Skocz do zawartości

OmeN2501 :. UPDATE 09.07


OmeN2501

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli masz to chętnie zobaczyłbym step by step, przydałby się ;) Jeśli takowy gdzieś istnieje to poproszę link. Praca do Hardcore naprawdę mnie zmiażdżyła. Chociaż w kategorii "szczęki na podłodze", każda z prac ma nominację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 233
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czekałem na jakąś twoją nową pracę, ale nie spodziewałem sie szwadronu, piękna robota w całości, JezBumpkin ma troche prawdy w tym co pisze, i faktycznie seria Privateer Press czasami mało czytelna, ale mimo to morderczy upload. Jak bys sie podzielił ile średnio czasu na taka np. Privateer Pressa ilustracje poświęcasz, to może jeszcze uda ci sie nas wszystkich zmotywować. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod pytaniem kolegi wyżej.

Wogóle kiedyś prosiłem byś się uspokoił...Prosiłem? Ale Ty nieee...;)) Dalej robisz swoje ale Brać kolegóe grafików się musi leczyć z kompleksów....

Chociaż zapodaj jakiś kolejny tutek do ComputerArts. jeśli mamy byc lepsi od Ciebie to trzeba się skądś uczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Hej - fajnie ze sie podoba, szczegolnie stereo bo jak dla mnie patrzenie na to wciaga :P

 

Wipow za wiele nie mam, bo to obrazki produkcyjne co moge dac to szkic i pierwszy kolor do Hardcore bo mam pod reka akurat:

 

hardcore_01.jpg

 

A czs produkcji rozny - zazwyczaj kolo 20h od obrazka. jak juz pisalem wczesniej potworki dla Privateera to ogromniaste sa i z nimi czasem ciut dluzej schodzilo

 

Computer Arts bierze artykuly od ImagineFx - wiec tam trzeba prosic ;] Zreszta w ImagineFX mozna znalesc moje wieksze badz mniejsze tutki chyba przez wszytskie ostatnie 12 - 13 numerow.

Edytowane przez OmeN2501
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OmeN2501, jesteś żywą wizytówką tego forum - trafiłem tu przez to, że gdzieś wzmiankowałeś o max3d - i pewnie nie jestem w tym odosobniony.

 

Ostatnie prace tradycyjnie ścinają z nóg. Takie pisanie ochów i achów może być już nudne, ale po prostu trzymają nieodmiennie wysoki poziom. Inwestycja w siebie jaką była ciężka praca o której pisałeś teraz przynosi słodkie owoce.

Ciekawi mnie czy do większości prac robisz szkic ? Nie wiem czy to tylko odczucie, może bardzo mylne, ale mam wrażenie że większość twoich prac jest efektem nie tylko twórczego instynktu ale i sporej, jakby to powiedzieć, hmmm... kalkulacji ? Tzn że stoi za tym oprócz plastycznej intuicji sporo wiedzy na której to wszystko próbujesz (z sukcesem) opierać... Więcej - mam takie przeczucie, że to "zrozumienie materii" w połączeniu ze żmudnymi ćwiczeniami w gruncie rzeczy może być kluczem do sukcesu tych prac...

Wybacz moją dociekliwość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz fajne patenty na kształty i wzorki w klimacie s-f. Pracki coraz fajniejsze, choć ciągle czuć ten podział na warstwy. Ale wiadomo jak się musi malować wg schematu postać i tło, to tak wychodzi. Niebieska panienka odchodzi od tego schematu i podoba mi się bardziej.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, miazga.

 

W stereo NIESAMOWICIE wygląda :D

 

Jak robisz te przestrzenne obrazki to po prostu 2 kopie (wątpie :P ), czy jest jakaś głębsza tajemna wiedza? :D

 

Wywiadzik super, 3 razy go przeczytałem ty i Lacedamon inspirujecie mnie i napawacie optymizmem do pracy każdego dnia ^^ dzięki ci za to :D

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno Cię dogonię tak jak Rosik =]. Wujas dorobił mi rysik do piórka tabletowego z włókna węglowego(kevlaru nie miał ;/) i nic mnie teraz nie powstrzyma. A tak na poważnie - (ale rysik mam naprawdę) zastanawia mnie jedna rzecz. Co jest później? Jak ktoś kto rysuje tak jak Ty będzie się rozwijać przez kolejne lata. Czy będziesz tworzył takie same prace tylko że szybciej, lub może będą one lepsze niestety niezauważalnie dla ludzi z mniej rozwiniętym talentem, czy znudzony swoimi osiągnięciami wymyślisz swój styl/świat. Ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że idziesz ciągle do przodu :)

 

w tym workshopie trochę zbytnio zlewa się skuter i robot w tle a privaterowskie kompletnie mi nie siedzą kolorystyką (chociaż pewnie sporo w tym zasługi "wytycznych") i tym że (zwłaszcza w ostatnim) tło sobie, wiszące potworki sobie... tło jest nawet bardziej krzykliwe niż one i wyłazi na pierwszy plan.

 

a tak to bardzo przyjemnie, jak zawsze.

 

 

 

ps. gratuluję nadchodzącego ślubu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kolejną tapetkę już 2 lata nie mam nic innego na pulpicie :) Sam mam tableta ale odpalam raz do roku nie ma czasu na zabawę a szkoda bo lubiłem sobie poszkicować ;] może na emeryturze :P

 

Dzięki & Peace

 

edit: przydały by się tylko większe rozdzielczości :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okladka komiksu zdecydowanie najlepsza- troche luzniejsza, postac fajnie wspolgra z otoczeniem, super kolorki i fajny brud....:) Za to pozostale pracki moim zdaniem dosyc sztywne- mam wrazenie, ze za bardzo wypreparowujesz postacie z otoczenia i miejscami maja one tak ostre "krawedzie", ze zaczynaja odcinac sie od reszty pracy... Moim zdaniem to niekoniecznie zawsze fajnie dziala (czego dowodem jest wspomniana juz okladka komiksu, w ktorej nie ma tego efektu i jest dzieki temu superowa) :] To taka ogolna uwaga nie tylko do ostatniego update'u....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie podoba sie mi druga praca. Ma świetny klimat i niesie ze soba fajna historię. Pierwsza praca...troche gorsza ale to raczej moja subiektywna ocena. Szkoda, że nie mogłeś tego wybajerzyć po swojemu (przez ten uniwersalizm)...Włosy i pióra super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomą Martę pewną, która ciśnie ile pary ma w tych swoich małych łapkach w naukę rysunku, malarstwa itd dążąc do do tych "wielkich" jakościowo i lubię sobie czasem się nad nią poznęcać za pomocą Twoich prac...tym razem tego nie zrobię bo sumienie chce mieć czyste ;).

Naprawdę pięknie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zobaczyłam tego diabła z anielicą na deviantarcie, to pierwsze co mi do głowy przyszło to to, że byłeś ostatnią osobą, jaką mogłabym posądzać o narysowanie czegoś takiego. Takie to nie w Twoim stylu chyba . Nie wiem XD ale fakt że to komercyjna praca wszystko wyjaśnia :) no i widać że się bardzo w nią zaangażowałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekie dzieki za mile komenty ;]

 

lordbiernac: Ja tez wole luzniejsze prace, bo wiecej dla wyobrazni pozostawiaja i po prostu szybciej sie je robi. Niestety wiekszosc klientow ma na to troche inne spojrzenie i generalnie cisna o detal. A to odcinanie postaci od tla - pracuje nad tym

 

aspenboy:Mowisz i masz ;] Na poczatku byl szkic domawiany z klientem, pozniej wstepne kolory i detal. Szkielet krzydel aniolka byl konstruowany z chyba 6 roznych skrzydel ptakow a nastepnie podmalowywany do obecnej formy. Skrzydla diabelka mialy byc bardziej nietoperzaste ale w koncu z klientem doszlismy do wniosku ze lepiej bedzie zrobic cos "innego"

 

kiss_step.jpg

 

mayk: Jak to co? Kazdy po zabiciu odzialu space marines za pomoca miecza sonicznego ma refleksje na temat przemijania i sensu egzystencji ;]

 

dzudzu: Ja tez - ale co poradzisz, taki biznes :P

 

dekiel: Jestem fanem calej serii Halo wiec moze troche przeszlo ;] Poza tym design zbroi zostal odgornie narzucony

 

@La R Pozdrowienia dla Marty ;] Wytrwalosci życzę!

 

@telthona Dzieki za mile slowa dobra kobieto ;] Istotie troche nie w moim "military sf" stylu ale generalnie lubie myslec o sobie ze wszystko bylbym w stanie namalowac ;P Co wiecej co jakis czas biore zlecenie z zupelniej innej beczki tylko po to by nie popasc w rutyne. Robilem i koncepty wiktorianskich sukien i wielke roboty wlaczace w miescie. Uniwesalizm to klucz do tego by przychodzili ciagle nowi klienci

 

-

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiażdżyłeś jak zwykle. Okładka do komiksu prześwietna i przemyślana. Jak dla mnie jesteś najlepszym polskim ilustratorem. Bez tej ręki na pierwszym nie zajarałbym się tak bardzo :)

Co do Gamedecverse to przyznam że widziałem pełną wersję i zastanawiam się czemu nie pokazałeś całości, w której zastosowałeś świetny podział który wszystko tłumaczy że to logo. Taki piękny trójkącik :) Z przyjemnością umieścimy logo go w spocie bo jest super i dlatego, że tak musimy :)

Pozdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta rąsia na pierwszym w okładce komiksu to jest poezja! jedna z twoich najbardziej stylowych prac (z tych nie tajnych i nie poufnych). Z czepialstwa niczym nie uzasadnionego (ktoś musi) to jak dla mnie skróty kończyn wszelakich nie zawsze trafione i ogólnie dynamiczne pozy czasem lekko naciągane, ale i tak okładka przebija wszystko

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności