Skocz do zawartości

[ wiz 3D ] CDI Posejdon | Szczecin


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

W końcu uzyskałem zgodę na oficjalne pokazanie wizualizacji Posejdona - obecnie najważniejszej inwestycji w Szczecinie:

 

 

brama.jpg

 

pkp.jpg

 

sniego.jpg

 

tylstrona.jpg

 

wyzwolenia.jpg

 

zlotuptaka.jpg

 

wnetrze.jpg

 

 

 

Wiem, że wizualizacje zawierają sporo bugów. Jest to moja pierwsza taka poważna realizacja, mam nadzieje że w przyszłych, bogatszy o nowe doświadczenie będzie lepiej :)

 

Pozdrawiam,

SWRSC

Edytowane przez SWRSC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pionier: dzięki :)

lucek91: drzewa na dziedzińcu to 3D od everów

pionix: a mi się podobają :p

Filip: Szkło na elewacji jest barwione na zielono. Na parterze i na obecnym "pedecie" już nie. Taka specyfika wytycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie.

wedlug mnie czwarty najciekawszy.

na czesci renderow piony sie wala.

na przedostatnim bump na szybach nie wyszedl, po pierwsze za duzy a po drugie jest ciaglosc z szyby na szybe co sprawia wrazenie falujacej elewacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja Tomek! Przepiękne wizualizacje. Świetne szkło i genialne odbicia. Poza tym rewelacyjne oświetlenie (super te przy pochmurnym niebie) !!!! Piąty to majstersztyk! Pięć gwiazd to mało, ale jak nie ma więcej to tyle musi wystarczyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za komentarze.

t0m3k: zgadzam się w 100%. Przy nastepnej realizacji bede robił już szyby na kilka osobnych obiektow z roznymi bumpami.

Marek G: jak się przyjrzysz to zobaczysz jeszcze biurka, krzesła i szafy, filary etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne wizualki świerszczu, przednia robota, tak wogóle to widzialem je w katalogu biurowców w polsce w najnowszym wydaniu, nie tylko ta jedna twojej roboty tam byla :D gratuluje kolejnej duzej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie poczytałbym taki tutorial o komponowaniu obiektu 3d w fotke , ale tak wiesz trochę też szczegółów a nie tu fotka tu matte shadow czy cośtam i jest ;) Baaaardzoooo Pana proooosimyy ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, czemu nie. Mogę coś naskrobać na dniach. W sumie to nie jest trudne, najawiększą robotę odwala się tutaj w PSie, gdybyście zobaczyli czysty render to byście się przerazili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz pokazać ? Jestem ciekaw jak takie dzieło wyglądało przed retuszem pewnie to jest jak z panienkami przed nałożeniem makijażu i po. :P Co do pracy to świetnie Ci to wyszło. Tylko pozazdrościć umiejętności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Jeszcze raz wszystkim dziękuję i zgodnie z obietnicą pokazuje czysty render z dwóch ujęć:

 

posraw.jpg

 

 

pos2j.jpg

 

z jedną uwagą: na tym drugim było już troszke PSa (nie mam już czystych plików), np zabrudzenia na jasnej elewacji były mazane w PS. Ogólnie śmieszna sytuacja, bo to sam deweloper kazał wybrudzić elewacje :)

URL%5D

Edytowane przez SWRSC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja, widzę, że będę miał po co czasami odwiedzić stare kąty.

Inwestorowi Szczecin musi kojarzyć się podobnie jak mi - z szarymi, brudnymi fasadami i gigantycznymi dziurami w asfalcie, więc to przybrudzenie to coś dużo bardziej naturalnego niż czysta ściana.

Jeszcze raz - świetna robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności