełnej wersji:/ ściema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jedna rzecz, jak grałem w demo to pisało na poczatku że jest ono nie pozwiązane z grą (full), a tu widzę poziom z dema wciśnięty do pełnej wersji:/ ściema.

 

Tam raczej nie chodzilo o powiazanie z pelna wersja, a o to ze jakosc (grafiki, dialogow etc.) w demie mogla sie nieznacznie zmienic w wersji full, ale moge sie mylic, nie pamietam tego komunikatu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kroopson - popieram :) Przeszedłem do NG+. Dla mnie najlepsza gra w jaką grałem na PS3 i na pewno najlepszy slasher. Cieszy szczególnie poziom trudności, który od NG jest naprawdę ciężki. Na tym poziomie to większość bossów zabijałem na hyper modzie, gdyż inaczej nie umiałem. Świetne jest również to, że nie ma czegoś takiego jak najlepsza broń, najlepszy czar itd. Gra jest świetnie zrównoważona. Ma wyjść jej kontynuacja. Póki co nazwa robocza to - "Project Dark". Kontynuacja to może złe słowo, bo gry mają być ze sobą nie powiązane, mimo to PD ma czerpać garściami z DS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Mafie II - moja ocena w skali 1-10:

Grafika - 8

Grywalność - 7

Fabuła - 8

Generalnie nie przykuła mnie do monitora tak mocno, jednakże niektóre rozdziały były bardzo fajne.

Dziwi mnie jedna rzecz, jak grałem w demo to pisało na poczatku że jest ono nie pozwiązane z grą (full), a tu widzę poziom z dema wciśnięty do pełnej wersji:/ ściema.

 

jak dla mnie zajebista, fajny klimat, szczegolnie zima ;) a motyw "z jedynki" byl boski :D

 

bbandi: prawda, jak ktos lubi falloutowe gry to powinien zagrac... tylko szkoda ze na starym silniku ;)

Edytowane przez Quadysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quadysz - jeśli chodzi o grafikę w New Vegas to masz rację nie jest rewelacja to samo co w 3, ja bym grafikę tutaj trochę uzależnił od pory dnia i miejsca w którym przebywamy - raz jest słabo innym razem bardzo klimatycznie np burza piaskowa w dolinie o północy - piękne.

Dodatkowo niektóre pomieszczenia typu fabryki itp mają ładne textury i ciekawe oświetlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam podobne wrazenia po przejsciu mafii...fabularnie mozna bylo wyciagnac wiecej, az sie prosilo w niektorych momentach zeby byl wybor drogi ktora isc...np. ostatnia misja! Motyw w "jedynka" mnie zszokowala, bardzo lubilem jedynke, i tomiego angelo! Ale gra fajna, szkoda ze same platne dlc są, i to niewarte swojej ceny:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie singiel byłby super, gdyby zmniejszyli liczbę przeciwników o 1/2 - 2/3. Teraz jest jak to klasycznie w CoD, rzeźnia.

Multi na PC bardzo mi się podoba, stylem przypomina mi bardziej CoD4, co jest dużym plusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w Black Ops może ze 2 godzinki w single, czyli pewnie jestem już w połowie. Taka sieczka z cyklu "może być". Fabuła bardziej znośna niż w MW2, ale to akurat żaden wyczyn, nadal tak samo dziecinny design, czyli wszystkiemu muszą towarzyszyć wybuchy, nawet bez źródeł eksplozji w postaci granatu, "wybuchowej beczki" itd. Sceny pościgów nie mogą się obejść bez wysadzania cystern z benzyną i zmasakrowania co najmniej 20 ciężarówek. Pukawki brzmią jak zabawki albo sprzęt na kulki, daleko im do odgłosów znanych z BFBC2 na przykład. Sama wojna potraktowana jest dość powierzchownie, Wietnam dla panów z Treyarch równie bezproblemowa sytuacja jak z nazistami, oni są źli my dobrzy, luzik :)

Edytowane przez Dr Judym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja grajac w singla tradycyjnie lekko się zawiodłem. Ale tylko lekko, bo niewiele oczekiwałem. CoD idzie w stronę, która mnie jako gracza już chyba nie jara. Totalna napierdzielana z totalnie durnym przeciwnikiem. Zero AI... eh. No ale nawet przyjemnie się biega. Chociaż ostatni MoH bardziej mnie wciągnął.

Za Multi się nie zabieram bo od jakiegoś czasu Worldof Tanks rządzi w multi niepodzielnie i nie zanosi się na zmiany.

Wracając do nowego CoDa - przypomniała mi się gra, która jak sobie teraz uświadomiłem, była najlepszym fpsem, w jaki grałem - Vietcong. W momencie kiedy została wydana, graficznie rządziła. Klimat... mistrzowski - muzyka, dżungla... No i była to trudna gra. Nie było hordy przeciwnika, pojedynki z kilkoma żołnierzami VC były wymagające. Właściwie dla mnie ta gra w idealnych proporcjach miksowała grę akcji, z symulowaniem pola walki. Nie jest To Arma, nie jest to nawet Flashpoint, ale nabank nie jest to durna łupanina jak w Codzie. No i rzecz dzieje się w Wietnamie - moim zdaniem słabo wyeksploatowanym poletku, jesli chodzi o FPSy.

Black Ops pokazuje kierunek codów... Bardzo konsolowo będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko przez tę uniwersalność, COD-a wydają na wszystkie możliwe platformy nawet na wii żeby dzieci sobie skakały z padem i cieszyły się z wybuchów, chcą zarobić jak najwięcej (i podobno maja największą sprzedaż w historii) ale to ciągnie za sobą właśnie zniesmaczenie jakie my doświadczeni gracze dostajemy:).

Podobna sytuacja z Dirtem ja bym wolał żeby to były wyścigi tylko i wyłącznie WRC z możliwością naprawy, doboru parametrów itp a nie teraz się przeplatają z buggy na plaży.

Podsumowując jedyna moja dobra inwestycja w grę w tym roku to Fallout NV - niezliczona ilość zadań piękny ogromny świat z mnóstwem ciekawych miejsc i nie nudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

black ops...ech....dobrze ze poprawili trochę multi, to sie mi ne tnie...single przed patchem ciął się nawet na filmikach...co dopiero w grze! wiem ze mam starego kompa, ale bc2 chodzi na średnich normalnie, a tu na niskich się tnie!:/ Single jak odpaliłem na innym kompie na fullach to przyznam szczerze ze graficznie to jest to mw2 jak nie mw1:P ale w multi nawet fajnie sie pyka, chociaż nie lubię tak szybkiej rozgrywki, wole to co się dzieje w BC2...i już zacieram raczki na vietnam!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ja mam wmairę stały pluton w WOT więc wesoło jest. Zrobiłem Panterę i powoli ciułam expy na Panterę II. I w między czasie ciężkie amerykany. Na zmianę z mediumem amerykańskim. No ale ciężkie amerykańce to drogą przez mękę. Gorzej niż na KVałach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW:Cataclysm - kosmos. questy i fabula sa epickie, az nie chce sie odchodzic od kompa, przykladowo: ratowanie topielcow, schwytanie paru koni zaraz przed oczami dwuglowego trolla, katapultowanie sie na statek i zabicie kapitana, wyzwolenie ludu i atak na zombie-bossa (epicka walka), do tego fabula (mowie o Worgenie) na poczatku zwykly czlowiek, broni miasta przed wilkolakami, z czasem zostaje ugryziony, rana sie coraz bardziej pogarsza, az zamieniamy sie w Worgena, zostajemy uwiezieni przez ludzi, ale w zamian za darowanie zycia - pomagamy im, zdobywamy reputacje itd. itp... Nie gralem w WoWa na globie od czasu BC, ale zmian jest bardzo duzo, poprawiona grafika (woda i cienie!), nareszcie jest 1 trainer wszystkich profesji, profesje poprawione (1 copper mozna wykopac tylko raz, ale zdobywamy wieksza ilosc i do tego xp)... duzo duzo wiecej rzeczy o ktorych nie jestem w stanie nawet napisac, taki jestem podjarany ze znowu moge troche nolifowac :P (jak na razie 12lvl worgen warlock). oczywiscie 10/10

 

wow2010120718462482.th.jpg

 

wow2010120720525837.th.jpg

 

[/url]wow2010120720364889.th.jpg

 

 

wow2010120718531955.th.jpg

Edytowane przez Leleń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW to zło, nie słuchajcie go. (Stwierdzenie się rymuje więc jest prawdziwe)

Ja teraz siekę ze znajomymi w Garry's Moda. Po za tym wciąż Making History, jakiś czas temu grałem w Age of Pirates 2, fajna gierka, szkooda tylko, że to znów kolejna ewolucją Sea Dogs 2/Piratów z Karaibów. Ale warta wzmianki, bo ma dwie mini-gierki w karczmach: joker-poker (kościany poker) i oczko na monety, naprawdę fajnie wyjść do jakiejś klimatycznej knajpy ze znajomymi i pograć w to w rzeczywistości.

Edytowane przez Kr3tz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zombie Driver. No zajarałem się. Proste, ładne i kojarzy się z gta 2 :D no mi się podoba bardzo. Bardzo dobrze wydane 20 zeta.

I cały czas World of tanks. Expię t29, który okazuje się jednym z najlepszych czołgów do zarabiania kasy. I równolegle idę niemieckimi ciężkimi żeby mieć Tygrysa Królewskiego do kolekcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sheldor - jak ci sie chce zapisywac na te wszystkie fora i wklejac ten sam tekst... Dobrze placa?

Komu ja to pisze - przeciez on tu juz nie zajrzy..

 

Zeby nie bylo spamersko - pogrywam w Prototype ostatnio. Ale rzeznia. Po The Punisher to chyba najkrwawsza gra w jaka gralem. Odstresowuje :D

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności