Skocz do zawartości

Obiekty 3D: Modele do wizualizacji (aktualizacja: 18.03.2009)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wątek zbiorczy modeli, które wykonuję do wizualizacji architektonicznych. Max+vray.

 

W sumie jest to forma pokazowo-ofertowa.

Katalog, który możecie ściągnąć poniżej nie jest ofertą, bo nie ma w nim cen i pewnego akapitu we wstępie, dlatego są w nim pewnie dziury.

Po katalog-ofertę proszę się zgłaszać na priv’a (najlepiej na mail’a na dole posta).

 

Katalog też możecie oceniać. Przygotowywałem go na wszelki wypadek do druku i na tę prezentację już nie chciało mi się zmieniać katalogu na wersję czytelniejszą na komputer, stąd nazwy działów i numery stron raz z lewej raz z prawej. ;)

Ale jak będzie przeszkadzać, to piszcie.

 

KATALOG (link, to obrazek)

katalogokladka.jpg

 

Próbka modeli dla zainteresowanych:

 

PRÓBKA (link, to obrazek)

probka.jpg

W skład próbki wchodzą: Mac Book Pro, Mac Pro, iMac, Mac Mini, Apple Cinema Display, klawiatura i mysz Apple.

Modele można wykorzystywać komercyjnie, jako elementy wizualizacji. Nie można ich jednak sprzedawać jako modele (w całości, w częściach, czy przerobionych). Bo będę się gniewał.

 

Oczywiście przyjmuję też oferty, których nie obejmuje w/w katalog.

Kontakt: [email protected]

 

Pozdrawiam

 

PS:

Jak ktoś znajdzie błędy w nazewnictwie w katalogu, to proszę o cynk. ;)

Edytowane przez RA
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

PS2:

Jak ktoś znajdzie błędy w nazewnictwie w katalogu, to proszę o cynk. ;)

 

chyba CMYK...? :)

 

fajne modele. wątek specjalny też mógłby być.. ale warto modelować samemu.. no nie..? ;)

 

pozdrawiam

 

P.S. eeee.. myślałem że reklamujesz się i dajesz jpg do ściągania, a tu niespodzianka.. - rispekt, man.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie ma w nim cen

 

i ceń się bo masz ku temu sporo powodów :D modeli chwalić już chyba nie ma co ale tam rozbiłeś mnie mnogością opcji w lampach a tu 5 kolorów tu jakieś nakładki bajery widać profesjonalne podejście. Co do samego katalogu gratuluję współpracy z Archem (Twoje modele Jego światło i szał jak się ten katalog otwiera - ale tutaj strasznie razi po oczach kompresja/rozdzielczość obrazków, o czym pewnie wiesz i będzie to poprawione). GREJT DŻOB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no świetne modele. prezentacja też daje rade. chociaż myśle sobie, że warto jednak katalog przedstawić w postaci strony wuwuwu

 

edit:

 

tak jeszcze sobie pomyślałem, że mógłbyś jednak przygotować katalog z cenami. Tak naprawde chciałbym się jednak najpierw zorientować jaka jest cena danego modelu zanim go kupie. Tobie to również zaoszczędziłoby duuużo niepotrzebnej korespondencji

 

Pozdr.

Edytowane przez chudy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa, dzięki.

routee - obrazki będą lepszej jakości, będą. Arch coś tam po godzinach zobligował się dorenderować. :)

chudy - hm, no nie wiem. Ten kto te ceny będzie chciał znać i tak się zgłosi. Wkońcu to nie jest jakiś automat typu turbosquid, więc i tak każdy musi się ze mną w jakiś sposób skontaktować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde no, czepiał się będzie :> Chodzi o to, że nawet ładne modele są czasem zbyt kanciaste żeby umieścić kamerę blisko nich, a wygładzanie jest kłopotliwe bo np. poręcz jest extrude'owana ze splajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietne modele ale to juz powiedziano.

 

powinienes zrobic tez wersje dwu jezyczna ang/pol to bym w pracy pokazal i moze by cos kupili, podejrzewam ze jesli cos to wszystko :)

 

dolaczam sie do prosby o watek z modelami, wiem ze kiedys byly rozmowy na ten temat i chodzilo glownie o miejsce na pliki ale moze da sie cos zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za pierwszym razem tak szybko przeleciałem że nie zdałem sobie sprawy że tam są lampy erco i.... na bazie czego Tyś to modelował :D ? uszczegółowienie tego paskudztwa to czyste szaleństwo (swoją drogą polecam ich katalog o8/o9 , opisy technologii to nie ujmując jak dobry dokument na discovery, nie zdawałem sobie sprawy że przy można podłączyć kompa do lamki, globalne sterowanie on/off to tak ale to co oni wyprawiają, swoją drogą i po co to komu ....?)

 

Co do miejsca na pliki opcji mnóstwo np. darmowy ftp, 1GB -> http://www.drivehq.com/

(korzystaliśmy na studiach działał poprawnie). Jak najbardziej za wątkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do angielsko-polskiego, to jak najbardziej macie rację. Wklepywałem to jak automat ze spisu folderów na komputerze i jakoś zupełnie o tym nie myślałem, a miałem dość po paru stronach, bo z racji spisu na końcu musiałem to też wpisać/wkleić w inne miejsce. ;) Więc to na pewno poprawię. Dzięki za wspomnienie o tym.

Dwie wersje językowe... No myślę, że to też nie problem. Tylko jak z cenami? Funty, ojro?

 

Erco, hehe, ta firma też mnie przeraża momentami. Taka lampka pod sufitem ma większą moc obliczeniową niż mój komputer. :) Modelowałem z jakiś tam niby-rzutów i paru fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj, przepraszam, tym razem to moja wina. Za późno wstałem. ;)

Ostatnio niestety wyłączam komputer na noc, bo standardowy wiatrak do procesora niemiłosiernie hałasuje, a na nowy coś nie mogę się doczekać. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Chciałem pobrać ale chyba linki zdechły :(

Bardzo proszę o wrzucenie na rapida :)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności