Skocz do zawartości

The Elder Scrolls Online - The Arrival Cinematic Trailer


jefim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kiedyś wystarczyło pokazać zakute łby ze świecącymi oczami, laski z dużym biustem i ogromne potwory (no i jakieś fajne efekty dymu/ognia) by wszyscy klaskali, a teraz sensu się zachciewa...świeżości.. Co się z Wami dzieje, ludzie..?!.. :D

Jestem wielkim miłośnikiem serii, jest to jedna z niewielu gier, na które czekam, trailer technicznie wypieprzony w kosmos, ale trudno mi było obejrzeć do końca. Chyba za dużo tej bijatyki. To coś w rodzaju filmu "Projekt X", w którym niby cały czas coś się dzieje, a jednak ciężko nie ziewnąć i dotrwać do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem to w nocy i strasznie mi sie dluzylo. Montaz chaotyczny i psuje odbiór. Nie odczułem jakiegos super klimatu jak przy cinematicach Blizzarda niegdys.

Wkurzaly mnie braki dzwiekow w niektorych momentach i jak Baggins napisal, tło dzwiekowe brzmi na nieskonczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo strobo. Ja wiem, że tu chodzi o dynamikę, ale percepcja ludzka tez ma limity i jak się je narusza, to zamiast cieszyć - wkurza. Oczywiście wszystko to ładne i mega, ale za dużo na raz. Momentami warto by odjechać z kamerą i pokazać ładną choreografię walki z rozsądnej, czytelnej odległości, bo zbliżenia w kinematografii służą pokazywaniu emocji na twarzy lub ważnego detalu, a nie walki.

Czasem warto wrócić do źródła i przypomnieć sobie pierwsze lekcje o kompozycji i ruchu.

 

Przypominają mi się tutaj słowa Kaczmarskiego z piosenki o wizycie Guliwera w Lapucie i o mądrych ludziach, którzy ją zamieszkują:

 

[...]

Nie wiedzą już, choć wiedzą wszystko

Jak zwykłe bułki się wypieka,

Jak chronić źródło, by nie wyschło,

Jak łatać dach, by nie przeciekał.

[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dotrwałbym do końca gdyby nie to że chciałem zjeść trochę chrupków i nie utłuścić klawiatury. Mogli to w 2 minuty zmieścić.

Modele, Particle, symulacje, włosy, shadery zajebiste. Tylko gdzieś się podziała reżyseria i scenariusz. ;) Muzyka i dźwięki oderwane od całości. Kamera z łapy tragiczna. Pod względem "wow factoru" jeden ze słabszych cimematiców jakie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo co w pierwszym hobbicie, niby jest pięknie, a nie sposób się skupić. Kamera lata jak zamontowana na gumę od majtek, no nie dało rady bez przewijki. Zobaczymy co z giery wyjdzie. Oby nie była za dobra, bo tylko będzie płacz, że nie ma czasu grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ wy jesteście starzy. :P Zamysłem było żebyście poczuli się jakbyście sami tam byli; ziemia się trzęsie, wy się trzęsiecie itp itd. Genialna robota, bardzo przyjemnie się ogladało. Technicznie świetnie wykonane, wspaniała "kontynuacja" cinematica z Online. Dobrze myślę, że to znowu Blur?

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie podobal.

Nic mnienie wynudzilo. ( 8 min to za malo zebym sie zdazyl znudzic.

taka produkcja). Poza tym obejrzalem to dwukrotnie i za drugim mi sie bardziej podobalo.

Efekty takie ze szczeka spada. Animacja, montaz, kamera i enviro tez jak dla mnie fajne,

a muzyke ciezko mi oceniac. Mi sie podobalo i moglbym wiecej tego obejrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapisywałem się dość dawno (właściwie zapomniałem, że to zrobiłem), a wczoraj przysłali mi maila z zaproszeniem do testów. Z tego co pamiętam wystarczyło podać maila i napisać pare słów o sobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup. Ankietę wypełniłem daawno temu. Ja napisałem, że moje doświadczenie w erpegach obejmuje książkowego Warhammera i Tibię w 2003r.

Wystarczyło, odezwali się przedwczoraj. Wielkość instalki wskazuje, że wybakeowali wszystkie krzaki :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Dopłać 100zł i dostaniesz zbroję imperium plus pierścienie czegoś tam. Fcuk!

Czyli mając abonament i tak jesteś na zasadach tak jakby freemium.

 

Nawet nie chce mi się porównywać do polityki biznesowej CDPR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności