Skocz do zawartości

Speedpaint od demand w ramach Nocy Muzeów - live stream już jutro!


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano (edytowane)

Wysłałem zapytanie. Dowiem się czy jest szansza, aby to było później dostępne.

Co do muzyki -to chyba taki techniczny jingiel. Ale pytanie przesłane.

 

Edit: Będzie dostępne to później. Ale za jakiś czas. Nie od razu po zakończeniu.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna runda rozpoczęta.

 

Marek Madej:

10294482_10152023293046020_1214205130173312689_n.jpg

 

Izabela Zelmańska Zbrushuje...

10322653_10152023300761020_6609015148444161627_n.jpg

 

Jeśli czytacie komentarze ze strony głównej i nie widzicie obrazków możecie kliknąć tutaj:http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=94235

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że cały materiał można teraz oglądać. Postaram się porozmawiać z ogranizatorami, aby to gdzieś wrzucić na YT dodatkowo.

Jeśli macie czas polecam. Jeśli zniechęciliście się ciszą na początku, spokojnie. To się rozkręca. Na początku dopiero to się wszystko rozrkęcało. Całość trwała do 1 w nocy i naprawdę przyjemnie się to oglądało - są pytania do artystów, są rozmowy ogólnie o 2D/3D.

 

No i podziwiam ich za to, że speedując na tablecie, wokół sporo ludzi, stream byli w stanie malując odpowiadać na pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać. Coyote: brawo za odwagę i za to, że właśnie nie usuwałeś swoich pierwszy prac z Teczki2D. Szkoda, że wiele osób po osiągnięciu pewnego poziomu robi czystki i zostawia tylko te PRO. Wydaje mi się, że nie ma się czego wstydzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny event, duze brawa dla organizatorow i wystepujacych przed publika artystow. Oby w przyszlosci bylo wiecej takich inicjatyw.

 

Hie, hie, przeszedl moj pomysl na temat speeda, czyli "twarz oblana kwasem solnym" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chętnie bym się przymierzył do kupna "Cyber X Thx'a", bo widziałem, że wisi na jednej ze ścian :), a bardzo ją lubie, ale pewnie mnie nie stać :/, no ale muszę się zastanowić nad budżetem, może poślę jakiegoś wysłannika na licytację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chętnie bym się przymierzył do kupna "Cyber X Thx'a", bo widziałem, że wisi na jednej ze ścian :), a bardzo ją lubie, ale pewnie mnie nie stać :/, no ale muszę się zastanowić nad budżetem, może poślę jakiegoś wysłannika na licytację.

 

Licytować można od 500 zł (każdy obiekt). Aby złożyć zlecenie możesz poprosić dom aukcyjny by licytował w Twoim imieniu:

Wystarczy wypełnić formularz:http://goo.gl/ev1XCM

Numery pozycji są wpisane w:

http://polskagrafikacyfrowa.pl/category/katalog/

 

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i piąteczki :) Niedługo napiszę coś więcej o szczegółach zarówno aukcji jak i całego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać. Coyote: brawo za odwagę i za to, że właśnie nie usuwałeś swoich pierwszy prac z Teczki2D. Szkoda, że wiele osób po osiągnięciu pewnego poziomu robi czystki i zostawia tylko te PRO. Wydaje mi się, że nie ma się czego wstydzić.

 

Ja nadal nie czuje się pro... może jak pojawi sie moje nazwisko na IMDB ;)

Tak czy inaczej dzięki za tak liczne przybycie szczególnie tym którzy przyjechali z poza warszawy!

Mam nadzieje że nie zawiedliśmy waszych oczekiwań.

Pozdrawiam, mega naładowany pozytywną energią, po tym szalonym weekendzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności