Skocz do zawartości

Wiz : elewacja


Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nic nie dawalem (zart). ;) to dam jeszcze cos... wyrezane w ciagu ostatnich 24h z zegarkiem w reku, myslalem ze zygne... nie wiem czy sie wam spodoba, ale mi sie podoba, i w sumie dawno nie bylem zadowolony z niczego swojego.. a to mi sie jakos podoba, wiec daje.. moze i wam przypadnie do gustu:)

 

 

1ss.jpg

 

 

link do wiekszej wersji

 

http://www.3d-mv.com/goodsites/1.jpg

Edytowane przez Morphe
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Te szyby to chyba najgorszy sort jaki mieli w hucie szkła:D, ale poz tym wyszło mega fajnie! Dbasz o każdy detal dzieki temu twoje prace naprawdę miło sie ogląda. Najlepsza są te drzewa z bluszczem, ładna kora i barwa liści.

PS Coś ten znaczek forda sie chyba zamazał:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... nie nadążam oglądać tych Twoich prac... świetnych prac :)

Boskie! :) A drzewa z bluszczem to nie mam nawet jak skomplementować bo brakuje przymiotników w języku polskim w stopniu wyższym niż najwyższy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci dam brzydkie, cie kopne w dupe, to zobaczysz - auto najpiekniejsze na swiecie, i kolor tez! :P

Bump moze przesadzony fakt, ale ja juz nie mialem sily poprawiac za maloc zas, puscilem render z szybami i polazlem spac :) a co do lisci - bluszcz wiednie liscie sie sypia, c zego tu nie rozumiec:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, ja moze glupi jestem, ale mnie sie zawsze wydawalo, ze szklo temu jest takie wypuklowklesle (niemylisc z krzywym) gdyz musi.... - z tego wzgledu ze jest cos takiego jak plastyka szkla ktora powinn wspolgrac z pracujaca konstrukcja, czy tam jakas rozszerzelnosc cieplna... mam obok siebie hotel nie taki stary preszklenia gdzie 1m na 2.5 wys i hm no tafla to ona napewno nie sa ;) a krzywe szlo to krzywe szklo... nie wiem.. mzoe jednak glupi jestem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzywizna szkła z jednej strony (dosłownie z jednej strony tafli - wypukłej) umacnia wytrzymałość na wstrząsy/obicia a z drugiej (wklęsłej) znacznie osłabia. Taka fizyka.

Działa podobnie jaka tama.

 

A skąd się biorą krzywizny na szklanych elewacjach to ja nie mam pojęcia czy tak ma być czy to wynik produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tafle szkła nie są idealnie równe ze względu na charakterystykę samego szkła - jest to przechłodzona ciecz. W związku z czym napięcie powierzchniowe nie pozwala na uzyskanie idealnie równej powierzchni, zawsze musi być nieco wypukła. Tak mi przynajmniej mądrzy ludzie tłumaczyli ;)

 

Obrazek biorąc pod uwagę czas wykonania wyszedł zacnie bardzo. Może tylko nieco za dużo zieleniny - ostatnia kondygnacja budynku wygląda ciekawie, szkoda że jest praktycznie w całości zasłonięta przez drzewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co się czepiać liści na drodze. To jest tylko detal który z pewnością klientowi się spodoba – w końcu to dla niego się robi :) Widzę że dużo uwagi przykładasz do zieleni naprawdę super

 

Pozdrawiam

Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaskie bo ziemia jest płaskim talerzem (trochę wypukłym i wklęsłym jak szkło) dźwiganym na głowach 6 krokodyli. inna teoria głosi że jest bananem ale to już na inny wątek.

 

Płasko i nudno, ale to pewnie przez brzydki budynek w kolorze budyniu.

Edytowane przez peter_muler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności