Skocz do zawartości

The Elder Scrolls Online trailer.


bartolomeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ładne... ale za wiele z tego nie wynika - jak z Heat Of The Swarm... To ma być jakiś MMORPG?

 

Nie, dlatego się nazywa Elder Scrolls Online, że będzie tylko singlowa kampania.

 

A filmik głupi strasznie, akcja z kładkami wręcz komiczna. Ale jakościowo rządzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obok takiej produkcji, nakładu pracy jaki za nią idzie, nie można przejść obojętnie. Ignorancja nie jest najlepszym pomysłem.

WYPAS! Mam nadzieje że doczekamy się takich produkcji na takim poziomie w PL a kilka lat.

Troszkę błędów i niedociągnięć jest, ale przymyka się oko na takie rzeczy, bo fajnie się ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer mnie zmasakrował:] Realizm postaci jest niesamowity. Blur znowu podniósł wysoko poprzeczkę, chociaż Digic Pictures z cinematicami do Halo 4 też ostro pozamiatał. Blizzard już jakiś czas temu przestał być wyznacznikiem nowej jakości i widzę, że ciężko będzie im to zmienić. Dynamika walki w niektórych momentach trochę przygasa - mówię tu głównie o łotrzyku, widać że robiony był na styl Digicowego asasyna, ale Digicom nieco lepiej to wyszło;] Tak czy siak ja jestem kupiony, zwłaszcza że Elder Scrolle to miód na moje serce;]

Do tej pory nie jestem pewien czy to będzie mmo czy po prostu gra online. Niby wszyscy dookoła jasno mówią, że to mmo, gra ma różne rozwiązania typowe dla mmo, ale sami twórcy chyba nigdy nie użyli tego słowa - jakby cały czas celowo tego unikali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z postem Dziadka. Jeszcze nie napisał ale wiecie co by napisał i się z tym zgadzam.

Ładne i durne.

Ta seria jak dla mnie zawsze miała biedny design. Jakby zmienić logo to ten cinematic pasowałby do 10 gier z ostatnich 2 lat. Możecie mnie już ukamienować.

Edytowane przez Monio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość trailerów gier ma to do siebie, że treści nie przekazuje żadnej, ale biorąc pod uwagę średni wiek widowni twórcy zakładają, że bardziej opyla się postawić na efekciarstwo, a nie głębię i realizm, który to często okazuje się nudny.

 

Chociaż dziwne, że ostatnio na max3d był pokazywany trailer z jeszcze głupszą fabułą, a raczej jej brakiem, zerową czytelnością i niewiadomym przekazem, a wszystkim się niesamowicie podobał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sprawa :)

na zamku taki troche Assasins Creed, nie uważacie?

Gram aktualnie w Skyrima, ale nie widze duzego podobienstwa "fabularnego".

 

Tak jak mowi @muria - postawili na efekciarstwo. Ale trzeba porzyznac, ze sie skubańcom udalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności