Skocz do zawartości

„Shrek Forever”- nowa zapowiedź


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmmm....no ja dzieci shrekiem karmić nie zamierzam póki nie lizną i zrozumieją czegoś z czego póżniej w szreku wyśmiewać sie będą, dla mnie osobiście padaka juz od 2 czesci (scenariuszowo) to jest baja dla starszych moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam. Ale co to zmienia? Shrek przestal byc zabawny juz w drugiej czesci. Trzeciej nie dalem rady obejrzec choc zaczalem. Kolejnej odgrzewanki... nawet nie zaczne ogladac.

A dziecko? Zaproponuje mu jakas alternatywe - w koncu nie jest tak ze shrek to jedyny film jaki sie ukaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie trailerek wygląda. Dziwne futra...

 

6 osób odpowiedziało że odgrzewany kotlet - i już portal narzekających blondynek się zrobił - cóż na wnioski. Za to Siwek narzeka że 6 osób narzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malkontentyzm jest cechą narodową Polaków.

 

Niezupelnie. Cecha narodowa Polakow sa kompleksy na punkcie wlasnej narodowosci. Dlatego sobie wlasne wady wymyslamy. Shrek 4 to odgrzewany kotlet? Zgadza sie. Kazda kolejna czesc jest gorsza od poprzedniej? Tez sie zgadza. Idzie obejrzec kolejna czesc w kinie? Kwestia osobistego wyboru, ja na przyklad nie zamierzam. PO chusteczke do tego mieszac naradowosc? Nie mam zielonego pojecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy i drugi Shrek to robota Andrew Addamsona, którego niezwykle cenię. Oba te Shreki są świetne, choć do drugiego przekonałem się dopiero po pewnym czasie. Trzeci to już padaczka, a czwarty - zobaczymy. Niestety też obawiam się padaczki. Całe szczęście dla równowagi jest Planeta 51: lekka, zabawna, bardzo dobrze zrobiona. A że ślady odsmażania są? A w których filmach ich nie ma? Zawsze można powiedzieć, że to już było. Różnica polega na tym, ze w przypadku jednych filmów słowa "to se ne vrati" budzą żal a w innych radość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była spoko.

Na dwójce popłakałem się ze śmiechu.

Trójka była słabiutka.

Czwórka wygląda na próbę odświeżenia konwencji - a to często dobra decyzja, więc zobaczymy.

 

Swoją drogą Panowie tutaj mówicie, jakbyście nigdy odsmażanego kotleta z przyjemnością nie zjedli. Wegetarianie psia mać ;-)

 

salut

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezupelnie. Cecha narodowa Polakow sa kompleksy na punkcie wlasnej narodowosci. Dlatego sobie wlasne wady wymyslamy. Shrek 4 to odgrzewany kotlet? Zgadza sie. Kazda kolejna czesc jest gorsza od poprzedniej? Tez sie zgadza. Idzie obejrzec kolejna czesc w kinie? Kwestia osobistego wyboru, ja na przyklad nie zamierzam. PO chusteczke do tego mieszac naradowosc? Nie mam zielonego pojecia.

 

Swarliwość też jest narodową cechą Polaków, więc nie wdam się w dyskusje. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta zielona morda generalnie denerwuje i jak widać z komentarzy wielu osobom się również Shrek przejadł. Ale założę się, że ten film zarobi więcej niż np. Astro Boy, również w Polsce, a jeżeli tak się będzie działo to ludzie mogą sobie narzekać ile chcą, a oni będą robić nawet 10 części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności