Skocz do zawartości

Wasze Sugestie, Zmiany, Usprawnienia serwisu...


miriam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

skoro cos jest dobre to po co to zmieniac... a buttony swoja droga moze i ladniejsze same w sobie (choc czcionka na nich jest paskudna, taka techniczna i wogole pasujaca do jakiegos portalu dla inzynierow) ale pasuja tu jak piesc do nosa... ja chce stare buttony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom mi się guziczki podobają ;)

 

and I have idea :)

może przerobić trochę stronkę z profilem usera, wywalić grupy publiczne bo i tak ich nie ma i chyba lepiej żeby nie było :P

 

i to

Osoby polecone:

Notes użytkownika:

nawet nie wiem do czego to więc chyba też niepotrzebne :)

 

i dać troszkę więcej swobody w formatowaniu textów w Datkowych informacjach tek żeby można opisać całą wzruszającą historię swojego zycia ;) just kidding :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane odczucia jesli chodzi o ten


przy każdym z postów, chyba dla tego, że w operze jest on srebrny (nie kolorują się:/) i az bardzo zuca się w oczy.

 

Czy te guziki po lewej pod avatarem nie mogły by mieć takiego gradientu jak te guziki przerobione wcześniej (ewentualnie odwrotnie)? Chodzi o utrzymanie jednego schematu - ot taka nic nie znacząca uwaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane odczucia jesli chodzi o ten
przy każdym z postów, chyba dla tego, że w operze jest on srebrny (nie kolorują się:/) i az bardzo zuca się w oczy.

 

Czy te guziki po lewej pod avatarem nie mogły by mieć takiego gradientu jak te guziki przerobione wcześniej (ewentualnie odwrotnie)? Chodzi o utrzymanie jednego schematu - ot taka nic nie znacząca uwaga.

 

mi wydaje się że mają taki sam gradient

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest cacy :) tylko mam jedna uwage te przyciski typu "cytuj" jakos wedlug mnie nie integruja sie z reszta stronki gdzie sa leciutkie przejscia gradientowe a tutaj ni z gruchy ni z pietruchy wyskakuje taki twardy gradient :) to tylko taka moja uwaga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie zamiar tak powoli wprowadzać zmiany?

Tak jak napisal Adek, te ostatnie zmiany to raczej drobne eksperymenty z grafika na forum i nie maja zwiazku z wiekszymi zmianami w serwisie, ktore tu gdzies miedzy wierszami sa zapowiadane.

 

Czy te guziki po lewej pod avatarem nie mogły by mieć takiego gradientu jak te guziki przerobione wcześniej?

Nie chcialem wybijac tych ikonek i faktycznie maja nieco inny, spokojniejszy gradient. Ale kolor ten sam. Jeszcze bede z nimi robil testy. Jak juz sa piktogramy, to potestuje rozne tla.

 

BTW neutralne ikonki reputacji za to zostały po staremu :/

Dzieki za wytkniecie, jutro dorobie.

 

To jeszcze podsylam zamieniony set caly do wgladu, dwie z nich sa dostepne dla modow tylko

 

max3d_icons_.png

 

Sa juz gotowe odznaczenia za Bitwy i za Zlote Galerie w tym samym stylu, ale zanim podmienimy zobaczymy, czy da sie zyc z tymi gradientami.

 

przyciski typu "cytuj" jakos wedlug mnie nie integruja sie z reszta stronki gdzie sa leciutkie przejscia gradientowe a tutaj ni z gruchy ni z pietruchy wyskakuje taki twardy gradient :)

Cos tu sprobuje poprawic. M.in po to byl dodany dzis ten lekki gradient do ciemnego, na dole posta kazdego.

 

Tak swoja droga, autorskie propozycje ikonek czy przyciskow sa mile widziane. Moze ktos wymysli cos oryginalniejszego, choc powiedzmy sobie szczerze, co moze byc bardziej oryginalnego niz szkliste gradienty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiesz gdzie umieszczać swoje prace? chcesz mieć wszystko w jednym miejscu? zarówno swoje prace jak i kilka słów o sobie? chcesz dać się poznać nie tylko jako dobry grafik ale także jako ciekawa osoba? a może nie masz czasu na robienie strony www lub masz prace porozrzucane po całym max3d.pl? teraz mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! nowy CG blog. miejsce gdzie społeczność grafików zacieśnia się jak nigdy dotąd - miejsce gdzie wreszcie możesz pokazać w całości swój artwork, miejsce gdzie ludzie będą mogli Cię poznać!

i to wszystko za jedyne 99.99 rocznie! tak! ale poczekaj! jeśli przelejesz na nasze konto 15zł w ciągu 30 minut dostaniesz unikalne papucie z logiem max3d.pl GRATIS! :D

 

dajcie nam jeszcze czas. dopracujemy oprawę graficzną i całość systemu wtedy będzie można się decydować czy ktoś chce czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dobrze, mamy juz target, teraz wyslemy naszych fotografow na miasto i beda nagabywac slodkie czternastky!

poszukiwania lepiej rozpocząć tu ---- http://www.sweetbrokacik.fora.pl/

 

portfolio to takie jak w cgtalku, czy może bardziej ambitnie podejdziecie do tego? :)

i co z tymi gwiazdkami i innymi "nagrodami", ktoś wspominał, że i to przejdzie modernizacje, napiszcie coś więcej o tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

portfolio to takie jak w cgtalku, czy może bardziej ambitnie podejdziecie do tego? :)

 

co to znaczy ambitniej?

 

i co z tymi gwiazdkami i innymi "nagrodami", ktoś wspominał, że i to przejdzie modernizacje, napiszcie coś więcej o tym :)

przechodzą modernizację, są nowe pomysły, wszystko jest TOP SECRET :]

 

A ja mam pytanie czy będzie możliwość zrobienia w widokach tak by w mieszanym był zawsze liniowy wyświetlany a nie tak że tylko w niektórych sytuacjach a normalnie to sie pojawia zwykły wątkowy

że jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności