Skocz do zawartości

The Witcher 3: Wild Hunt - A night to remember


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki to czekam na premierę filmu, gra już zamówiona odkąd była taka możliwość (jedynie urlopu nie mam :/).

 

Mam pytanie z innej beczki, bo widzę że niektórzy podnoszą lament, bardzo dużo musiało pójść grafiki do kosza w porównaniu z pierwszymi gameplay`ami?

 

Dla mnie osobiście gra wygląda super (ps4 po filmach z yt) ale chętnie widziałbym na PC to co w pierwszych zwiastunach z rozgrywki :)

 

Będzie blisko czy daleko do nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki, bo widzę że niektórzy podnoszą lament, bardzo dużo musiało pójść grafiki do kosza w porównaniu z pierwszymi gameplay`ami?

 

Dla mnie osobiście gra wygląda super (ps4 po filmach z yt) ale chętnie widziałbym na PC to co w pierwszych zwiastunach z rozgrywki :)

 

Będzie blisko czy daleko do nich?

 

Sam oceń

 

http://www.chip.pl/news/rozrywka/gry-rpg-i-mmorpg/2015/05/wiedzmin-3-wyglada-gorzej-niz-2-lata-temu-galeria

 

http://www.dsogaming.com/screenshot-news/the-witcher-3-gameplay-reveal-2013-trailer-versus-2015-build-comparison-shows-downgraded-visuals/

 

http://pclab.pl/news63717.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imperator - znam te linki ale nie za bardzo interesuje mnie porównanie wersji ps4 z PC i czytanie obcięciu jakości. Interesuje mnie PC i wersja ultra, czy ona dociąga do pierwszych gameplayów czy też nie (gameplay Rocka z youtuba jednak sporo traci na kompresji).

 

Ciekaw też jestem opinii osób pracujących przy W3 sam zdaję sobie sprawę że często trudne jest utrzymanie pierwotnych założeń z różnych względów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiadomo czy pc też tak nie będzie wyglądać bo by się konsolowcy oburzyli : p

Czasami niektórzy nie zdają sobie sprawy że porównują materiał który nie pochodzi z silnika gry.Na razie nie ma co gdybać, trza czekać na premierę i się przekonać samemu co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiadomo czy pc też tak nie będzie wyglądać bo by się konsolowcy oburzyli

Jasne, że będzie, przecież nie wkurzą konsolowców kilka dni przed premierą (szczegolnie ze muszą zapłacić prawie 2x tyle za to samo). PCtowcy i tak już zapłacili w preorderach - fuck them :D

 

Czasami niektórzy nie zdają sobie sprawy że porównują materiał który nie pochodzi z silnika gry.

Myśle, że gdyby firmom zależało na rzetelności, to nikt by tego nie pomylił, bo materiały byłyby przygotowane rzetelniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narwik sam się zastanawiałem dlaczego nikt nie zrobi serialu na podstawie sagi Sapkowskiego. Przeczytałem Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia i właśnie kończę Wierzę jaskółki. Serial byłby z tego Mega gdyby produkcją zajęli się właściwi ludzie dysponujący konkretnym budżetem.

 

Co do Cinematica, spokojnie pierwsza trójka wśród wszystkich które widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narwik sam się zastanawiałem dlaczego nikt nie zrobi serialu na podstawie sagi Sapkowskiego. Przeczytałem Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia i właśnie kończę Wierzę jaskółki. Serial byłby z tego Mega gdyby produkcją zajęli się właściwi ludzie dysponujący konkretnym budżetem.

 

Co do Cinematica, spokojnie pierwsza trójka wśród wszystkich które widziałem.

 

jest film a nawet serial ale lepiej omijać szerokim łukiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że zbaczam z tematu, ale może gdzieś coś wiadomo o tym, czy zakończenie w Zabójcach Królów będzie miało wpływ na Dziki Gon, podobnie jak koniec jedynki miał wpływ na II?

 

Jest w okolicach początku kawałek, w ktorym wiedźmin opowiada swoja historie i wtedy gracz decyduje co sie zadzialo w dwójce i jakie miał zakończenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zbroje z II? Tez nam dacie czy trzeba save'a jak w dwójce? Nie wiem czy jest sens przechodzić od nowa skoro można na początku zdecydować. Chciałbym zeby to sie wszystko kupy trzymało, żebym nie spotkał zabitej Addy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności