Skocz do zawartości

nicponim UP UP !


nicponim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

http://challenge.cgsociety.org/dreamscape/entry/NicponimskY/work_in_progress/4089

 

dzieki za komentarze,ale jednak zostane przy tym mocnym świetle- niewiem, moze i źle sądze ale wydaje mi sie po prostu lepszym rozwiązaniem;/ pewnie za kilka tygodni zmienilbym decyzje,ale na dzis dzien tak zostawie;p narazie pobawilem sie troche przestrzenią jak radziliscie, dodalem troche cieplych kolorow na glownego grzyba, delikatnie schłodziłem pierwsze plany, chyba juz troche lepiej sie czyta głębie,co?

 

Obróciłem obrazek, niewiem czy słusznie, wydaje sie być ciekawszy,bardziej dynamiczny,ale moze to wynik tego ze sie opatrzyłem poprzednią wersją.

 

Zastanawiam sie jeszcze czy nie dodać postaci jak radzi prrrszalony, ale nie statycznych, a latających wraz z tymi gibkimi potworkami.

 

PS. obiło mi sie o uszy ze nie mozna wrzucać tego na inne serwery,więc wole dawać linki bezposrednio do wątku na cgtalku.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Florian- no bo miały biec w innym kierunku-patrz np. na cień rzucony na rure...ale fakt faktem- niewiem po kiego robiłem ten zabieg, bo w sumie komplikuje odbiór obrazu i nic nie wnosi- jedynie nie chciałem by rura była pokazana w perspektywie a jedynie w miare równoległa, dla lepszej kompozycji...

 

dziex , bede starał sie wrzucac wiecej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo ale fajne :D, plusy za kolorki i za humor :)

 

szczególnie podoba mi się pierwszy, fajna kompozycja, taka sztywna i techniczna pasuje, do tematu robota, a dzięki kolorom i humorowi daje fajny kontrast ;) Dodatkowo świetnie oświetlone.

 

Trafiłeś w mój gust, kocham takie cudaki i dziwactwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym i pracy konkursowej na CG coś tam brakuje dobrego operowania planami moim zdaniem. Plastycznie fajne, kompozycje tez nie najgorsza ale spłaszczyło się nieco.

Jak mozna z kobiecej stopy zrobić takie kopyto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tło to głównie zabawa tą fotką

 

no tak właśnie mi się wydawało, ale fajny efekt to daje..

W ostatni pojechane kolory, ogólnie b. fajne tylko te kozaki eh, no coś kopytko się zrobiło ;)

zdrówko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrazek ogólnie ciekawy kolorystycznie i kompozycyjnie, ale poza i anatomia tej kobiety jest dziwna. nie wiem jak ona ma te nogi podgięte i tak dziwnie rozkraczone. następnym razem jak będziesz malował postać to żeby anatomia była poprawna, to weź sobie namaluj kontury gołej postaci, i wtedy żadne ciuchy Cie nie zwiodą i nie sprawią że poza wyjdzie dziwnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrobiło sie kopytko, tylko miało być kopytko;]

 

Ola-f - niestety,ale mi tez sie zdaje ze jest płasko- ostatnio mam z tym straszne problemy, nie wiem gdzie tkwi problem, ale tak czy siak jest płasko;p

 

telthona - hmm, no wlasnie na poczatku mialem goly szkielet a pozniej nakladalem ubior, moze odzież cos skaszaniła, a moze bazowy model byl zły, mniejsza o wiekszosc, trzeba jechac dalej;]

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No świetne są, ale jeśli już skupiasz się głównie na przestrzenności, to ja mam wrażenie, że masz przestrzennie rozmieszczone nieprzestrzenne obiekty. Tzn o ile na drugim skały są podzielone na plany, o tyle oświetlenie już w obrębie jednej skały jest takie, że ciężko wyczuć ich bryłowatość. Tekstura też nie do końca pomaga. Chyba zabrakło wyraźniejszego zróżnicowania walorów na płaszczyznach. Zrobiłeś to na tej najmniejszej skale obok źródła czerwonego światła, a na pozostałych mi tego zabrakło.

Pierwsza praca ma apetyczne kolory, ale też mam podobne wrażenia co przy pracy drugie, tyle że nie w takim stopniu.

Mam nadzieję, że jakoś pomogłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności