Skocz do zawartości

Golden Award: Enforcer


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chwile nic nie pokazywalem bo ostatni rok to jedno wielkie NDA dla mnie, ale na szczecie troche rzeczy juz sie upublicznilo. Niestety stara teczka sie zapchala (nie moge dodawac juz obrazkow do pierwszego posta :/ ) wiec zakladam nowa. Jakby ktos chcial link do starej to zapraszam: KLIK

 

Okladka do ksiazki ze swiata Warhammer 40000 zatytułowanej "Enforcer" wydawnictwa Games Workshop

 

ENFORCER_1.jpg

 

Obrazek promocyjny na zlecenie Segi i Creative Assembly do wydanego wlasnie "Napoleon: Total War"

 

NAPOLEON_1.jpg

 

Pierwszy z obrazkow zamowionych przez LucasArts i BioWare promujacych nadchodzace "Star Wars:The Old Republic"

 

SWTOR_1.jpg

 

Jeden z obrazkow promocyjnych (na bazie rendera) jakie zrobilem dla Cryteka - oczywiscie Crysis 2

 

CRYSIS_1.jpg

 

Brakuje mi waszych komentow w czasie produkcji wiec czepiajcie sie na zaś ;]

 

Marek.

_________________________________________

Speedy:

2010-04-26 Post #110

_________________________________________

 

-

Edytowane przez OmeN2501
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

u babek mi sie japki nie podobają ale sam sobie jesteś winien bo chciales zeby sie czepiać ;) poza tym no to fajne, fajne moze być kurde, może być.. ;)

 

a poka render od Crytka :D bom ciekaw niezmiernie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem postaram sie wrzucic jakies kroki do Napoleona ale goly render do Crysisa raczej odpada, no chyba ze sie Maciek zgodzi ;] Ale generalnie wyobraz sobie taki plastikowy ingame model postaci wyrenderowany scanlinem - cos takiego ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że juz konkretne zamówienia masz :D , gratulacje ! ... miałes przyjemnosc porozmawiania z samym Dżordżem ? ;)

p.s. Napoleon mi najbardziej przypadł do gustu

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W picku do star wars można przyciemnić walory stormtrupera po prawej a rozjaśnić statku po prawej bo nie widać różnic w walorach pomiędzy obiektami pomimo widocznych odległości. No ale tak poza tym jest super. Załapałeś się może do koncepciarzy od God of War? Chyba by Ci podpasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahahha jaka miazga :) nawet nie ma sensu o tym pisać :) raz jakością prac, dwa do jakich projektów i dla jakich producentów, te prace powstały - daj żyć człowieku! daj żyć! ( a zamiast tego dajesz kopa w żydź! :P )

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ludziska za komenty. Starwarsowe obrazki to tak w polowie czuje ze moje bo kotrola klienta nad nimi jest baaaardzo mocna. Do tej panienki bylo chyba ze 20 roznych szkicow i wersji zanim zaczelismy ta dopracowywac, a pozniej jeszcze poprawki do tej byly - mala masakra. Ale mimo tylu wersji chlopaki wiedza czego chca i konsekwetnie prowadzaq do celu.

 

A co do konceptow to chyba wystarczajaco udzielam sie przy Crysysie 2 i czuje sie przy tym calkiem spelniony :] Ten jeden juz byl w kilku gazetach wiec moze nie wyrzuca mnie z roboty jak go tu pokaze

 

CRYSIS_2.jpg

 

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudy Panie, nudy. Wstawil bys cos z wyraznie skopanymi elementami, wtedy kazdy moglby sie powymadzac i pokrytykowac. A tak? ciezko znalesc kogos z odpowiednim skillem zeby w ogole mogl cos tu ci wytknac ;)

Swietna robota, fajnie wiedziec ze prcujesz nad takimi projektami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jeśli już trzeba się czepiać to:

 

1. nienaturalne ustawienie gun'a, jak na moje bardziej wyglada jak by go podawała

2. twarz z profilu płaskawo wyszła

3. jakby skopana delikatnie perspektywa "statku" w tle

4. skopana delikatnie perspektywa magazynka (no chyba, że on tak pod kątem wchodzi jakoś nie w plaszczyznie z gunem)

 

To juz czepianie sie szczegolow, ale na Twoim poziomie poprawia się już detale chyba;), wiec moze cos te komenty pomoga. Zeby na koniec przyslodzic - bardzo ladne kolory i dynamika w tych prackach, no i ten koncepcik lokacji tez super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi panie Omen, ja wciaz tkwie w przekonaniu ze powinniscie z cala elita tego forum zalozyc polskiego Gnomona ;)

Pieniadze pokazne praca przyjemna a mlodych i starszych ludzi chcacych sie relizowac w tej branzy nie brakuje, pozatym cala europa bys ie tu zjezdzala.

To jest poki co moje marzenie, ale moze kiedys..... ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stszaua

Trzy słowa, O.... M.... G....

 

Jesteś bogiem. Wrzuciłbyś jakieś speedy na You Tube? Fak, zapłaciłbym żeby popatrzeć!

 

Speachless...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka obiecanych kroczkow

 

Do Enforcera - klient znany i wiem co lubi wiec pierwsza wersja od razu zostala zaakceptowana. Pierwsze kolorki buduje zazwyczaaj na mixie roznych obrazkow i fotek (cos jak ten koles Industrial district ) to idzie do akceptacji klienta i dalej juz standard

 

enf0v.jpg

 

Z Napoleonem podobnie - trzy szkice do wybou, nnastepnie pierwsze podejcie do koloru i jazda z detalami.

 

nap0.jpg

 

nap1u.jpg

 

Jakby jeszcze jakies pytania to smialo ;]

I niestety nie jestem po zadnych uczelniach plastycznych... co chyba wylazi jak sloma z butow :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka sloma, wiekszosc takich "artystow" to ci nie mzoe butow wycierac.

Samouki to potega, zktora tzreba sie liczyc :D

 

Swoja droga, nie dosc ze zdemotywowales swoimi updatami to prace tego Levente juz mnie konkretnie dobily. Teraz pojde zaszyc sie w ciemnym koncie i sie troche pouzalam nad soba, heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny udowodniłeś że cholernie sprawny z Ciebie grafik. Zawsze się zastanawiam kiedy osiągniesz limit swoich możliwości... ale z roku na roku udowadniasz, że można iść dalej. Powiedział bym, że jesteś moim ulubionym artystą, ale takie już niewierne ze mnie bydle, że przy kolejnym poście Maniaksa, Obviousa czy Morbida, spadniesz na niższe pozycje :) Ale z nimi mam ten sam problem.

 

Wszystkiego najlepszego... !

 

Ps. Stateczki wymiatają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omen wiesz Twoja słoma się nieźle sprzedaje nie sądzisz xD? coś jak złota słoma

A jak tam u Ciebie z wiedzą o 3D, tworzysz jakieś proste modele i budujesz na nich coś raz na jakiś czas ?

 

 

Zrobisz kiedyś dla max3D tutorial ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka sloma, wiekszosc takich "artystow" to ci nie mzoe butow wycierac.

Samouki to potega, zktora tzreba sie liczyc :D

 

Ciekawostka - spotkałem się z opinią o Omenie: Photoszop kozak ale te wszystkie postacie bez uczuć..

 

Opinia nie moja, kogoś z jakiegoś tam kręgu ludzi powiązanych z doznaniami wizualnymi ;)

 

Mniejsza o to, samouki rulez ;) Co do tego modelu z Crytka to był render jedynie taki clay render z occluzja? no weno poka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auć też dostałem zdrowo po czaszce...

 

szacunek ogromny że znajdujesz chwile żeby się pokazać na forum, wrzucić "kilka kroczków", odpowiedzieć na parę pytań.

 

co do prac, to mi też ciężko uwierzyć że kolejne mogą być coraz lepsze a jednak... zdecydowanie postaci na plus, więcej dynamiki i skróty "siedzą"...

 

ale jak się można czepiać... mnie nie zawsze przekonują pojawiające się na wszystkich pracach wypełniacze w postaci dymków, kamyków, iskier, miejscami są trochę na sile, płaskie i motion blur na nich trochę oszukiwany ;]

 

ps: krótkie pytanie, ciągnie pana czasem do tradycyjnych zabawek, były jakieś większe podejścia?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne pracki nie ma co. Najbardziej podobają mi się okręty. Super dobrany poziom detalu i smaczne kolorki.

Twarz dziewczyny ze starwasów chyba za żółta i mało sexy jak dla mnie. Do tego ta kompozycja taka łopatologiczna. Każdy fragment obrazu musi być czymś zapełniony. No ale skoro tak chciał klient to oczywiście nie ma rady.

Dajesz radę chłopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę jak tak się patrze na nasze podwórko to waść na samodzielnego lidera powoli wyrastasz. Słowa uznania w szczególności za plakat do Napoleona i concept Crysys 2. Jak byś mógł jakiś step by step do niego zarzucić to byłby miód.

Edytowane przez Mr Kostek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod twoimi pracami powinny byc wylaczone komentarze i tylko ankietka:

Czy uwazasz ze prace:

1) sa genialne

2) sa rewelacyjne

3) [*edit...wulgaryzmy]

4) miazdza suty

5) o_O

 

Gratuluje po raz miliardowy. Masz jakies prace bez ogni i iskierek? ;););)

 

[edit]

dalem same gwiazdki - od kiedy ******** to wulgaryzm :D Moze pod nimi ukrywalo sie "motyla noga"? Nie moja wina ze moderator ma jedno na mysli :( ;)

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiepski poziom, ale do takich niszowych projektów to może być ;] ;] ;]

Ciekaw jestem na jakiej zasadzie wybierasz zlecenia? Przeglądasz maile i jak firma nie jest jakims kultowym gigantem to pewnie nawet nie zaglądasz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek siedzi w domu, rysuje parę miesięcy i myśli że skill nieco podszedł, a tu OMEN zamieszcza up-a i z progresu - dupa!

Z pytań technicznych zastanawia mnie jedna rzecz. Czy końcowy obrazek "jedziesz" jakimś filtrem? (nie że po całości ale w wybranych miejscach). Chodzi mi dokładnie o to że w końcowych wersjach widać pociągnięcia pędzla ale one są takie ...nieprzyzwoicie ładne.

Czy może to po prostu perfekcyjne impasty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności