Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Cornelius Scipio chciał nam pokazać fajne poranne światełko, ale nagle zza rogu wyskoczył Morphe i całkowicie go zdominował :) To się nazywa niefart :) Morphe, te drzewka chyba za chude pnie mają, nie?

jlidesign świetnie wychodzą te wnętrza, światło i materiały mniam mniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie ode mnie stare (przełom grudnia/końca maja.) I mniej stare tematy, które cały czas w toku..Więc oficjalnej odsłony na stornie jeszcze przynajmniej z 3 miesiące nie będzie..Wiec upchnę, co poniektóre tutaj..

57c9c70a.jpg

b2292d3b.jpg

74cae386.jpg

7d41ff37.jpg

4187c5eb.jpg

6a7eb125.jpg

7bee4504.jpg

2396f178.jpg

7794103e.jpg

ed2ae4a6.jpg

c5ca677e.jpg

Nowi Widzisz zapeszyłeś i popsułem..

 

769_3_web.jpg

 

844_3_web.jpg

 

844_3_web.jpg

 

 

844_3_web.jpg

Edytowane przez arch515
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arch515 -> pomyliłeś dział ;) zdjęcia umieszcza się gdzie indziej

 

haha, dobre...

 

Arch515, no bez jaj, gratuluję tej twórczości. Ile czasu musiałeś takiego wyczucia smaku w wizkach się "wyuczyć"? Eee, a od kiedy wizki robisz? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arch, fajne te jasne wnetrza, ciemne mnie przygnebiaja,... jakosc artystyczna wiadomo, wiec nie ma co sie rozpisywac.

 

zimowe wizki, to sa drzewa everowe

+ snieg z particli?

 

dunus. styl sie ma albo nie, to co trzeba zrobic to go z siebie wydobyc i dopracowac, nie da sie go "wyuczyc".

 

u mnie laski sa male, bo chyba przeskalowalem meble zabardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Razer: Przez chwile miałem wrażenie że zrobiłem dobrą pracke. Traktuje to jak swego rodzaju szpila w d*pe ,aby pracować nad skillem :P

 

Morphe: K-O-Z-A-K

 

Arch515: K-O-Z-A-K

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arch515 dlaczego to nie wylądowało do finish`a ?! Tutaj to zginie zaraz a naprawdę takie obrazki w galerii 3d by fajnie się prezentowały ziomm ! :) Naprawdę jestem pod wrażeniem, twój folder znów powiększył się o naprawdę świetnie inspiracje, dzięki !

4 ostatnie rendery się nie odpalają (404 błąd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arch znowu coś wrzuciłeś, chciałem delektować się powoli, ale pożarłem całość natychmiast. Było zbyt dobre. Świetnie że wisi chociaż tutaj, co by można wrócić i jeszcze raz nasycić oczy.

 

Dużo takich perełek chowasz jeszcze przed światem ? Kiedyś będzie o Tobie naprawdę głośno i mimo że udziału w tym nie mam, to kiedy tak się stanie, spuchnę z dumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arch515 ośnieżony basen i ostatnie 3 ujęcia zrywają beret, pokaż je w większej rozdziałce albo coś :) No i zrób tutorial z modelowania, oświetlania i postpro, i udostępnij sceny, no i w ogóle zdradź wszystkie intymne sekrety ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowi – koło zdjęć to nawet nie leżało:)

 

Ewert – dziękować, a małe jak małe..Na małe potrzeby:)

Jlidesign – dzięki bardzo.

 

Donuś – dziękuje, nie liczę, od kiedy robię wizki..Mmm.. Wizki Ida z automatu, że nawet na dysku nie trzymam one wyłącznie tempa mnie uczą..Z projektami jest już trudniej –zawsze staram się inaczej oświetlać, a wyczucie smaku..Dalej szukam siebie gdzieś pomiędzy „szeroko pojętym minimalizmem a elegancją …jeszcze daleka droga

.

Morphe – Dzięki, choinki everowe, reszta Icube kupne..śnieg particie, ale to było robione jakoś w listopad/grudzień..? Morze początek stycznia..Teraz zupełnie inaczej bym podszedł do tematu „śnieg”..

 

Cornelius Scipio – dzięki.

 

Hicpiter – dzięki Bardzo ziom!! Do FINA. Nie wyładowało, bo to wyrwane 3 różne tematy bez ładu i składu..Które się toczą… Dom Wierzycy..Wręcz się wlecze., Kolejną rzeczą dla mnie najważniejszą to, że sam muszę zobaczyć durzy progres.. Ale to przyjdzie sadze z nowym silnikiem niebawem:)

 

Vision3d – słyszeć to od samochodziarza i Masty od HDR to naprawdę miłe..Dzięki bardzo, co do twojego obrazka, to wolę zdecydowanie tego tupu twoje studia niż te w Hdrkkach, mimo że są na B. wysokim poziomie.. Tam brakuje w nich twojej osoby, takiej kropki nad i.:)

 

Terenas – dzięki bardzo, a co do perełek parę sztuk trzymam.. Sobie na dysku by odleżały:)

 

Razer – dzięki ziom, intymne sekrety..? Lubię Lolki po północy:) w doborowym towarzystwie:)

 

Dzięki jeszcze raz wszystkim za komenty.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mały test w MODO 401

O co chodziło ? Modo nie ma systemu cząstek a potrzebuję "wymodzic" bardzo dużo płatków, liści i inneo badziewia fruwającego w powietrzu. Na piechotę - masakra, replikatory w czystej postaci nie dają efektu "podmuchów".Udało się ale trochę kombinowania było. Na razie 6k pseudopartikli

 

test_particle.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie z innej beczki - czy ktoś miał kiedyś problem z distributed rendering w vrayu z ciągłym restartowaniem się spawnera? Co zarzucę scenę do renderowania to spawner na drugim komputerze się wywala, w vraylogu mam coś takiego:

 

[2010/Jul/23|11:27:41] ============================================================

[2010/Jul/23|11:27:41] Console created, V-Ray Adv 1.50.SP4 for x86 from Oct 21 2009, 21:04:43

[2010/Jul/23|11:27:41] ============================================================

[2010/Jul/23|11:27:41] Compiled with Intel C++ compiler, version 11

[2010/Jul/23|11:27:41] Host is 3dsmax, version 11

[2010/Jul/23|11:27:41] V-Ray DLL version is 1.70.00

[2010/Jul/23|11:28:01] Starting DR session from 192.168.1.2

 

[2010/Jul/23|11:28:01] Receiving DR scene from 192.168.1.2

 

[2010/Jul/23|11:28:28] [VRender] Constructor entered (loading from file).

[2010/Jul/23|11:28:28] Setting default filter kernel.

[2010/Jul/23|11:28:28] [VRender] Constructor done.

[2010/Jul/23|11:28:28] Loading from file.

[2010/Jul/23|11:28:28] Loading filter parameters.

[2010/Jul/23|11:28:28] Loadi[2010/Jul/23|11:28:38] Saving to file.

[2010/Jul/23|11:28:38] Saving distributed renderer.

[2010/Jul/23|11:28:38] Saving filter parameters.

[2010/Jul/23|11:28:38] Saving done.

 

i reset spawnera. Wie ktoś co może być nie tak? Przed restartem działało ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do czego można by się przyczepić to ta flara, paskudne połączenie tekstury pod najniższą półką po prawej i osobiście wywaliłbym tego jelenia. Imho pasuje jak pięść do nosa. Cała reszta bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nieogarnięty test, generalnie jest bajzel i test wszystkiego wiec nie zrażać się kadrem itp. Musiałem sprawdzić wiele rzeczy na raz i teraz wiem co poprawiać. Ogólny zarys sceny już widać. Model budynku to jakiś z everow trochę przerobiony przezemnie, czy na + to nie wiem ale jeszcze można wiele zmienić.

 

testkn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duna: Dzięki korzystałem z tych tuków, ośnieżone drzewa też będą , a to, że póki co to wygląda wszystko tak mało zimowo i niemrawo to dlatego że to test i to głównie pewnych materiałów + oświetlenie a to będzie jeszcze ulepszane i ulepszane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności