Skocz do zawartości

Silver Award : Golec


Rekomendowane odpowiedzi

ania_golec.jpg

 

 

Golec (heterocephalus glaber)

 

model: wings3d

tekstury i postwork: corel photopaint

render: max, vray

 

link do WIP (opis tego zwierzęcia oraz referencje)

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=24566

 

link alternatywny do pracy, jakby thumbnail nie działał:

http://ania.xibo.at/index.php?gallery=./blub1&image=golec.jpg

 

d5db2deb-golec_jpg.jpg

 

edit: wrzucam tekstury serwetki, gdyby się komuś przydały. uwaga bo duże.

http://ania.xibo.at/img/szydelko_diff.jpg

http://ania.xibo.at/img/szydelko_disp.jpg

diff na diffuse, disp na displace, bump i opacity.

 

i coś dla siatkarzy

 

a7e85cc2-g_golec_wire_jpg.jpg

 

78743236-g_kamera_wire_jp.jpg

 

674c0819-g_kwiatek_wire2_.jpg

 

dfd7c107-g_okno_wire_jpg.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

naprawde super

 

moge sie jedynie przyczepić do stolarki, drewno jakoś mi tak średnio podchodzi (szczegolnie na aparacie i framudze)

 

serwetka i sam golec wyszedł świetnie

 

naprawde kawał dobrej roboty ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super pracka ... jak zawsze :)

te ładne prześwietlenie na kaktusie domalowałaś w photopaincie czy to render ??

ale standardowo muszę się do czegoś przyczepić więc:

skóra golca wygląda jakoś tak .... sucho :P powinna być wilgotna czyli troche połyskiwać

i obiektyw aparatu jakiś taki czysty w porównaniu to reszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeet, golce nie są brzydkie, nigdy.

 

javor, prześwietlenie na kaktusie w postprodukcji.

no może za mało ta skóra połyskuje, ale wilgotna raczej nie powinna być bo golce lubią sucho.

 

wrzuciłam teksturę serwetki na serwer (w pierwszym poście), może się komuś przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scenka bardzo ladna;] fajne miekkie cienie wyszly i swiatelko;] Nie wiem czy w wipie nie mialas troche innego materialu skory tego golca, lekko przeswitywala mu skora, imo byla lepsza niz ta, no ale i tak fajnie wyszlo';]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JohnZi, miałam, ale chciałam polepszyć, i potem już nie mogłam wrócić.

 

hkropiński, dzięki za krytykę, następnym razem zrobię lepszy metal, i fajnie że nie sami wazeliniarze tutaj.

 

Mario, kto tak powiedział? Chciałabym osobiście uszy oberwać, czy znasz choć jedną dziewczynę która jest z tego słaba? ja nie znam, a znam kilka dobrych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspaniała pracka wszystko super (texturki, oświetlenie, klimat ),bardzo mi się podoba,kaktus super wyszedł (możesz coś więcej napisać jak był robiony?), jednym słowem nie ma naprawde do czego się przyczepić, REWELKA pokazałaś klasę Aniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko bardzo przyjemne.. calość.. jako scenka trzyma sie swojej"prozaicznej" kupy.. jedynie stwór slabo odczówalny jako żywa istota.. kwestia chyba samego układu postacie.. troszke nie czuje sie ze on naprawde zyje.. wyglada jak posążek postawiony na stole ot co.. jest jeszcze jednym elementem jak aparat , czy firanka.. mozna by to uratowac kompozycja byc moze.. ale i tak juz jest pewnie finish.. wiec to tak tylko od e mnie.. nimniej calosc jest dosc przyjemna..

pozdrawiam

sith

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaaardzo ładnie. Troszke kwaśne klimaty ;). Modele, textury, renderin 5/5. Kompozycja.... troszke mi oczy chodzą nie tam gdzie trzeba. Ta dziura w środku kadru boli mnie bardzo gdy patrze na tak świetną pod innymi względami scenke. Gratuluje ukończenia i czekam następne, nieco zakręconescenki :).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś wogóle ten golec się nie podoba - taki sraczkowaty i nijaki wyszedł na tle całości. Reszta natomiast jest rewelacyjna :) W golcu poprawiłbym szczególnie texture i materiały bo one chyba najgorzej wyszły, postać zbyt bardzo odcina się od reszty otoczenia :) 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mujas - kaktus dość prosty model z kolcami zrobionymi parray, a to prześwietlenie na czubku jest z postprodukcji.

 

Hynol sama nie jestem zbyt zadowolona z kadru ale inne mi się wydały jeszcze gorsze.

 

Synuś wiem, miałam przedtem lepszą teksturę, ale zginęła i nie dała się odzyskać. teraz nie widać że tam wogle jest jakiś bitmap, nie potrafię teksturować golców.

 

misiekhc proszę bardzo

664606dc-viewport_jpg.jpg

 

i jeszcze to, bo na innym forum wrzucałam oświetlenie

86922294-vray_viewport_jp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności