Skocz do zawartości

Silver Award : House 42


Rekomendowane odpowiedzi

junior_house42.jpg

 

 

witam

przedstawiam moją kolejną scenę :)

W sumie nie wiem co jeszcze napisać, jak są jakies pytanka to walcie śmiało, chętnie odpowiem :)

Soft:

3ds max

Vray

Photoshop

 

 

 

 

 

Pozdrawiam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Raffaello

kawał dobrej roboty, śliczniutkie te teksturki, można było tylko troszeczkę zmodyfikować teksturę ulicy aby sie tak nie powtarzała i dodać parę drobiazgów jakie pisali ania i jaras

jestem ciekawy tylko siateczki

gratuluje fronta!!!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

dzięki za siateczkę, dobry modeling wykonałeś prosty i konkretny

też głosuje za making off'em! najbardziej mnie interesuje dział teksturowania więc jak będziesz miał ochotę to dziargnij nam making off a reput poleci ;-)))

pozdrro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie wyglada.no ale sciana za bardzo blyszczy,textura konstrukcji balkonu tez troszke nie za bardzo.mam taki niesmak ze pracka stoi na pograniczu realizmu i bajkowosci i nie moze sie zdecydowac gdzie pojsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladnie ladnie:] tez by mi sie przydal taki making of, chocby z texturowania:] aha na obu okiennicach masz takiego samego dirta:P, ale mi tez by sie nie chcialo robic:P pozdro i powodzenia na innych forach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno mi nie lezy jak bym na to nie spojrzal : od kiedy to w Anglii masz skrzynki przyklejone do sciany ? Przesun skrzynke na listy na chodnik tak, zeby jakis Angol sie o nia zabil i bedzie duzo realistyczniej. Jesli ktos z forumowiczow widzial gdzies w UK skrzynke pod sciana to mozecie mnie zjechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności