Jump to content

Błąd na forum? - 2020


SSn4k3
 Share

Recommended Posts

Nie działa opcja "Szybkie menu => Zaznacz jako przeczytane", muszę używać linka na dole forum na stronie główne. W błędnym linku brakuje zmiennej 'markreadhash'.

 

p.s. pisałem o tym w starym temacie, ale chyba nikt tego nie naprawiał bo nadal błąd występuje.

Link to comment
Share on other sites

Jak działa subskrypcja? Zasubskrybowałem (trudne słowo :p) dział z ogłoszeniami, a gdy wchodzę do panelu sterowania to jako ostatni post, pokazuje mi jakiś starszy, mimo że w owym dziale są już nowsze. W dodatku powiadomienie na maila przychodzi raz na tydzień, chciałem zmienić na automatyczne, ale nie widzę możliwości edytowania subskrypcji działów forum, tylko samych wątków.

Link to comment
Share on other sites

Hej wszystkim. Mam pewien problem związany z forum. Kiedy wejdę sobie w jakiś dział na lewo od miniaturki dołączonej do postu powinna być np. biała karteczka, która oznacza nowe posty. Problem w tym, że w niektórych przypadkach nie widzę tych oznaczeń tylko...

 

blad.jpg

 

Jest to miniaturka, którą dołączył Tamyl91 w wątku, w którym pokazywał swój samochód O_o Ktoś ma podobne problemy, czy to tylko u mnie takie wariacje?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy nazwać to błędem ale funkcja kropkowania wulgaryzmów działa beznadziejnie. Wynajduje słowa w środku wyrazów. Np widziałem słowo c*** w środku wymac***e lub attac***e wykropkowane. IMO na forum nie ma aż tak klnących userów żeby coś takiego wprowadzać.

Link to comment
Share on other sites

Dziwna sprawa. W to sie nie da ingerowac wiec to moze jakib bug vb. To jest zliczane dwustopniowo, najpierw zliczane do cache'a a pozniej aktualizowana jest baza. Stad na odswiezenie licznikow trzeba czekac, nie sa od razu, ale zliczane sa wszystko.

 

Musze to sprawdzic.

Link to comment
Share on other sites

Jest coś nie tak z licznikiem odwiedzających.

W dziale maya od jakiegoś czasu dzieją sie dziwne rzeczy.

Nie wierzę żeby kogoś aż tak interesowało 'Światło w obiekcie' ;]

Wątek 'Maya na maku' też urósł tak w kilka sekund.

 

Pozdr.

Edited by ca mel
Link to comment
Share on other sites

Kiedyś chyba był poruszany ten problem ale pozwolę sobie przypomnieć:). A mianowicie, jakoś tak często zdarza mi się, że akurat mój post otwiera kolejną stronę wątku i właśnie wtedy pojawia się problem - strona nie potrafi się poprawnie przeładować, robi się biało i ładuje się w nieskończoność, najlepiej wtedy po prostu cofnąć się i ręcznie przejść do kolejnej strony wątku.

Link to comment
Share on other sites

A u mnie dzieje się taka dziwna sprawa iż będąc zalogowanym na forum jak wejdę w zakładkę "Dzisiejsze" to już nie jestem zalogowany ... taka jakaś dziwna bram przez którą się wychodzi i już nie wraca ;) muszę od nowa odpalić stronę główną, aby sobie przypomniał że jestem zalogowany...

 

Pozdrawiam Nowi

Link to comment
Share on other sites

Adek pisał o tym kilka razy - zalogowany jesteś na "www.max3d.pl" a przechodzisz na adres "max3d.pl" gdzie nie jesteś zalogowany. Możesz albo dopisać do adresu "www" lub zalogować się na "obu" portalach.

Link to comment
Share on other sites

Mnie ogólnie najbardziej denerwuje brak odświeżania flagi przeczytania wątków.

Otóż wchodzę sobie do jakiegoś działu, potem wątku i gdy po przeczytaniu wychodzę do głównego forum dział nadal pokazuje nowe posty (chociaż na pewno ich tam nie ma). Po wejściu do działu oczywiście wszystkie wątki są puste i dopiero gdy odświeżę ręcznie stronę to po wyjściu do głównego forum flagi nieprzeczytania znikają. Czasem działa to też beż odświeżania, ale i tak trzeba wchodzić do danego działu żeby załapał że jest pusty.

Dodam że mam tak od zawsze, używam firefoxa, aktualnie 3, ale na wcześniejszych działo się od lat tak samo.

Jest to kwestia przyzwyczajenia, lecz sprowadza się do tego, że po każdym przeczytaniu wątku trzeba najpierw wyjść do danego działu, ręcznie odświeżyć stronę i dopiero do głównego forum. Abo wyjść do forum, wejść jeszcze raz i wyjść. Czyli podsumowując trzeba cofać się tą drogą którą doszło się do wątku, czasami też jeszcze dodatkowo odświeżając.

Fajnie jakby dało się uniknąć tych czynności i wyjść natychmiast do głównego forum widząc nieprzeczytane działy które nie mają wątków z nowymi postami ;]

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

wprowadzcie do do=getdaily i wynikow wyszukiwania widocznosc miniatur i gwiazdek i będzie dobrze.

 

Nie mam pojęcia o czym mówisz ;) Jestem kompletnym laikiem (lajkonikiem nawet) w tych sprawach :D Gdzie mam to zmienić?

Link to comment
Share on other sites

Taki drobiazg mi się rzucił w oczy - gdy akceptuję odpowiedź w wątku, w danym poście nie wyświetla mi się mój avatar (we wcześniejszych postach jest widoczny). Właściwie nie wpływa to na funkcjonalność, ot taki aspekt kosmetyczny.

Link to comment
Share on other sites

Odkopuję wątek, żeby zgłosić drobny błąd:). Od jakiegoś czasu (tydzień, dwa?), kiedy wchodzę na forum przez http://max3d.pl, jestem teoretycznie niezalogowany (mimo iż mam zapamiętane logowanie). Wystarczy, że dodam do adresu "www" albo po prostu przejdę gdzieś dalej do forum i już jest ok.

Być może jakiś problem z zapisywaniem ciasteczek?

Win 7, Firefox 20.0.1

Link to comment
Share on other sites

To się wkrótce zmieni. Problem wynika zapewne z tego, że czasami różnie w newsie czy rekomendacjach linkujemy z "www.max3d.pl" lub "max3d.pl" (bez www). To są dwa różne adresy. Rezygnujemy za niedługo z "www", problem zostanie rozwiązany. Ale to wkrótce :)

 

Na ten moment rozwiązaniem może być zalogowanie się zarówno w serwisie z "www" jak i bez.

Link to comment
Share on other sites

Na ten moment rozwiązaniem może być zalogowanie się zarówno w serwisie z "www" jak i bez.

 

No właśnie logowanie bez www nie za bardzo chce działać:) - ale tak jak pisałem, to tylko na głównej stronie forum, więc tym bardziej chyba nie warto drążyć temat skoro ma się to zmienić.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś zauważył, że został wylogowany z forum, proszę zalogować się jeszcze raz. Jest to spowodowane tym, że rozstajemy się z adresem "www.max3d". Pozostanie samo max3d.pl. Oczywiscie wpisujac www zostanie sie przekierowanym na wlasciwa strone. Ale dzieki temu nie bedzie problemu z podwojnym logowaniem i podwojnymi ciasteczkami.

Link to comment
Share on other sites

No nie. Błąd języka PL powrócił. vB nie wpiera innych języków i trochę to olewają. Na ten moment wyjściem jest przełączenie się na język angielski, ustawienie strefy czasowej, powrót do języka polskiego.

 

Na razie tylko taki fix mam :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy