Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No dobra, wiadomo że pod jedno ustawione światło nie wstawi się 5 różnych scen, ale jeśli już będę używać takich ustawień jak tutaj (LWF, CM Reinhard i sun&sky z vraycam) w każdym wnętrzu, zmieniając tylko kilka parametrów (w kamerze, sztucznych światłach czy odrobinę Burn w CM) to powinno być ok. O to mi właśnie chodziło mówiąc "light rig". Z resztą będę teraz sprawdzać ten patent na innych scenach.

 

Zawsze podobały mi się te jasne wizki, z białymi ścianami i meblami, jednocześnie pozbawione przepaleń a przy tym nie wyprane z kolorów. Nigdy jednak nie umiałem ich uzyskać, dopiero teraz jakoś się udało. Więc puki co będę się trzymać tej metody, ciekawe kiedy mnie zawiedzie :)

 

Bonifatz - czarna ściana super wyszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobione wszystko na bazie GroundWiza renderowane VRay'em.

Takie moje spostrzeżenie jest że problemy zaczynają się z GroundWizem przy ilości instancji większej niż 200 000. I nie jest do do końca związane z ilością ramu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kakaku

Tores: wydaje mi się, że ten cień na trawie jakoś dziwnie wygląda:P Albo jest za ostry albo to przez trawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam pytanie jak to się prezentuje, bo mam taki problem iz rożnie to wygląda w photoshopie inaczej w przeglądarce obrazów, a jeszcze inaczej na wydruku na wydruku jest strasznie strasznie ciemne jak to u was, wygląda ?

 

r02smal.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. No właśnie zastanawiałem się co z tą trawą. Żółta mi się podoba natomiast ta bliżej kamery chyba za ciemna.

I jeszcze test z innego ujęcia

 

wnetrzev2test.jpg

bardzo ładne, zgaś może wnętrza. kto projektował jeśli można wiedzieć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest specular mapa, nie miały w założeniu się błyszczeć jak nowe - stare i zużyte mają być - jak poszycie statku kosmicznego czy coś w tym stylu.

Edytowane przez Loki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arch515: nie dałbym zwierzęcia do czegoś, co wygląda jak Bergen-Balsen Memorial, po prawdzie. Wiz na poziomie, projekt zdecydowanie nie weterynaryjny. ;)

 

dokładnie to samo sobie pomyślałem. Nie zrozum mnie źle. Wizki są na najwyższym poziomie. Ale jakby nie napis "klinika weterynaryjna" to pomyślałbym, że to prosektorium czy tam inne laboratorium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loki – ok. 60 %..CS. miejscami AF..ważne byś w głowie go sobie wyobraził potem sama ręka chodzi , i nie ma większej filozofii w tym.

 

Ponix – dzięki ziom , ta zima tek depresyjnie na mnie działa :)

 

Pressenter – no wiesz , mało mnie to obchodzi bo to nie mój projekt ,, a to ze jest PRZEROST FORMY NAD TREŚCIĄ W MAKSYMALNY SPOSÓB to nie moja broszka , ja tu sprzątam..i przed wszystkim nie robię projektów w 16h..to by się równało do stawiania biedronek.

 

Tores – bardzo dziękuje.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze WIP, dojdzie jakieś ogrodzenie, ludziska i coś do linii horyzontu. Model jak zawsze Siwego.

nie no, jednak jak chcesz to potrafisz ;)

ludzi odpuść, jest dobrze

ps. może jedynie szerszy kadr, chyba za duży ten budynek na obrazku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWRSC: Fajnie to wygląda, ale czy mógłbyś wyjaśnić jak takie wizki mogą być komercyjnie wykorzystywane ? Wygląda to super od strony artystycznej ale jak się patrzy to smutno się robi i brakuje tam tylko jeszcze wisielca na gałęzi.

 

I kiedy w końcu nowa stronka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności