Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ostatnio zacząłem grać w King's Bounty - The Legend i nie mogę się od niej oderwać, co chwila sobie mówię "jeszcze tylko jeden quest", "jeszcze tylko jedno miejsce odwiedzę", "jeszcze tylko jedna walka", "jeszcze tylko..." i tak zawsze coś się znajdzie, żeby przytrzymać mnie przy tym do późnej nocy. Można powiedzieć, że to taki Heroes of Might & Magic ale w lepszej oprawie, z lepszym klimatem (dużo zabawnych dialogów i ciekawych zadań) i o wiele bardziej grywalne (o dziwo to możliwe). Polecam wszystkim oprócz tych, którzy mają blisko deadline, bo mogą go łatwo zawalić ;)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Loozack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack - wiesz co dobre;-) jak skończysz "Legendę " to czeka cię jeszcze "Księżniczka" i dodatki ( dodatki trzeba przyznać dość słabe i krótkie. Biorąc jednak pod uwagę, że wraz z dodatkami udostępniono edytor kampanii, map itd Nic tylko czekać na wysyp dobrych questów ) No i Heroes VI już na horyzoncie... tuż tuż...

http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6/en-GB/home/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo nie nie, jak skończę to robię koniecznie przerwę :D A co do Heroesów to po "piątce" troszkę straciłem zapał do tej gry, może VI będzie lepsza (chociaż nie wiem czy przebije klimat KB), ale póki co najmilej wspominam HoM&M 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejże, ja dzisiaj zapodałem sobie "Starship troopers" nie tą wersje rts, tylko tą fps....niby bagno....ot taki zwyczajny szuter jakich wielu.....ale qrde fajnie sie naparza do chordy robali ;) wystarczy lekko kupic klimat calego "starshipa" a zabawa zapewniona, ot takie prazenie do wszystkiego co ma wiecej niż dwie nogi. Jako odstresowywacz i nobrainer, polecam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

King's Bounty - The Legend tez w to chwilke pogrlem i wylaczylem. Grafika mnie zabila bo osobiscie nie znosze takich cukierkow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darksiders jest swietny, a dla grafikow zajmujacych sie gameartem powinien szczegolnie przypasc do gustu, bo ma swietny design a postacie sa jakby zywcem wyjeci z dominance war, te demony, aniolki, zombiaki, potworki, architektura... palce lizac ;] duzo tez grafikow swiatowej slawy maczalo w tym projekcie swoje palce np. Kolby Jukes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

Mafia II krotka, fabularnie dziurawa, postacie dla mnie byly bardzo obojetne, zero zzycia sie z glownym bohaterem. Graficznie ladna :) Gameplay przyjemny i nic po za tym. Tak jak o Mafie I do tej pory wspominam i ktora przeszedlem pare razy tak Mafia II pozostaje mi kompletnie obojetna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mafia II - dobra gierka ale bez rewelacji. Fabularnie oraz graficznie co niektóre rozdziały posiadały to "coś" reszta to jazda samochodem.

Bulletstorm - jestem tak 1/3 gry i muszę przyznać że jest dobrze:

+grafika

+dialogi

+optymalizacja

-drobne bugi

-konieczność posiadania konta live

-trzeba instalować Physx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bbandi, założenie konta live offline to 2 klikniecia w trakcie gry;)

a co to samej gry to wypas, przeszedłem całą na 2 razy, nie dlatego że jest krótka ale dlatego że jak sie zacznie grać to na prawdę ciężko sie oderwać. Takiego natłoku akcji cały czas w grze to chyba jeszcze nie widziałem. W pełni usatysfakcjonowany jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem konto na Games for Windows bo grałem na tej zasadzie w Mass Effect tutaj musiałem się jeszcze raz zarejestrować podałem te same dane - nadpisało jakby i dopiero mnie do gry dopuściło.

Co do samej gry to sieka jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś w tym samym czasie grałem w Mafię 2 i Kane&Lynch 2. Mafia mi się nie podobała. Nudna, monotonna, zero przywiązania do bohatera. Klimat nawet fajny, ale też czułem że nie do końca wykorzystany potencjał.

Za to K&L 2 mega wypas :) tutaj klimat przemistrzowy. Kino akcji z Hong Kongu w 200% :) gra niestety polega tylko na mordowaniu milionów przeciwników, ale w tym klimacie robi się to przednio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tak.. K&L2 to mistrzostwo swiata, poprostu naprawde ma sie wrazenie ze jest sie w Szanghaju, chociaz wiem ze gra wzbudza duze kontrowersje, i tez duzo ludzi tej gry nie cierpi...ja osobiscie uwielbiam takie specyficzne gry ktore nie boja sie posiadac wlasnego stylu i klimatu, szkoda tylko ze gra podobno sie kiepsko sprzedala, tak wiec na K&L 3 raczej nie ma co liczyc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K&L2 ma świetny klimat, ale wypuszczanie gry w takim stanie to chamstwo i totalny brak szacunku dla odbiorcy. 4 godziny singla, bezpłciowe ostatnie etapy i brak zakończenia — jak mają robić takie gry, to lepiej żeby w ogóle się do tego nie brali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie, powinna byc znaacznie dluzsza, byla tak krotka ze musialem przejsc z 5 razy zeby nacieszyc sie tym klimatem ;] mimo ze developerzy zachowali sie jednak po swinsku to ciesze sie ze ta gra wyszla...mafia 2 tez byla za krotka, ale za to Darksiders byl dlugi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszedlem Bulletstorma, no chlopaki odwalili kawal solidnej roboty, piekne srodowisko, design z wysokiej polki, gameplay wciagajacy na maxa, technicznie to nie mam zadnych zarzutow ;]

Jesli chodzi o scenariusz to tez niezle pomyslany, najlepsze sa dialogi, chociaz jednak czasem ten natlok bluzgow stawal sie meczacy to bywaly takie teksty ze mozna bylo sie polac ze smiechu ;]

Postacie, Grayson -pijak i luzak, od razu go polubilem ;] Ishii - pierwsze skojarzenie- Terminator, silny skurczybyk, najsilniejszy z calego odzialu ;] Trishika - szczerze mowiac ta postac mnie troche irytowala, miala sie za niewiadomo kogo i ciagle pyskowala zamiast sie zamknac i strzelac ;] general - o tak general ze swoja czapeczka, hehe, to dopiero kawal [niecenzuralne slowo], niezly kolo, najbardziej przypominal sierzanta Hartmana z Full Metal Jacket

Podsumuwujac, rasowy, solidny FPS z jajem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoD BO - ogólnie fajnie na mp, ale te problemy techniczne (żeby sobie zagrać muszę się przełączać na winxp...) to po prostu katorga... gdyby nie to, że wydałem na tą grę ciężko zarobione pieniądze to bym to rzucił już dawno :) a tak to przelicznik hgrania/zł musi się zwrócić :)

 

ogólnie nie polecam kupować jak ktoś się zastanawia, treyarch dało du..y i dyma klientele jak nikt inny...

 

po tylu latach coda i omijaniu bfów, po black opsie a przed bf3, role się odwracają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crysis 2 - demo multi, jak dla mnie najlepsze multi w jakie kiedykolwiek grałem (obok BC2), pełną wersje już zamówiłem - muzyka/efekty dźwiękowe zrobiły na mnie spore wrażenie, grafika również - naprawdę widać że chłopaki się przyłożyli i bedzie super tytuł, nic tylko czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA nieco z opóźnieniem ale Mafia II skończona. Wielu narzeka ale dla mnie poza brakiem konkretnej swobody był mega wypas. Dopracowanie niektórych detali jak śnieg zsuwający się z auta czy odpadające dekle na zakrętach rozwala. takich smaczków jest wiele, szczególnie z PhysX. Ogólnie nie zawiodłem się, dla mnie jest tak jak być powinno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

multi Crysis 2 fajne, ale nie powaliło mnie. Trochę ciekawsza odmiana naparzanki MW:2.

Za to przypomniałem sobie, że mam Medal of Honor i pogrąłem trochę :) i Wkręcam sie coraz bardziej. Bardzo mi ta gra siedzi - klimat, dźwięki, rozgrywka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam karty z DX11 zeby sie wypowiadac :) A, z ciekawostek, Bioware wypuscilo 1gb paczke z texturami w wysokiej rozdzielczosci. Niby pisza zeby miec grafe z 1gb ramu, mi spokojnie dziala na 700mb. Zwlaszcza bron wyglada lepiej wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem jak byłem młodszy... ostatnio miałem okazję pograć trochę w Resident Evil 5, ale uważam tę cześć za kompletną pomyłkę, nie mającą niczego wspólnego z serią, jakby nie było przeszedłem oprócz piątki wszystkie części, więc, wiem co mówię, nie ten klimat.

 

Pół roku temu przeszedłem MGS4, rewelacyjna gra. Do grania są tylko konsole abyśmy się zrozumieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności