Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

peter_muler: moim zdaniem lazienka ktora znajduje sie na poprzedniej stronie stylowo zbliza sie do prac pionix-a.

Zauwazylem, ze na forum jakis czas duza czesc vizek byla robiona pod jedno kopyto. Jak najwiecej szumu i kontrastu. Pionierem byl SansSerif. Jednak byla grupa osob ktorej gust nie tworzyl trend. Ty byles jedna z tych osob.

Lubie ogladac Twoje vizki i po prostu boje sie, ze odbiegniesz od swojego stylu.

 

Pozdro

 

"Pod jedno kopyto"? OK, ale z szumem już przesadziłeś. Od obniżki cen quadcore wyszedł z mody ;)

 

render_026_6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Sans zrobiłeś włączniki itp...nie samowite :) , ale nadal koncepcje rozumiem, mi nigdy podcieńcie dolnej krawędzi ścian nie wychodzi (znaczy nie widać na rederze, w rzeczywistości to się płytę GP.Podcina czy jakoś specjalnie się to wykonuje???), Strasznie mi się to podoba tak samo jak płyta nie dochodzi do końca sufitu wygląda to świetnie, teraz nie daj boże ktoś zrobi szare ściany, zaraz Bedze plagiatem, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SansSerif - bardzo podoba mi się taka kolorystyka mieszkania i chętnie bym sobie taką w chałupie zrobił ale kobita będzie mi marudzić, że za "smutno". Chociaż... nigdy nie wiadomo;)

 

peter_muler - ja tylko kokietowałem :p Pewnie nie wytrzymam i coś wrzucę ;)

Co do Twojego renderu to bardzo zacny. Oświetlane tą samą hdrką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWRSC - dzięki :) Plamy są, bo nie chce mi się dłużej na rendera czekać :D

Lis - aa... e... nie wiem :P wstaję rano, patrzę, a tu model mam :D

Lakier plastykowy? E, jak? Plastik ma glossa przecież :)

JohnZi - ja tam nie wiem :]

Inne studio

2003901355790060809_rs.jpg

 

2003907970527671877_rs.jpg

 

2003987309467821115_rs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczę sie Vraya. Z oporami jak widać.

 

szezlong3ke0.png

Komentarze techniczne mile widziane. Kompozycje i inne ... (jak ja nienawidze maxa, ale umieć trzeba, nie?!).

 

Pytanie ma od razu. Widzicie tę lampkę. Jak zrobić aby żarówa sie świeciła będąc w zamkniętym obiekcie takim jak to? Jedyne co udało mi się uzyskać to czarna, lub przeźroczysta żarówa bez światła, tylko highlights na podłodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki klimat świąteczny na forum i w ogóle, to ja sobie łazienkę wrzucę

 

o taką: (duze po kliknięciu sie powinno zrobić)

 

lazienkasmallfx7.jpg

 

co sie nie podoba a co sie podoba? (vraylight w oknach (te takie biale kwadraty, niby mleczne szklo ale srednio wyszlo), vraysky (hehe bez sun, taki eksperyment) i kilka IES na suficie no i oczywiscie vrayphisicalcamera + linear color mapping

 

C&C mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności