Skocz do zawartości

saharaam


saharaam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No fajna :D

Ja tylko nie kumam nigdy tych podpisow ktore sa inspirowane tymi takimi drzeworytami japonskimi czy co. Pamietam ze kiedys byl jeden grafik ktory zaczal tego uzywac, ale on chyba akurat byl azjata, a teraz sporo grafikow posiada podobny kwadrat z jakimis dziwnymi znaczkami, i ciezko mi rozroznic je od siebie xD just sayin. Co tam w ogole jest napisane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whoa, ale fajowa teczka, w zasadzie wszystko mi sie podoba, zwlaszcza roznorodnosc w polaczeniu z jakoscia calosci. I eskimo-boy z miskiem swietne kanciate i stylowe! W sumie najmniej mi sie chyba podoba.. fanart z tLoU, ale to dobrze - jak sie oglada codziennie od roznych osob natlok wypasionych fanartow / studiow, w parze z totalna bida gdy przychodza "wlasne" prace, to taka odmiana mi bardzo odpowiada. czekam na moar!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany dzieki wszystkim za odwiedziny i mile slowa! :) :)

 

@Telthona : zorientowalam sie ze takie pieczecie wygladaja podobnie/tak samo... W sumie to w Chinach zaczęłam się bawić w tego rodzaju mazianie, zainspirowana chinczykami-wymiataczami. Dorobiłam się pieczęci swego czasu to zaczelam nią po prostu obijać własne obrazki, bo 'wszyscy' tak robili. W Chinach dużo osób ma taką ze swoim imieniem i nazwiskiem, a już na pewno każdy artysta. W PL z kolei doszłam do wniosku, że to może być w jakiś sposób orydżynal, więc kontynuowałam zwyczaj... Więc wyryte jest tam moje 'chinskie' imie, które zresztą brzmi tak samo jak po polsku, co jest troszkę lejm, bo nie nazywam się 'płatek śniegu', ale nie szkodzi :D

 

@Koniu Ano, Rafał pracuje w Artifeksie (mam nadzieje, że to nie tajemnica hm)... zaglądam mu przez ramię i dyszę w kark! Pozdrowię go od Konia ;)

 

@Mocnek O__O' Dzięki wielkie, w sumie zawsze doceniałam rysowanie z bani, więc cieszę się, że daję radę...! ; )

Edytowane przez saharaam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaglądam mu przez ramię i dyszę w kark!

Przynajmniej Ty mu zaglądasz. Ja jeszcze będąc w artifexie, siedząc w pomieszczeniu gdzie Ty, miałam za sobą Rafała i naszą producentkę :D Z przeglądania kotów w internecie były nici :D

 

A, no i super ta postać z Blera! Fajna twarz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Telka ze względów estetyki głownie tego seala używam ;]

 

@Pumax hue hue za to ja moge koty oglądać do woli ;)

 

----

 

Ahh, praca wre, może kiedyś wreszcie coś się skończy/wyjdzie i ta teczka przestanie ziać pustkami... Marzenia. Tymczasem po godzinach godzin i jeszcze trochę w międzyczasie speedzior dla kumpla, któremu obiecałam wikinga...

 

5jsneAW.png

 

bede jeszcze wykanczac, ale brak tła mnie dobija ;)

 

Brochę ukradłam z jakiegoś pseudo-4chana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne, bardzo wrazeniowe. uwazaj tylko na zakola, zeby byly w miare symetryczne, bo jesli nie sa, to mozna osiagnac niezamierzony efekt troche zdeformowanej czaszki. ale bardzo mi sie podoba swiatlo i atmosfera tutaj :3 wez sie przyloz do namalowania tego przedramienia na pierwszym planie i bedzie cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim! :)

 

troche domazałam...

yzm19z3.jpg

 

 

I moge wreszcie cos wrzucic z pracy, jedne z pierwszych rzeczy jakie zrobiłam kiedy zaczęłam w Artifeksie:

UPbseBk.jpg

 

aS6iIFf.jpg

 

uuuouE6.jpg

 

Bylam taka zielona... Od tamtego czasu nauczylam sie kupę rzeczy. Ale wrzucam jako ciekawostkę i dla własnej satysfakcji ;)

Edytowane przez saharaam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@olaf - staram się codziennie ;)

@Mulholland, @mysz, @Igi - dzięki!

 

@Telthona: Kiedy ja uwielbiam rysować dłonie, ale może nie widać... W sumie nie wiem, czy odbiegają od tego jak powinny wyglądać, z drugiej strony chyba wiem co mogłoby w nich nie 'stykać' ;)... ah te deadline'y i brak refów~ Dzięki!

 

Skoro nie śpię i tak to wrzutę zrobię, a co. Tym razem z innej bajki...

Może i najprzyjemniej nie wygląda, ale takie zdecydowanie najfajniej mi się rysuje ;)

 

wYqOLHQ.jpg

 

OmcLhzo.png

 

BiXMf5y.jpg

 

 

Zrobione jakiś czas temu concepty do karcianki Songs of Artha od Locworks // Copyright 2013 © Locworks

Edytowane przez saharaam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asz no, wygooglała!!! Zostawię coś na później, codziennie coś dla nich robię ostatnio ;)

 

Dzięki! Miałam wątpliwości co do 'komiksowej' krechy, przez jakiś czas szukałam prostego sposobu na dokładne przekazanie danego projektu i wpadłam na taki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Morbid, @Kaliditus!

 

@Telthona: A tam, z rozmachem, kiedy ja właśnie robię lay-low ostatnio i wzięłam się za siebie ;) Rozmach to dopiero będzie... może... hmmm...

Kombos dzienna praca+freelance+kursy, dobrze robi na nadmiar snu, niedobór stresu i problemy z produktywnością, polecam.

 

@n-pigeon: no nie mam wyjścia, po to w końcu rzuciłam niezłe studia ;)

 

Macie nagrodę pocieszenia na razie.

Joimmbe.png

 

P8SBSyl.jpg

Edytowane przez saharaam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta lama już mi dawno zrobiła dzień, jak ją wrzuciłaś na tumblra. Jest fantastyczna. Rzucenie studiów się opłaciło? Bo ja teraz mam kombo dzienne studia+freelance+album komiksowy i faktycznie na nadmiar snu czy niedobór stresu nie narzekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha cieszę się.

 

Opłaciło się :) To co zrobiłam przez ostatnie 10 miesięcy nie zrobiłabym w 3 lata gdybym jednocześnie studiowała...

Czasami mnie kłuje, bo lubiłam moje studia, ale nie ma łatwo, trzeba czasem podejmować trudne decyzje!

Nie mogłam się rozdrabniać, musiałam skupić się na jednej rzeczy. Zrobiłam rachunek i wyszło mi, że papier mi na nic i lepiej spożytkuję czas na expieniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękówa :)

@Pumax: pewnie się kiedyś za to wezmę, jak będę miałą pomysł na kolor :)

 

Tymczasem uzbierała się ostatnia wrzuta w tym roku. Skończyłam kurs Art of Color&Light u Arthura Fonga na CGMA~ Parę rzeczy, które urodziłam przez te 8 tygodni:

 

1 Studium kadrów przy użyciu bodajże 5 odcieni szarości. Super zabawa

6CdNWN8.jpg

 

 

 

2

7f8ZKkZ.jpg

 

 

 

3

ySzb01a.png

 

 

 

4 Chyba moje ulubione ćwiczenie... nigdy nie robiłam studiów/pejzaży, ale malowanie tego co widzę okazało się bardzo relaksujące.

t7bJVVm.jpg

t5VYLGd.jpg

irV6e0G.jpg

 

 

 

5 W 5tym tygodniu wreszcie trzeba było wziąć to co się naumiało i zacząć malować z bani...

UY7bg1r.jpg

 

 

 

6 Milion efektów do wyboru, ja wybrałam focus...

s2laW1m.jpg

 

 

 

7 Trzeba było przygotować coś co się wydziubdzia do finału, to odpadło bo wiało nudą :)

dUnSl1x.jpg

 

 

 

8 No i finał... nie udało mi się w sumie rzeczywiście skończyć. Niestety nie udało mi się uniknąć moich regularnych błędów wynikających ze złych przyzwyczajeń, ale to pierwszy raz był, więc...

jBXgFxR.jpg

 

 

 

Nauczyłam się więcej chyba, niż przez całe życie. Niestety nie miałam wystarczająco dużo czasu w zapasie, czasami odrabiałam zadka na przerwie na kolanie, ale i tak odkryłam, z czym mam największy problem i dlaczego tak nie lubię swoich własnych prac... 2014 to będzie rok pracy nad sobą ;3

-----

 

 

 

A teraz jakieś ostatki z pracy.

W najnowszym projekcie Artifeksu dostałam zielone światło na postacie (trochę taką wolną rękę), po raz pierwszy uczestniczyłam w tworzeniu od zalążka. Bardzo się starałam, żeby było to coś w co sama chciałabym zagrać... Mam nadzieję, że wyjdzie tak fajnie jak się zapowiada, ale to okaże się w przyszłym roku.

 

 

ozQ8WJk.jpg

 

 

 

I postać dla Locworks:

XMyCeXj.jpg

 

 

Pzdr i wesołych świąt! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne ćwiczenia, fajnie, że coś z tego wyciągasz a nie tylko klepiesz w ciemno aby tylko było... bardzo podoba mi się 1 zadanie z szarościami.

W obrazkach ze zdjęć moglaś więcej koloru poszukać, fotki sporo odejmują. Postacie z artifex również fajne, zwłaszcza kobieta, ładna buzia. Powodzenia, jak jest determinacja to powinno iść w dobrą stronę, owocnego Nowego Roku życzę i Wesołego Święta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie z tym kursem ale miałem wrażenie, że Ty już nie potrzebujesz takich rzeczy przecież :P

Dokładnie dlatego muszę bulić ciężką kasę za to, żeby ktoś usiadł ze mną i powiedział, co robię źle :P Gdybym nie potrzebowała, to chyba nie dostałabym tyle wspaniałego feedbacku przez ten czas.

 

@Rotcore - kiedy ja za bardzo się wdałam w szczegóły właśnie ;) Mieliśmy upraszaczać, a ja... cóż, fajnie się malowało.

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niecały rok temu zaczełam babrać enviro, a wiedziałam tak niewiele, że nie mam pojęcia, jakim cudem byłam w stanie otworzyć nowy plik w photoshopie. Teraz w sumie wiem niewiele więcej, ale przynajmniej sprawia mi to dziką radochę... ;)

 

Jak zwykle czasu na wykończenie nie ma, więc thumbnaile:

 

GzdPpGH.jpg

 

TT6szKR.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sicksicksick, @theSZ - Dzięki wielkie! :)

@telthona - Spróbuję trochę to podciągnąć :] thx!

 

Mini wrzuta, wkrótce może będę mieć chwilę wyskrobać coś porządniejszego:

 

c8zjWzd.jpg

 

TBDz1B5.jpg

 

yIGXVur.png

 

htG53zR.png

 

Thumbnaile z kolana na Enviro Design I z CGMA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dzięki wszystkim :)

 

Łapcie kilka babeczek

GZeyuzk.jpg

 

2MQefJm.jpg

 

Ku3MumC.png

 

VZjDxwy.png

 

Bestyjki

 

oMzjXKo.jpg

 

szybcy i komiksowi:

 

IiUNdz8.jpg

 

lCCFxan.jpg

 

I pilotowe derpy dla mojego teamu z Titanfalla:

 

o41uw7q.jpg

Hit C for melee :P

 

Życzę wszystkim udanej majówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności